ZOBRAZIŤ OBSAH
Náhradné diely

PONUKA NÁHRADNÝCH DIELOV

V závislosti od vašich potrieb a rozpočtu ponúka PEUGEOT SERVICE široký výber náhradných dielov. Objavte ponuku náhradných dielov Peugeot prispôsobenú všetkým rozpočtom: originálne diely, diely značky Eurorepar alebo renovované diely.

ORIGINÁLNE DIELY

Originálna kvalita s istotou

Keďže údržba vášho vozidla Peugeot je dôležitým momentom, naši odborníci na Peugeot majú k dispozícii sortiment originálnych dielov, ktoré sú 100 % identické s dielmi montovanými do nových vozidiel. Zaručujú najlepší výkon, hodnotu vášho vozidla, ako aj vašu bezpečnosť počas celých rokov, aby ste si mohli vychutnať jazdu v úplnom pokoji.

 

Výberom originálnych dielov získate výhody:

  • Pôvodná kvalita 
  • Autentickosť 
  • Pokoj v duši 

 

Vyrábajú sa podľa noriem výrobcu a rovnakých špecifikácií ako diely montované do nových vozidiel. Sú k dispozícii v sieti PEUGEOT na celom svete a najmenej 10 rokov po vyrobení posledného vozidla.

 

NÁHRADNÉ DIELY RÔZNYCH ZNAČIEK

Spojenie kvality, ceny a výkonu

Keď vaše vozidlo starne, vždy hľadáte správny pomer medzi cenou a výkonom pri jeho údržbe. Naši odborníci na Peugeot odporúčajú sortiment náhradných dielov Eurorepar pre viaceré značky. Diely Eurorepar sú o 25 % lacnejšie ako originálne diely a umožňujú vám kontrolovať váš rozpočet bez toho, aby ste museli robiť kompromisy v kvalite. 

 

Výberom dielov Eurorepar získate výhody:

  • Kvalitný produkt
  • Záruka na diely 2 roky

 

 

RENOVOVANÉ DIELY

Rozumná voľba pre planétu a váš rozpočet

Životné prostredie je pre vás dôležité, uprednostňujete výber recyklovaných výrobkov a zároveň požadujete kvalitu a bezpečnosť.

Značka Peugeot, ktorá sa stará o kontrolu svojho vplyvu na životné prostredie, ponúka sortiment renovovaných náhradných dielov z obehového hospodárstva. Prispievajú k politike recyklácie a obmedzovania automobilového odpadu. 

 

Výberom renovovaných súčiastok z obehového hospodárstva získate:

  • Ekologicky zodpovedný prístup 
  • Diely, ktoré sú až o 50 % lacnejšie ako nové diely
  • Náhradné diely rovnocennej kvality ako originálne diely