ZOBRAZIŤ OBSAH
Expert Combi
PEUGEOT e-Expert Combi,  100% elektrický 

UŽ OD 41 640 € 

 

KOMBI NA KAŽDODENNÉ POUŽITIE

Robustný a praktický model PEUGEOT e-Expert Combi je dostupný vo dvoch dĺžkach: 

  • Standard: 4,95m
  • Long: 5,30m

Dômyselne riešené vozidlá PEUGEOT e-Expert Combi sa vyznačujú variabilitou interiéru a možnosťou rôznych konfigurácií sedadiel pre optimálny komfort jazdy. 

 

Výška nepresahujúca 1,90 m 1,940 m max., so zvýšenou celkovou hmotnosťou vozidla umožňuje neobmedzený vjazd do podzemných a nadzemných garáží.

 

PEUGEOT e-Expert Combi môže byť vybavený dvojkrídlovými presklenými dverami s vyhrievanými zadnými oknami a stieračmi Dostupné ako voliteľná výbava. Nakladanie batožiny nebolo nikdy tak jednoduché!

VIAC MODULARITY PRE VIAC FLEXIBILITY

Vo vozidlách PEUGEOT e-Expert Combi je veľmi ľahký prístup k tretiemu radu sedadiel. Sedadlo druhého radu sa jednoducho pomocou ovládača sklopí a vznikne pohodlný prístup k lavici v treťom rade.


PEUGEOT e-Expert Combi umožňuje rôzne konfigurácie usporiadania interiéru, okrem iného aj vďaka vyberateľným zadným sedadlám:

 
MOTORY
100% ELEKTRICKÝ MOTOR 

PEUGEOT e-Expert Combi, ľahko ovládateľný v meste a bezpečný a výkonný na ceste mimo neho je vybavený elektromotorom s výkonom 100 kW (136 k) .

Za volantom modelu PEUGEOT e-Expert si užijete plynulú, dynamickú a tichú Buďte pri riadení obozretní a majte na pamäti, že ostatní účastníci cestnej premávky nemusia byť na tichý chod elektromobilu zvyknutí  jazdu, ako aj  bezprostredné zrýchlenie vďaka okamžite dostupnému krútiacemu momentu 260 Nm.