ZOBRAZIŤ OBSAH
Nabíjanie Plug-in hybridných vozidiel

plug in hybrid nabíjanie

Nič nemôže byť jednoduchšie ako nabíjanie vášho plug-in hybridného vozidla PEUGEOT!

 

Kombinujte domáce a verejné PLUG-IN HYBRID nabíjanie, aby ste si uľahčili každodenný život: či už uprednostňujete domáce zásuvky, Wallbox alebo verejné nabíjacie stanice, využite rozsiahlu sieť viac ako 250 000 nabíjacích staníc v Európe.

 

1h 40min do plného nabitia batérie pre nový PEUGEOT 308 HYBRID s voliteľnou palubnou nabíjačkou s výkonom 7,4 kW  32A ..

Objavte budúcnosť mobility so značkou PEUGEOT.

SÚKROMNÉ NABÍJANIE

Aby ste mohli využívať výhody plug-in hybridov naplno, PEUGEOT odporúča každodenné nabíjanie vozidla.

NABÍJANIE V DOMÁCNOSTI

NABÍJANIE NA PRACOVISKU

NABÍJANIE V MESTE

Nech už ste doma alebo v práci, s osobitnou inštaláciou alebo bez nej, nabíjajte vaše plug-in hybridné vozidlo bez obáv. Nech ste už kdekoľvek, naše riešenia nabíjania sú prispôsobené na mieru. V závislosti od zvoleného nabíjacieho systému sa odvíja čas nabíjania vášho plug-in hybridného vozidla.

Rôzne súkromné nabíjacie stanice

 

 

DOMÁCA ZÁSUVKA

Rovnako ako smartfón nabíjajte vozidlo zo štandardnej zásuvky (8 A, 220 V).

 

Úplné nabitie batérie nového Peugeotu 308 PLUG-IN HYBRID trvá 7,05 hodiny s 3,7 kW jednofázovou palubnou nabíjačkou

ZOSILNENÁ ZÁSUVKA

Zosilnená zásuvka (16 A, 220 V) predstavuje správnu rovnováhu na dosiahnutie požadovaného dojazdu.

 


3h 55min pre úplné nabitie batérie v novom Peugeote 308 PLUG-IN HYBRID s voliteľnou 7,4 kW jednofázovou palubnou nabíjačkou  

 

WALLBOX

Použitie WallBoxu (16A) vám ponúka výraznú úsporu času nabíjania 

 

3h 25min  pre úplné nabitie batérie v novom vozidle Peugeot 308 PLUG-IN HYBRID s 3,7 kW jednofázovou palubnou nabíjačkou

 

NOS PARTENAIRES

Peugeot a choisi Zeborne comme partenaire pour l'installation de vos bornes de recharge en maison individuelle, pour son expertise et son réseau de techniciens certifiés sur l'ensemble du territoire français et à un tarif compétitif. 

 

Quant à l'installation en copropriété, le partenaire Zeplug vous accompagne dans l'installation de vos bornes de recharge en copropriété. Zeplug propose une solution sans frais pour la copropriété et s’occupe de toutes les démarches administratives.

 

Afin d'encourager l'essor des véhicules hybrides rechargeables, l'Etat propose des subventions (crédit d'impôt*, prime Advenir**) pour permettre aux acquéreurs d'une borne de recharge de réduire le montant de leur investissement.

VEREJNÉ NABÍJANIE

Prístup k sieti viac ako 47 000 nabíjacích staníc vo Francúzsku a takmer 250 000 staníc v Európe kompatibilných s plug-in hybridmi Peugeot vďaka ponuke Charge My Car a nabíjacej karte. Táto služba nie je dostupná na Slovensku. 

NABÍJANIE MÔJHO AUTA

& TRIP PLANNER

Pohodlne sa usaďte do svojho plug-in hybridného vozidla a pokojne jazdite po Európe:

 

  • Charge My Car je služba, ktorú ponúka spoločnosť Free2Move na jednoduché nabíjanie plug-in hybridných vozidiel na verejných nabíjacích staniciach.
  • S plánovačom ciest si naplánujte optimalizované cesty v úplnom pokoji. Vyhľadajte všetky verejné a kompatibilné nabíjacie stanice na svojej trase.

Plánovanie vašich ciest ešte nikdy nebolo také jednoduché!

Peugeot odporúča, aby ste svoje plug-in hybridné vozidlo nabíjali denne. 

E-REMOTE CONTROL - VZDIALENÁ SPRÁVA VOZIDLA

Priamo z aplikácie MyPeugeot zistíte v reálnom čase dojazd vášho plug-in hybridného vozidla, ako aj stav jeho pripojenia. Spustite nabíjanie na diaľku, kedykoľvek budete chcieť, a sledujte jeho priebeh. Môžete si tiež naprogramovať najvýhodnejší čas nabíjania. Aby ste boli pokojnejší, môžete byť upozornení, akonáhle sa batéria úplne nabije alebo sa nabíjanie preruší.

 

Túto službu vám Peugeot poskytuje bezplatne a bez časového obmedzenia. 

NASIMULUJTE SI ČAS NABÍJANIA VÁŠHO PLUG-IN HYBRIDNÉHO VOZIDLA

Časy nabíjania sú orientačné a môžu sa líšiť v závislosti od rôznych faktorov (výkon, miesto nabíjania, teplota atď.).

VYHĽADAJTE NABÍJACIE STANICE VO VAŠOM OKOLÍ

Zoznam nabíjacích staníc: uvedené sú len tie, ktoré sú kompatibilné s vyhľadaným vozidlom. Prístup k nabíjacím staniciam môže podliehať podmienkam, ktoré je potrebné vopred konzultovať (platený prístup, bezplatný prístup atď.).