ZOBRAZIŤ OBSAH
Auto do mesta PEUGEOT 208
Peugeot 208,  benzínový a naftový pohon

Už od 16 390€ alebo od 154€/mesačne (i)  Pri financovaní vozidla 208 Active 1.2 PureTech 75k BVM5 v cene 16 390€ platíte pri akontácii 9 014,50€ len 153,66€ mesačne, s dobou splácania 48 mesiacov; k tomu balík poistenia vo výške 58,83€ mesačne. Celková výška spotrebiteľského úveru je 7 375,50€, úroková sadzba je: 0% p.a., počet splátok je 48. Spracovateľský poplatok je 934,23€, poplatok za prevod vlastníctva je 1 €. RPMN je vo výške 22,86% p.a. vrátane poistenia. Celková čiastka bez akontácie, ktorú musí klient zaplatiť je: 11 134,75€. Nejedná sa o záväznú ponuku na uzavretie zmluvy. Príklad financovania je orientačný a jeho parametre sa môžu líšiť. PEUGEOT FINANCE je financovanie poskytované spoločnosťou ESSOX FINANCE, s.r.o.   

Exclusive bonus až do  3 400 € (i) Exclusive bonus je platný pre akciu “Peugeot Exclusive” v trvaní akcie od 5.9. do 31.10.2023. 

 

Financovanie PEUGEOT EASY už od 245 € / mesačne

Neplatíte akontáciu, poistenie a ani servis

 

Nízka silueta, dlhá kapota a elegantné krivky odhaľujú športové vozidlo, dostupné aj v elektrickej verzii.

Peugeot e-208, 100 % elektrický

Už od 33 890€ alebo od 318€/mesačne (i) Pri financovaní vozidla e-208 Active Electric 136k v cene 33 890€ platíte pri akontácii 18 639,50€ len 317,72€ mesačne, s dobou splácania 48 mesiacov; k tomu balík poistenia vo výške 113,07€ mesačne. Celková výška spotrebiteľského úveru je 15 250,50€, úroková sadzba je: 0% p.a., počet splátok je 48. Spracovateľský poplatok je 1 931,73€, poplatok za prevod vlastníctva je 1 €. RPMN je vo výške  23,63% p.a. vrátane poistenia. Celková čiastka bez akontácie, ktorú musí klient zaplatiť je: 22 610,65€. Nejedná sa o záväznú ponuku na uzavretie zmluvy. Príklad financovania je orientačný a jeho parametre sa môžu líšiť. PEUGEOT FINANCE je financovanie poskytované spoločnosťou ESSOX FINANCE, s.r.o.  

 

Exclusive bonus až do  2 300 € (i) Exclusive bonus je platný pre akciu “Peugeot Exclusive” v trvaní akcie od 5.9. do 31.10.2023.   

 

Financovanie PEUGEOT EASY už od 245 € / mesačne

Neplatíte akontáciu, poistenie a ani servis

 

Mestské vozidlo so 100% elektrickým motorom ponúka nové možnosti mobility.

Peugeot 208 alebo Peugeot e 208 - auto do mesta s elektrickým pohonom alebo spaľovacím motorom

Auto do mesta PEUGEOT 208 upúta svojim mladistvým vzhľadom a výraznou športovou siluetou. Súčasťou jeho interiéru je aj originálny  PEUGEOT i-Cockpit® 3D. 

Doprajte si slobodu pri výbere vášho mestského automobilu s  benzínovým, naftovým alebo elektrickým motorom s dojazdom až do  362 km (podľa WLTP Uvedené hodnoty dojazdu a spotreby energie sú v súlade s testovacím protokolom WLTP, ktorý sa používa ako štandard pre nové vozidlá homologizované po 1. septembri 2018. Protokol WLTP nahrádza predchádzajúcu európsku metódu merania NEDC. (New European Driving Cycle). Hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 namerané v rámci nového testovacieho cyklu WLTP lepšie zodpovedajú reálnym podmienkam prevádzky, preto sú vo väčšine prípadov vyššie ako hodnoty namerané metódou NEDC. Spotreba paliva, emisie CO2 a hodnoty dojazdu sa môžu líšiť v závislosti od reálneho využívania auta a rôznych ďalších faktorov, medzi ktoré patrí: frekvencia nabíjania, štýl jazdy, rýchlosť, výbava a voliteľné doplnky, typ pneumatík, vonkajšia teplota a využívanie klimatizácie alebo kúrenia. Viac informácií získate u vášho koncesionára PEUGEOT. ), vďaka nášmu deklarovanému záväzku Power of choice Zahŕňa najmä slobodu výberu medzi spaľovacími alebo elektrickými motormi a následnú podporu prostredníctvom rôznych špecializovaných služieb . 

Ak sa chcete dozvedieť viac o mestskom elektromobile, prečítajte si všetky recenzie modelu PEUGEOT e-208.

 

Akciová ponuka

PEUGEOT e-208

Odkupný bonus až 1500 €

Nabíjacia karta v hodnote 500€

Právne informácie
Pri financovaní vozidla 208 Like 1.2 PureTech 75k BVM5 v cene 14 790 € platíte pri akontácii 6 655,50 € a poslednej navýšenej splátke 4 437€  len 78,67 € mesačne, s dobou splácania 48 mesiacov; k tomu balík poistenia vo výške 50,71 € mesačne. Celková výška spotrebiteľského úveru je 8 134,50 €, úroková sadzba je: 0% p.a., počet splátok je 48. Spracovateľský poplatok je 369,75 €, poplatok za prevod vlastníctva je 1 €. RPMN je vo výške 9,27% p.a. vrátane poistenia. Celková čiastka bez akontácie, ktorú musí klient zaplatiť je: 10 939,32 €. Nejedná sa o záväznú ponuku na uzavretie zmluvy. Príklad financovania je orientačný a jeho parametre sa môžu líšiť.
PEUGEOT 208
Odkupný bonus až do 2000 €
 
Právne informácie
Pri financovaní vozidla 208 Active Electric 136k v cene 32 290 € platíte pri akontácii 14 530,50 € a poslednej navýšenej splátke 8 072,50 € len 206,11 € mesačne, s dobou splácania 48 mesiacov; k tomu balík poistenia vo výške 113,30 € mesačne. Celková výška spotrebiteľského úveru je 17 759,50 €, úroková sadzba je: 0% p.a., počet splátok je 48. Spracovateľský poplatok je 807,25 €, poplatok za prevod vlastníctva je 1 €. RPMN je vo výške 11,28% p.a. vrátane poistenia. Celková čiastka bez akontácie, ktorú musí klient zaplatiť je: 24 006,32 €. Nejedná sa o záväznú ponuku na uzavretie zmluvy. Príklad financovania je orientačný a jeho parametre sa môžu líšiť. PEUGEOT FINANCE je financovanie poskytované spoločnosťou ESSOX FINANCE, s.r.o.

PEUGEOT 208, NEODOLATEĽNÝ DIZAJN

PEUGEOT 208 sa môže pochváliť výraznou, športovou siluetou a oslovuje čistými líniami, ktoré podčiarkujú jeho moderný vzhľad.
PEUGEOT e-208 je zosobnením revolúcie v mobilite.

 

 

SILA ZVÁDZANIA

Vďaka nízkej siluete, dlhej kapote a elegantným krivkám je na prvý pohľad je zrejmé, že PEUGEOT 208 je silná osobnosť.

Jeho jedinečnosť podčiarkujú výrazné farby karosérie a umocňuje ju aj čierna strecha Black Diamond Dostupné ako voliteľná výbava pre vybrané verzie, lesklé čierne lemy blatníkov, lesklé lišty okolo okien Dostupné v základnej výbave pre vybrané verzie a hliníkové disky s diamantovým výbrusom Dostupné v základnej výbave pre vybrané verzie.

ODVÁŽNY A SEBAVEDOMÝ

Expresívna predná časť modelu PEUGEOT 208 zaujme veľkou chrómovanou maskou Dostupné v základnej výbave pre vybrané verzie a moderným odvážnym pohľadom stelesneným full LED Dostupné v základnej výbave pre vybrané verzie prednými svetlometmi s typickým motívom troch pazúrov.

Ten je ešte zvýraznený dennými  LED Dostupné v základnej výbave pre vybrané verzie svetlami, ktoré zostávajú pre väčšiu bezpečnosť neustále rozsvietené.

SVETELNÝ PODPIS

Unikátny štýl zadnej časti  vyzdvihujú aj výrazné a pre väčšiu bezpečnosť neustále svietiace zadné Full LED Dostupné v základnej výbave pre vybrané verzie svetlá,  taktiež s motívom troch pazúrov, prepojené lesklou čiernou lištou Dostupné v základnej výbave pre vybrané verzie.

ORIGINÁLNA A DOKONALE SPRACOVANÁ ZADNÁ ČASŤ

Dynamická a zaujímavo tvarovaná zadná časť modelu PEUGEOT 208 prichádza s dvomi rôznymi spojlermi.Dostupné v základnej výbave pre vybrané verzie

Jeden má za úlohu znížiť spotrebu a druhý zlepšiť jazdné vlastnosti.

Športový vzhľad tohto mestského automobilu podčiarkuje aj koncovka výfuku, ktorá môže byť chrómovaná.Dostupné v základnej výbave pre vybrané verzie

PANORAMATICKÁ STRECHA

Panoramatická strecha Cielo Dostupné ako voliteľná výbava pre vybrané verzie sa tiahne prakticky celým autom - od  prednej časti až úplne dozadu a  zaplavuje interiér prirodzeným svetlom.

Pasažieri si vďaka nej môžu užívať výhľad na oblohu, zatiaľ čo vy oceníte presvetlený interiér.

ČALÚNENIE

V modeli PEUGEOT 208 je komfortné sedenie prioritou.

Jeho dynamické predné sedadlá sú preto vyrobené z vysokokvalitných materiálov, dôkazom je napríklad čalúnenie s ozdobným prešívaním, ktoré dodáva interiéru jeho typický charakter.

VÝRAZNÝ ŠTÝL

PEUGEOT e-208 má mnoho originálnych a výrazných detailov, ktoré mu dodávajú jedinečný vzhľad.

Monogram „e“ podčiarkuje jeho elektrické schopnosti.

17-palcové zliatinové disky kolies s diamantovým výbrusom Dostupné v základnej výbave pre vybrané verzie zvýrazňujú jeho krivky, zatiaľ čo maska chladiča vo farbe karosérie mu dodáva harmóniu a rafinovanosť.

NEXT-GEN TECHNOLÓGIA

* technológia budúcnosti

 

PEUGEOT 3D i-Cockpit®

Užite si dynamickú a intuitívnu jazdu s kompaktným multifunkčným volantom Dostupné v základnej výbave pre vybrané verzie, konfigurovateľným 3D prístrojovým panelom Dostupné v základnej výbave pre vybrané verzie, veľkým 10" dotykovým displejom Pre vybrané verzie dostupné v základnej alebo voliteľnej výbave a 7 "klavírnymi" prepínačmi "toogle" Tlačidlá podobné tým z kokpitu lietadla .

Interiér si môžete prispôsobiť aj ambientným RGB LED podsvietením, na výber máte 8  farieb Dostupné v základnej výbave pre vybrané verzie  pre čo najpôsobivejší vzhľad.

 

 

DIGITÁLNY 3D PRÍSTROJOVÝ PANEL

Digitálny prístrojový panel Dostupné v základnej výbave pre vybrané verzie s futuristickým holografickým displejom je umiestnený v tesnej blízkosti k zornému poľu vodiča.

Zobrazuje základné informácie o vozidle a jazde.

Môžete si ho nastaviť podľa seba, vyberiete si informácie, ktoré na ňom chcete stále vidieť (napríklad premávku v reálnom čase alebo nebezpečné zóny, vďaka údajom od spoločnosti TomTom Služby TomTom poskytujú v reálnom čase zobrazenie všetkých dôležitých informácií pre riadenie: aktuálne dopravné informácie, čerpacie stanice a ceny paliva, parkoviská, počasie, miestne vyhľadávanie a nebezpečné zóny (v závislosti od miestnej legislatívy). Aktivácia služby je bezplatná na prvé 3 roky, následne je možné služby predĺžiť (za poplatok)).

e208: DIGITÁLNY 3D PRÍSTROJOVÝ PANEL

Informácie o elektrickom pohone sú jednoducho dostupné prostredníctvom 3D  digitálneho prístrojového panela alebo dotykového displeja, takže sa môžete voľne sústrediť na to, aby ste si užívali jazdu:

UŽÍVATEĽSKY PRÍJEMNÝ A INTUITÍVNY DOTYKOVÝ DISPLEJ

Súčasťou prístrojovej dosky modelu  PEUGEOT 208 je aj veľký 10" HD dotykovým displej Dostupné v základnej výbave pre vybrané verzie. Ten sa ovláda Využívajte, ak sa vozidlo nepohybuje prostredníctvom multifunkčného volantu, hlasom alebo jednoducho pomocou siedmich tlačidiel.

Pri navigácii môže využiť online navigačný balík CONNECTED NAVIGATION PACK Dostupné v základnej výbave pre vybrané verzie, ktorý obsahuje aktuálne dopravné informácie a nebezpečné zóny, čo sú služby  poskytované spoločnosťou TomTom Služby TomTom z balíka CONNECTED NAVIGATION PACK poskytujú v reálnom čase zobrazenie všetkých dôležitých informácií pre riadenie: aktuálne dopravné informácie, čerpacie stanice a ceny paliva, parkoviská, počasie, miestne vyhľadávanie a nebezpečné zóny (v závislosti od miestnej legislatívy). Aktivácia služby je bezplatná na prvé 3 roky, následne je možné služby predĺžiť (za poplatok) a obsahuje aj polohu a dostupnosť verejných nabíjacích staníc.

Vďaka funkcii Mirror Screen Funkcia Mirror Screen podporuje iba schválené aplikácie protokolu Android Auto alebo Apple CarPlayTM. Aplikácie je možné používať pri stojacom vozidle alebo počas jazdy. Počas jazdy môžu byť niektoré funkcie v príslušných aplikáciách z bezpečnostných dôvodov zablokované (zo strany vývojára aplikácie). Niektoré typy obsahu, ku ktorým je možné bežne pristupovať bezplatne z vášho smartfónu môžu vyžadovať platenú verziu ekvivalentnej schválenej aplikácie pre Android Auto alebo Apple CarPlayTM. Funkcia Mirror Screen funguje prostredníctvom systému Android Auto (pre smartfóny s operačným systémom Android) alebo Apple CarPlayTM (pre smartfóny s operačným systémom iOS). Pre plnohodnotné využitie funkcie odporúčame použitie smartfónu s pripojením na internet. budete môcť na centrálnom displeji používať aj všetky kompatibilné smartfónové  aplikácie .

PRAKTICKÁ KONEKTIVITA

Mestský elektromobil osloví aj praktickosťou a konektivitou.

Šikovný odkladací priestor v prednej časti dokáže nabíjať váš smartfón Vyžaduje sa kompatibilný smartfón, podporujúci túto funkciu. bezdrôtovo, prostredníctvom indukcie Bezdrôtové nabíjanie podľa štandardu Qi 1.1 môže byť dostupné ako voliteľná výbava pre vybrané verzie.

V interiéri sú tiež až štyri USB sloty pre mobilné zariadenia.

 

 

POWER OF CHOICE
SLOBODA VÝBERU

PEUGEOT 208 ponúka slobodu výberu typu motora podľa vašich potrieb a účelu na aký auto budete využívať:

TECHNOLÓGIE

PEUGEOT DRIVE ASSIST

PEUGEOT Drive Assist Pre vybrané verzie dostupné v základnej alebo voliteľnej výbave je ďalším krokom na ceste k čiastočne autonómnemu riadeniu:

 • Kontrola jazdnej dráhy vozidla s voľbou pozície v jazdnom pruhu
 • Systém rozpoznávania dopravných značiek
 • Tempomat s kontrolou rýchlosti a bezpečného odstupu
 

ACTIVE SAFETY BRAKE

V prípade rizika bezprostrednej zrážky s vozidlom idúcim pred vami alebo s chodcom, ktorý sa nachádza v jazdnej dráhe vozidla, systém Pre vybrané verzie dostupné v základnej alebo voliteľnej výbave aktivuje automatické brzdenie, aby sa vyhol kolízii alebo aspoň zmiernil jej následky.

Systém navyše dokáže zosilniť brzdný účinok v pripade, ak prichádza riziko zrážky z dôvodu nedostatočného brzdenia zo strany vodiča.

Funguje až do rýchlosti 85 km / h.

PARK ASSIST

Systém Park Assist Aktívne pomáha pri kolmom aj pozdĺžnom parkovaní. Dostupný pre vybrané verzie ako voliteľná výbava uľahčuje parkovanie a je schopný nájsť pre Vás ideálne parkovacie miesto.

Zabezpečuje asistenciu pri kolmom aj pozdĺžnom parkovaní. Je schopný prebrať kontrolu nad volantom, ktorý počas parkovacieho manévru nemusíte vôbec držať. 

Vodič kontroluje zrýchľovanie, brzdenie a zaradený prevodový stupeň.

SLEDOVANIE MŔTVEHO UHLA

Systém  na sledovanie mŕtveho Voliteľný prvok výbavy uhla upozorní vodiča, ak sa v jeho mŕtvom uhle nachádza ďalšie vozidlo.

Upozornenie zasvieti v spätnom zrkadle na zodpovedajúcej strane.  Systém je aktívny pri rýchlosti nad 65 km / h.

OPTIMALIZÁCIA DOJAZDU

S modelom PEUGEOT e-208 môžete jazdiť tak, ako vám to práve vyhovuje vďaka trom jazdným režimom:

 • Eco : optimalizovaný dojazd
 • Normal : optimálny komfort v každodennej premávke
 • Šport : uprednostnenie výkonu a zážitku z jazdy, využíva  maximálny výkon a krútiaci moment (zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 8,1 s).

2 REŽIMY BRZDENIA

Režim "Brake" v modeli PEUGEOT e-208 ponúka 2 úrovne brzdenia motorom Mierne alebo zvýšené dobíjanie batérie, počas ktorých dochádza pri spomaľovaní k nabíjaniu batérie (rekuperácii):

 • Miernu, ktoré sa pocitovo blíži vozidlám so spaľovacím motorom (režim D)
 • Zvýšenú, kedy možno spomaľovanie regulovať pomocou plynového pedálu (režim B)
SÉRIE SPÉCIALE
TECHNICKÉ INFORMÁCIE PEUGEOT 208 & E-208
ELEKTRICKÝ MOTOR

Elektrická jazda prináša úplne nové pocity.

V tichom a  komfortnom Nezabúdajte, že za vaše vozidlo ste zodpovední vy a že ostatní účastníci cestnej premávky nemusia byť zvyknutí na tiché automobily interiéri vyťažte maximum z výkonu motora 100 kW (136 k) a krútiaceho momentu 260 Nm, ktorý je k dispozícii už od rýchlosti 0 km/h.

 
Elektrická technológia
SPAĽOVACIE MOTORY

ROZMERY PEUGEOT 208

VONKAJŠIE ROZMERY

VNÚTORNÉ ROZMERY

Predná časť (prvý rad)

 • Šírka v oblasti ramien: 1382 mm
 • Výška od sedadla po strop: 886 mm (877 Cielo)

 

Zadná  časť (druhý rad)

 • Šírka v oblasti ramien: 1350 mm
 • Priestor na kolená: 239 mm

BATOŽINOVÝ PRIESTOR

309 dm3 VDA - 210-2 / 366 litrov (Benzín)

299 dm3 VDA 210-2 / 352 litrov (Nafta)

 

350 dm3 VDA 214-2 / ​​416 litrov (Benzín)

340 dm3 VDA 214-2 / ​​402 litrov (Nafta)

PRÍSLUŠENSTVO
 • Objavte katalóg príslušenstva modelu 208.