ZOBRAZIŤ OBSAH
INOVÁCIE A TECHNOLÓGIE

INOVÁCIE A TECHNOLÓGIE

inovácie a technológie Peugeot

#Unboring TheFuture

Budúcnosť automobilu sa píše. Autá budúcnosti prichádzajú a zdá sa, že sľubujú mobilitu zbavenú potešenia, kde by technológia bola jediným majstrom na palube. Naopak, v PEUGEOTe bude budúcnosť bohatá a vzrušujúca. Táto technológia bude mať iba jeden cieľ: znásobiť vaše pocity a radosť z jazdy. Pripravte sa na objavenie našej vízie automobilu, ktorú stelesňuje PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT a zhmotňujú nové benzínové motory PLUG-IN HYBRID. #UnboringTheFuture.
PLUG-IN HYBRIDNÁ TECHNOLÓGIA

 

Plug-in hybridná technológia kombinuje dva zdroje hnacej sústavy: jeden elektrický a jeden tepelný. Plug-in hybridné vozidlá znižujú emisie CO2 vďaka 100% elektrickému režimu a ponúkajú až štyri jazdné režimy, ako aj jednoduché a rýchle nabíjanie pre vaše cesty.

ELEKTROMOTORY

 

Elektromotory Peugeot umožňujú jazdu s nulovými emisiami a maximálny výkon 100 kW/136 koní. Vďaka prevádzke vysokonapäťovej lítium-iónovej batérie (400V) môžu naše elektrické vozidlá dosiahnuť dojazd až 340 km (WLTP).

PEUGEOT I-COCKPIT®

 

PEUGEOT i-Cockpit® naplno transformuje váš zážitok zo šoférovania.  Tento ergonomický a štýlový priestor pre vodiča obsahuje prvky ako kompaktný volant, kombinovaný head-up displej a veľkú dotykovú obrazovku, vďaka ktorým vodič získava kontrolu nad intenzívnym zmyslovým pôžitkom z jazdy.

ZÁŽITOK Z JAZDY

 

Vo vnútri vášho Peugeotu môžete inštinktívne využívať inovatívne technológie, ktoré boli špeciálne navrhnuté pre váš pôžitok z jazdy.

Vylepšite priľnavosť a ovládateľnosť vášho vozidla a budte v bezpečí na cestách, užívajte si bezstresový rozjazd do kopca, parkujte s ľahkosťou... Peugeot predstaví celý rad inovácií, aby vám zabezpečil dokonalý zážitok z jazdy

KONEKTIVITA

 

Objavte najnovšie doplnky a aplikácie vyvinuté značkou Peugeot, perfektne integrované do vašej bezpečnosti a pôžitku z jazdy. Či už pre pohodlie, informovanosť alebo pohodlie, tieto doplnky vám vytvoria jedinečné cesty.

ÚSPORNOSŤ

 

Vozidlá Peugeot vyuźívajú motory PureTech a BlueHDi, ktoré kombinujú vysoký výkon s nízkou úrovňou emisií. Objavte EAT6 (Efficient Automatic Transmission 6-Speed) automatickú prevodovku, navrhnutú na optimaližovanie spotreby a zvýšenie vášho zážitku z jazdy.