ZOBRAZIŤ OBSAH
Náhradné diely

Náhradné diely Peugeot

V závislosti od vašich potrieb a rozpočtu ponúka PEUGEOT SERVICE náhradné diely prispôsobené všetkým rozpočtom: originálne náhradné diely diely, diely značky Eurorepar alebo renovované náhradné diely.

ORIGINÁLNE náhradné diely

Originálna kvalita s istotou

Keďže údržba vášho vozidla Peugeot je dôležitým momentom, naši odborníci na Peugeot majú k dispozícii originálne náhradné diely, ktoré sú 100 % identické s dielmi montovanými do nových vozidiel. Zaručujú najlepší výkon, hodnotu vášho vozidla, ako aj vašu bezpečnosť počas celých rokov, aby ste si mohli vychutnať jazdu v úplnom pokoji.

 

Originálne náhradne diely zaručia:

  • Pôvodné kvalitu
  • Autentickosť 
  • Pokoj v duši 

 

Vyrábajú sa podľa noriem výrobcu a rovnakých špecifikácií ako diely montované do nových vozidiel. Sú k dispozícii v sieti PEUGEOT na celom svete a najmenej 10 rokov po vyrobení posledného vozidla.

 

NÁHRADNÉ DIELY RÔZNYCH ZNAČIEK

Spojenie kvality, ceny a výkonu

Keď vaše vozidlo starne, vždy hľadáte správny pomer medzi cenou a výkonom pri jeho údržbe. Naši odborníci na Peugeot odporúčajú náhradné diely Eurorepar pre viaceré značky. Diely Eurorepar sú o 25 % lacnejšie ako originálne diely a umožňujú vám kontrolovať váš rozpočet bez toho, aby ste museli robiť kompromisy v kvalite.

 

Výberom dielov Eurorepar získate výhody:

  • Kvalitný produkt
  • Záruka na diely 2 roky

 

 

RENOVOVANÉ náhradné diely

Rozumná voľba pre planétu a váš rozpočet

Životné prostredie je pre vás dôležité, uprednostňujete výber recyklovaných výrobkov a zároveň požadujete kvalitu a bezpečnosť.

Značka Peugeot, ktorá sa stará o kontrolu svojho vplyvu na životné prostredie, ponúka renovované náhradné diely z obehového hospodárstva. Prispievajú k politike recyklácie a obmedzovania automobilového odpadu.

 

Výberom renovovaných súčiastok z obehového hospodárstva získate:

  • Ekologicky zodpovedný prístup 
  • Diely, ktoré sú až o 50 % lacnejšie ako nové náhradné diely
  • Náhradné diely rovnocennej kvality ako originálne diely