ZOBRAZIŤ OBSAH
SLUŽBY PRIPOJITEĽNOSTI

SLUŽBY PRIPOJITEĽNOSTI

MYPEUGEOT® 

ZOSTAŇTE V SPOJENÍ SO SVOJÍM VOZIDLOM

 

Bezplatná aplikácia MyPeugeot® Podliehajúca prístupu k mobilnej sieti a dostupná v závislosti od trhu vám umožňuje spravovať vaše elektrické vozidlo. Ovládajte svoju spotrebu v reálnom čase, spravujte údržbu tak, aby vám vyhovovala, majte prístup ku všetkej potrebnej dokumentácii týkajúcej sa vášho vozidla, jednoducho spravujte nabíjanie batérie a prednastavte teplotu interiéru vozidla. 

OVLÁDANIE NA DIAĽKU

Skontrolujte dojazd vášho vozidla v reálnom čase, ako aj stav jeho pripojenia priamo prostredníctvom aplikácie MyPeugeot. Aktivujte nabíjanie na diaľku vždy, keď sa rozhodnete, a sledujte jeho priebeh. Môžete tiež prednastaviť najlepší čas na nabíjanie. Pre väčší komfort vám bude zaslané upozornenie hneď, ako je batéria plná alebo keď sa nabíjanie zastaví.

 

Vychutnajte si optimálny komfort hneď, ako nastúpite do vozidla, bez ohľadu na vonkajšiu teplotu. Pomocou aplikácie MyPeugeot môžete spustiť vykurovanie alebo klimatizáciu v priestore pre cestujúcich, aby vám vyhovovala bez ohľadu na to, či ste pripojení alebo nie.

 

Túto službu vám Peugeot poskytuje bezplatne a bez časového obmedzenia.