ZOBRAZIŤ OBSAH
Koncepčné vozidlá
 
 
NAŠA VÍZIA
S PRÍŤAŽLIVOSŤOU JE BUDÚCNOSŤ KRAJŠIA

PEUGEOT sa venuje elektrickým inováciám a priekopníckym technológiám, ktoré sú základom pre novú generáciu. Objavte naše modely a koncepty aut Peugeot.
 
 

NAŠA VÍZIA

S PRÍŤAŽLIVOSŤOU JE BUDÚCNOSŤ KRAJŠIA

PEUGEOT sa venuje elektrickým inováciám a priekopníckym technológiám, ktoré sú základom pre novú generáciu.
PEUGEOT INCEPTION KONCEPT
Sme si istí, že s príťažlivosťou je budúcnosť krajšia. A toto presvedčenie ožíva v každom aspekte PEUGEOT INCEPTION CONCEPT. Predstavuje radikálne nový dizajnový jazyk, nový systém ovládania založený na gestách, ktorého ústredným prvkom je Hypersquare, a podmanivá kabína pripomínajúca salónik. Tento koncepčný automobil nanovo predstavuje možnosti cestovania s ostrejšími líniami, inštinktívnym pôžitkom z jazdy a impozantným elektrickým výkonom.
PEUGEOT E-LEGEND KONCEPT
Značka Peugeot nikdy nemala vo svojich génoch nudnosť. Pretože autonómnosť neznamená monotónnosť a pretože prechod na nový elektrický pohon nezmaže 120 rokov histórie automobilovej výroby. PEUGEOT prichádza s konceptom e-LEGEND.
PEUGEOT INSTINCT KONCEPT
Kto z Vás nikdy nesníval o aute, ktoré Vám zabezpečí absolútny kľud vo Vašom dennom živote a zároveň zvláda všetko okolo Vás ? O aute, ktoré nás chápe, ktoré nás pozná až tak, že vie predvídať naše želania a požiadavky? O aute, ktoré je Vašou predĺženou rukou? O aute, ktoré čelí všetkým problémom a ťažkostiam, ktoré Vám pomáha všetko objasniť a zjednodušiť?
PEUGEOT BOXER 4X4 KONCEPT
S expresívnym štýlom a inovatívnymi materiálmi predstavuje PEUGEOT svoju intenzívnu a vzrušujúcu víziu vozidla na voľný čas.