SITUÁCIA (COVID-19) ROBÍME VŠETKO, ČO JE V NAŠICH SILÁCH, ABY SME CHRÁNILI VAŠE ZDRAVIE, VAŠU BEZPEČNOSŤ A VAŠU MOBILITU. PREČÍTAJTE SI VIAC
/image/80/0/peugeot-rifter-2018-198-fr.770800.jpg
/image/80/0/peugeot-rifter-2018-198-fr.770800.jpg

PEUGEOT RIFTER

ŠTÝLOVÝ ZA VŠETKÝCH OKOLNOSTÍ

/image/82/2/peugeot-rifter-1802styp033.770822.jpg

DIZAJN BEZ KOMPROMISOV

Elegantný, robustný, obratný a výrazný. Nový PEUGEOT Rifter je synonymom všestrannosti. Krátka a vysoká kapota spolu so zvýšeným podvozkom preberajú prvky vozidiel SUV. Vzhľad so zapracovaným svetelným podpisom denných LED svetlometovi a s vodorovnou mriežkou chladiča podčiarkuje vyváženú, kompaktnú a dynamickú siluetu.

/image/80/9/peugeot-rifter-2018-127-fr.770809.jpg

VÝRAZNÁ OSOBNOSŤ

S výraznými kontúrami a s elegantnými líniami je nový PEUGEOT RIFTER vozidlom, ktoré vždy zaujme. Sivá hliníková ochrana motorai, 17-palcové leštené disky kolies z ľahkých zliatini, lišty na streche, a čierne ochranné lemy blatníkov. To všetko umocňuje výnimočný dizajn nového modelu RIFTER.

/image/81/0/peugeot-rifter-1802styp006.770810.jpg

UKÁŽTE LEVIE PAZÚRY

Viac ako len podpis. PEUGEOT RIFTER sa so zadnými svetlami, ktoré majú svetelný podpis s motívom troch levích pazúrov, radí medzi nové ikony značky. Na želanie dodávané ťažné zariadenie prináša viac slobody a dvojica posuvných dverí v druhom rade s elektricky ovládanýmii a zatmavenýmii oknami otvára veľkolepý priestor do interiéru, ktorý nič neskrýva.

MODERNÝ INTERIÉR

/image/81/1/peugeot-rifter-2018-093-fr.770811.jpg

Neporovnateľný komfort. Sadnite si za volant nového modelu PEUGEOT RIFTER a užite si upravenú pozíciu sedenia a kvalitné ergonomické sedadlá, ktoré potešia vodičov všetkých veľkostí. K tomu si pridajte výnimočné odhlučnenie a viete, že interiér sa premení na pokojný prístav.

VARIABILITA SEDADIEL A BATOŽINOVÉHO PRIESTORU

Vozidlo sa prispôsobí všetkým vašim potrebám. Nový PEUGEOT RIFTER je k dispozícii vo verzii s 5 alebo 7 sedadlami a s dvoma dĺžkami karosérie (Standard a Long), čo mu poskytuje výnimočnú variabilitu. Sklápateľné sedadlo spolujazdca a zadné sedadlá delené v pomere 2/3-1/3i alebo 3 samostatné sedadlái, tretí rad s dvoma samostatnými sedadlamii. Konfigurácií je veľa a je na vás, ktorú si zvolíte. Batožinový priestor ponúka pôsobivý objem 775 až 3 500 litrov, vo verzii Long s 5 sedadlami až 4 000 litrov. Nakladanie a vykladanie uľahčujú otváracie zadné oknoi, nízka nakladacia hrana ako aj rovná podlahai.

MULTIFUNKČNÁ STRECHA ZÉNITH®

Multifunkčná strecha Zénith®i je viac ako len zdroj svetla. S elektronicky ovládanou slnečnou clonou a s LED osvetleními ponúka mnoho odkladacích priestorov v stredovom paneli, vzadu pod strechou aj nad čelným sklom.

ODKLADACIE PRIESTORY

Možnosti odkladacích priestorov sú nekonečné. Odkladacie priestory v predných aj zadných dverách, stredová konzola, priestor pod nohami. Nový PEUGEOT RIFTER má vo svojej kategórii rekordný objemi odkladacích priestorov. Je ich viac, sú väčšie, ľahko dostupné a premyslené tak, aby ste do nich jednoducho uložili všetky potrebné veci.