ZOBRAZIŤ OBSAH
Peugeot Partner
Partner Furgon, benzín alebo diesel

Už od 17 850 € bez DPH

 

Spotreba: 6,4 až 8,1 l/100 km

Emisie CO2:   od 164 do 193 g/km

e-Partner Furgon, 100% elektrický

Už od 28 510 € bez DPH

 

Dojazd: až 275 km (podľa WLTP)

Emisie CO2:   0 g počas jazdy

Nabíjanie:  30 minút na 80 % kapacity batérie

Peugeot Partner ponúka slobodu výberu

Vďaka vyše 20 rokom spoločného skúšania a testovania s profesionálmi a vďaka kvalite, ktorá z neho robí etalón na trhu, vám najnovšia generácia modelu PEUGEOT Partner ponúka v segmente úžitkových vozidiel  prostredníctvom riešenia  PEUGEOT i-Cockpit® jedinečné potešenie a komfort, ako aj slobodu výberu medzi benzínovým motorom,  naftovým motorom a elektromotorom.

VÝHODY ELEKTRICKÉHO MOTORA

NOVÝ ZÁŽITOK Z JAZDY

Dojazd až 275 kilometrov (podľa WLTP)
 

100% elektrický pohon so sebou prináša nové výhody bez kompromisov:
 

 • Rovnaké užitočné objemy, 2 dĺžky, 2 karosárske verzie
 • Užitočné zaťaženie až 800 kg
 • Ťažná kapacita až 750 kg
 • Plynulá dynamická jazda bez trhania
 • Jedinečné zrýchlenie vďaka okamžite dostupnému maximálnemu krútiacemu momentu
 • Tichý chod motora
 • Komfort jazdy vďaka zníženým vibráciám
FINANČNÁ ÚSPORA

0 g emisií CO2 počas jazdy
 

Ušetrite peniaze vďaka výhodám: 
 

 • Náklady na energiu sú nižšie ako na fosílne palivo
 • Nízke náklady na používanie vďaka jednoduchšej údržbe
 • Štátna dotácia
 • Použitie režimu ECO na optimalizáciu dojazdu batérie
JEDNODUCHÁ OBSLUHA

30 min pre dobitie na 80% kapacity batérie Na rýchlonabíjacej stanici s výkonom 100kW . Čas nabíjania sa môže líšiť v závislosti od typu a výkonu nabíjacej stanice, vonkajšej teploty v mieste nabíjania a teploty batérie.


Zjednodušte si život rýchlym a intuitívnym nabíjaním:
 

Vďaka službám, ktoré ponúka MyPEUGEOT a Free2Move, si užijete nezávislosť pri správe vášho elektrického vozidla.

VYBERTE SI PODĽA ÚČELU POUŽITIA

Či už ide o podnikateľov alebo manažérov vozového parku, všetky profesie majú svoje špecifické očakávania. Aby sme vyhoveli vašim konkrétnym nárokom a potrebám, ponúkame PEUGEOT Partner vo viacerých špecifikáciách: 5 Miest , Professional, Grip, Premium a Asphalt v závislosti od krajiny.

ŽIADNE EMISIE, ŽIADNE KOMPROMISY

Nový PEUGEOT e-PARTNER je k dostupný v rovnakých verziách ako modely s benzínovým alebo dieselovým motorom, aby vyhovel všetkým vašim nárokom: ako dodávka 2 dĺžky: Standard 4,40 m a Long 4,75 m, ponúkajú až tri sedadlá s lavicou Multiflex, ako hlboká kabína ponúka až päť sedadiel, ktoré sú v pevnom alebo sklopnom prevedení, iba v dlhej verzii s využiteľným objemom až 4,4 m³ pre dlhú verziu (3,8 m³ pre verziu Standard), ktorý je úplne identický ako v spaľovacích verziách vďaka inštalácii batérií pod podlahou,  výška maximálne 1,90 m umožňuje vjazd do podzemných parkovísk a krytých garáží.
 

Aby nový PEUGEOT e-PARTNER  uspokojil stále rastúce nároky klientov, je dostupný v úrovniach výbavy PRO a PREMIUM, ako aj v  „cestnej verzii“ - ASPFALT pre používateľov s vysokým počtom najazdených kilometrov po bežných cestách a vo verzii GRIP pre jazdu v náročnejších podmienkach.

PARTNER ASPHALT

TICHÝ, KOMFORTNÝ A BEZPEČNÝ

PEUGEOT PARTNER ASPHALT je určený pre tých, ktorí prekonávajú veľké vzdialenosti a trávia dlhé hodiny za volantom a ponúka im:

 

PARTNER GRIP

ODOLNOSŤ, ROBUSTNOSŤ A OFF-ROAD DOPLNKY

PARTNER GRIP je určený pre jazdu v ťažšie dostupnom teréne, na prepravu ťažkého a dlhého nákladu a troch osôb, pričom ponúka :
 

 • Zvýšenú svetlú výšku
 • Veľké kolesá s pneumatikami M+S (Mud & Snow) určenými aj pre jazdu v snehu a blate
 • Systém Advanced Grip Control 
 • Tri predné sedadlá
 • Ochranné oplastovanie podlahy v nakladacom priestore
 • Zvýšenú užitočná hmotnosť na 1 000 kg 
 • Lepšie osvetlenie nakladacieho priestoru
 • Rezervné koleso

OSVEDČENÉ PRACOVNÉ VOZIDLO

NAVRHNUTÉ PRE JEDNODUCHŠIE POUŽÍVANIE

PEUGEOT PARTNER, postavený na  platforme EMP2, umožňuje jednoduchšie manévrovanie vďaka kratším previsom a menšiemu polomeru otáčania. Priemer otáčania medzi obrubníkmi je len 10,82 m pre verziu STANDARD a 11,43 m pre verziu LONG.
 

Vo verziách STANDARD alebo LONG +35 cm v porovnaní s karosériou STANDARD sa užitočné zaťaženie môže pohybovať od 650 kg do 1 000 kg v závislosti od verzie. 
 

(1): verzia STANDARD 

(2): verzia LONG 

(3): s balíkom Pre zlé cesty (Pack Chantier)

Vo verzii STANDARD je užitočná dĺžka 1,81 m alebo až 3,09 m s využitím zadných sedadiel Multiflex.
 

Vo verzii LONG je užitočná dĺžka 2,16 m +35 cm v porovnaní s karosériou STANDARD alebo až 3,44 m s využitím  zadných sedadiel Multiflex.
 

(1): verzia STANDARD

(2): verzia LONG

(3): bez balíka Pre zlé cesty

(4): s balíkom Pre zlé cesty

(5): bez/s 1/s 2 posuvnými bočnými dverami

(6): bez deliacej prepážky

(7): s deliacou prepážkou

Verzia STANDARD s dĺžkou 4,40 m umožňuje naloženie dvoch europaliet s objemom od 3,30 m3 do 3,80 m3 v závislosti od verzie.
 

Verzia LONG s dĺžkou 4,75 m +35 cm v porovnaní s karosériou STANDARD ponúka ložný objem od 3,90 m3 do 4,40 m3.

Verzia STANDARD umožňuje naloženie dvoch europaliet s objemom od 3,30 m3 do 3,80 m3 so zadnými sedadlami Multiflex dostupné ako voliteľná výbava.

 

Verzia LONG +35 cm v porovnaní s karosériou STANDARD ponúka ložný objem od 3,90 m3 do 4,40 m3 so zadnými sedadlami Multiflex dostupné ako voliteľná výbava.

Vďaka predĺženej kabíne iba pri verzii LONG je možné prepraviť až päť osôb. Zadné sedadlo je prevzaté z modelu PEUGEOT RIFTER pre skutočné pohodlie a v danom segmente bezkonkurenčný  priestor na kolená.

Jedinečná v tejto kategórii je možnosť sklopiť zadné sedadlo a predné sedadlo spolujazdca, vďaka čomu prepravíte náklad s dĺžkou až 3,44 m a získate užitočný objem v rozsahu od 1,8 m3 do 4 m3 , v závislosti od konfigurácie.

OSVEDČENÉ PRACOVNÉ VOZIDLO

NAVRHNUTÉ PRE JEDNODUCHŠIE POUŽÍVANIE

PRESTAVBA MODELU PARTNER 

Prostredníctvom našich partnerských karosárskych dielní ponúkame množstvo prestavieb, ktoré sa vyznačujú robustnosťou a funkčnosťou.
 

Táto efektívna základňa umožňuje našim partnerom špecializovaným na výrobu nadstavieb prispôsobiť vozidlo potrebám čoraz špecializovanejšej klientely.

PROFESIONÁLNE SLUŽBY PRE ELEKTRICKÉ AUTOMOBILY

Vďaka online službám ponúkaným prostredníctvom aplikácie MyPEUGEOT si môžete užiť nezávislosť pri správe svojho elektrického automobilu.

e-OVLÁDANIE NA DIAĽKU

Komunikujte na diaľku so svojím vozidlom vďaka aplikácii MyPeugeot bezplatná služba dostupná iba s RCC + BTA alebo NAC + BTA - bez BTA je funkcia odloženého nabíjania dostupná pomocou tlačidla umiestneného pri nabíjacej zásuvke (ovládanie a plánovanie nabíjania, aby ste využili hodiny mimo špičky, prednastavenie teploty v priestore pre cestujúcich atď.)

CHARGE MY CAR CEZ FREE2MOVE

Zvoľte si jednoduché riešenie pri nabíjaní na verejných nabíjacích staniciach cez Charge My Car platená služba, nedostupná na Slovensku od Free2Move.

MOBILITY PASS

Na občasné dlhšie cesty využite Mobility Pass a prenajmite si vozidlo so spaľovacím motorom podľa vašich potrieb za zvýhodnenú cenu. Služba nie je dostupná na Slovensku.

APLIKÁCIA MYPEUGEOT®

Vďaka aplikácii MyPeugeot® Bezplatná aplikácia. V závislosti od prístupu k mobilnej sieti a v závislosti od trhu môžete využívať synchronizované služby v reálnom čase:
 

 • Sledovanie informácií o vozidle (história jázd, lokalizácia vozidla).
 • Rýchly prístup k asistenčným službám.
 • Prehľad o plánovaných servisných úkonoch.
 • Jednoduché sledovanie nabíjania batérie a teploty vo vozidle

VÝKON BEZ KOMPROMISOV

Vozidlá PEUGEOT Partner a e-Partner využívajú rovnakú modulárnu multienergetickú platformu EMP2 EMP2: Efficient Modular Platform.. To znamená, že si môžete bez obmedzení zvoliť benzínový motor,  naftový motor alebo elektromotor. Vďaka optimalizovanej architektúre ponúka nový PEUGEOT e-Partner rovnako priestrannú ložnú plochu a rovnaký priestor  pre vodiča ako verzie s benzínovým alebo naftovým motorom.

ELEKTRICKÝ MOTOR

Motor s výkonom 100 kW (136 k) ponúka bezprostredné zrýchlenie vďaka okamžite dostupnému maximálnemu krútiacemu momentu 260 Nm v režime Power, ako aj potešenie z tichej, dynamickej a plynulej jazdy Buďte pri riadení obozretní a majte na pamäti, že ostatní účastníci cestnej premávky nemusia byť na tichý chod elektromobilu zvyknutí..
RAD VYSOKÝKONNÝCH BATÉRIÍ

Nová elektrická dodávka PEUGEOT e-Partner (v dvoch verziách Standard a Long) má vysokonapäťovú batériu s kapacitou 50 kWh, ktorá v závislosti od verzie  ponúka dojazd až 275 km -  podľa testovacieho protokolu WLTP.

Je umiestnená tak prakticky, že priestor v kabíne zostáva zachovaný a objem nákladového priestoru nezmenený.
 

V skutočnosti 80% používateľov dokáže prejsť 190 až 275 km Dojazd závisí od viacerých faktorov, najmä od rýchlosti a používania komfortnej výbavy.  na jedno nabitie. 
 

Záruka na batériu je 8 rokov alebo 160 000 kilometrov na zostatkovú kapacitu na úrovni 70 % pôvodnej kapacity. Zákazníkom, ktorí uzatvoria servisnú zmluvu, môžeme vystaviť po každom pravidelnom servise vozidla certifikát potvrdzujúci úroveň nabíjacieho výkonu batérie. Pri ďalšom predaji vozidla tento certifikát zaručí reálnu kapacitu a nabíjací výkon batérie pre nového majiteľa.

RAD EFEKTÍVNYCH MOTOROV PRI KTORÝCH MÁTE NÁKLADY POD KONTROLOU

Na palube dodávky PEUGEOT Partner si vychutnajte výnimočný pôžitok z jazdy s dieselovými motormi BlueHDi alebo benzínovými motormi PureTech v kombinácii s 5- alebo 6-stupňovou manuálnou prevodovkou alebo s 8-stupňovou automatickou prevodovkou EAT8.

Oceníte spotrebu a emisie patriace medzi najnižšie v segmente, ako aj konkurencieschopné prevádzkové náklady s intervalom údržby 40 000 km alebo 2 roky.

Prepravovaný náklad 
Jazda s nákladom na streche alebo s otvoreným oknom zvyšuje aerodynamický odpor a tým aj spotrebu paliva. Vysoká hmotnosť nákladu bude mať vplyv aj na dojazd dojazd podľa WLTP je definovaný na základe približne polovičného užitočného zaťaženia.
Štýl jazdy
Plynulá a ekologická jazda optimalizuje váš dojazd až o 15 % väčší dojazd
Klimatizácia
Kúrenie a klimatizácia môžu byť zodpovedné za 10 % až 30 % spotreby vašej batérie. 
Kopce
Pri jazde do kopca sa zvyšuje spotreba paliva, čo má vplyv na váš dojazd. Pri jazde z kopca vám regeneratívne brzdenie zvyšuje dojazd. 

NABÍJANIE DOMA A V PRÁCI

Nový elektrický automobil PEUGEOT e-Partner je možné plne nabíjať pomocou bežnej domácej zásuvky 8 A za 31 hodín, cez zosilnenú zásuvku napr. Green’Up 16 A za 15 hodín, cez Wall Box za 7,5 hodiny so štandardnou palubnou nabíjačkou 7,4 kW a za päť hodín s voliteľnou palubnou nabíjačkou 11 kW .

PEUGEOT si vybral ZEborne ako partnera na inštaláciu terminálov v domácom prostredí Viac informácií na obchodnom mieste.

 

NABÍJANIE NA VEREJNÝCH NABÍJACÍCH STANICIACH

Tepelná regulácia batérie vám umožní používať 100kW rýchlonabíjacie stanice a môžete tak nabiť batériu na 80% kapacity za 30 minút. Doba nabíjania sa môže líšiť v závislosti od typu a výkonu nabíjacej stanice, vonkajšej teploty v mieste nabíjania a teploty batérie. Máte prístup ku komplexnej sieti s viac ako 200 000 verejnými nabíjacími stanicami po celej Európe.

 

JAZDNÉ REŽIMY 

Nový PEUGEOT e-Partner ponúka 3 jazdné režimy:
 

 • Eco: optimalizácia dojazdu úpravou niektorých nastavení
 • Normal: optimálny komfort pre každodenné použitie,
 • Power: optimalizácia výkonu pri preprave ťažkých nákladov.

BRZDNÉ REŽIMY

Vďaka rekuperácii energie pri brzdení motorom sú k dispozícii 2 úrovne* brzdenia, ktoré dobíjajú batériu počas spomaľovania vozidla:
 

 • Štandardná (prednastavená), keď je pocit z riadenia podobný ako u vozidiel so spaľovacím motorom,
 • Zosilnená (režim "Brake"), ktorá umožňuje väčšiu rekuperáciu okamžite po uvoľnení akcelerátora.

FAKTORY OVPLYVŇUJÚCE DOJAZD

Rovnako ako pri benzínovom alebo dieselovom vozidle môžu tieto faktory ovplyvniť aj dojazd plug-in hybridného vozidla:

FAKTORY OVPLYVŇUJÚCE DOJAZD

Rovnako ako pri benzínovom alebo dieselovom vozidle môžu tieto faktory ovplyvniť dojazd plug-in hybridného vozidla:

NEJAZDITE NASLEPO

 

Tento systém vám pomáha zobrazovať na obrazovke nahrádza vnútorné spätné zrkadlo, pričom využíva dve kamery: prvá je umiestnená pod zrkadlom na strane spolujazdca a druhá kamera s dvojitou funkciou vedľa tretieho brzdového svetla. pohľady na okolie vašej panelovej dodávky alebo dodávky s nepriehľadnou prepážkou. Má tri podfunkcie:
 

NEPREKRAČUJTE LIMITY

Indikátorom preťaženia Podľa krajiny je dostupné v základnej výbave, ako voliteľná výbava alebo nedostupné je inovatívna funkcia, ktorá informuje vodiča o tom, že maximálna prípustná hmotnosť bola prekročená: Zahŕňa hmotnosť nákladu (vrátane všetkých doplnkov, ako napr. police), hmotnosť prevážaných osôb (vrátane vodiča), paliva v nádrži a vybavenie vozidla. Pre správne fungovanie indikátora preťaženia musí byť vozidlo zaparkované na rovnom povrchu (vyhnite sa parkovaniu v kopci , na chodníku atď.); a to v prípade, ak ide technicky maximálnu prípustnú hmotnosť naloženého vozidla (MTAC) alebo prípustné hmotnostné zaťaženie na každej náprave (prednej a zadnej) (AMCEN). 

 

Cieľom je predchádzať rizikám spôsobeným preťažením zhoršenie jazdných vlastností, brzdenia, riziko prasknutia pneumatík, riziko predčasného opotrebovania vozidla atď..

PRÍSTROJOVÁ DOSKA KOMPLETNE ONLINE!

Konektivitu zabezpečuje veľký 8" alebo 10" farebný dotykový displej ktorý je dodávaný s USB konektorom a pripojením Bluetooth na ktorom môžete zrkadliť obsah svojho smartfónu prostredníctvom systému Mirro ScreenDostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie. Iba certifikované aplikácie Android AutoTM a Apple CarPlayTM fungujú pri státí a počas jazdy. Počas jazdy sú niektoré funkcie príslušných aplikácií zablokované. Určitý typ obsahu, ktorý je pre váš smartfón k dispozícii zadarmo, vyžaduje predplatné podobnej aplikácie, ktorá je spoplatnená a nesie certifikát Android Auto alebo Apple CarPlayTM. Funkcia Mirror Screen je kompatibilná s Android AutoTM (pre operačný systém Android) alebo Apple CarPlayTM (pre operačný systém iOS) a je súčasťou zazmluvnených dátových služieb.. Využívajte navigačné pokyny z balíka Connected Navigation Pack s hlasovým ovládaním vrátane sledovania premávky v reálnom čase a nebezpečných zón od služieb TomTom, na zvýšenie bezpečnosti používateľov je navigácia prepojená so službou PEUGEOT Connect SOS and AssistancePEUGEOT Connect SOS spustí výstrahu v prípade nehody, geolokalizuje vozidlo a prípadne kontaktuje záchranné zložky. - PEUGEOT Assistance ponúka užívateľovi kontakt s asistenčnými službami PEUGEOT, ktoré pošlú záchranné vozidlo podľa poskytnutých informácií (geolokácia, identifikačné číslo vozidla, počet najazdených kilometrov a mechanické výstrahy hlásené palubným počítačom). Na uľahčenie každodenného života PEUGEOT PARTNER ponúka široký výber voliteľných online balíkov Monitoring Pack informuje užívateľa o blížiacej sa údržbe vďaka upozorneniam v osobnom priestore aplikácie MyPeugeot. - Tracking Pack geolokalizuje PEUGEOT PARTNER v reálnom čase a napomáha polícii v prípade krádeže.

"OBCHODNÝ PARTNER" MIERI ZA SKUTOČNOU OSOBNOSŤOU

Keďže úžitkové vozidlo je skutočným nástrojom mobility pri ktorom je však dôležitý aj imidž, osobitná starostlivosť bola venovaná spracovaniu, pohodliu na palube a jednoduchosti používania modelu PEUGEOT PARTNER, ktoré posúvajú status používateľov vozidiel PEUGEOT PARTNER o level vyššie  a ponúkajú im nové skúsenosti a zážitky.

 

PEUGEOT PARTNER má robustnú prednú časť s vertikálnou mriežkou chladiča a prepracovanou optikou, krátku a horizontálnu kapotu, vysokú stredovú líniu a skrátené previsy. Zvláštna pozornosť bola venovaná ozvučeniu, aby boli dlhé cesty príjemnejšie.

KVALITNÝ INTERIÉR

Úložné priestory boli navrhnuté pre mnohostranné využitie profesionálov, sú ľahko dostupné a dômyselne rozmiestnené v priestore pre cestujúcich: odkladacia schránka spolujazdca, úložný priestor nad hlavou vodiča a spolujazdca a priehradka spolujazdca v hornej časti palubnej dosky v mieste, ktoré sa uvoľnilo vďaka použitiu airbagu typu "bag in roof". Táto schránka môže byť v závislosti od výbavy chladená, alebo ju možno použiť napríklad na uloženie notebooku s uhlopriečkou 15 ".

 

Na bezpečné uloženie nákladu sa štandardne dodáva šesť kotviacich krúžkov a štyri ďalšie možno pridať do strednej výšky. Prístup je zabezpečený cez posuvné bočné dvere voliteľné, zatiaľ čo krídlové zadné dvere 2/3 – 1/3 zaisťujú maximálnu šírku otvárania voliteľné dvere batožinového priestoru.

ZADNÉ SEDADLO MULTIFLEX 

Toto variabilné zadné sedadlo umožňuje vytvoriť rovnú podlahu, užitočný objem väčší o 400 l a užitočnú dĺžku až 3 m vo verzii STANDARD a 3,35 m vo verzii LONG, pričom si zachováva možnosť prepraviť dve osoby vďaka sklopnému bočnému sedadlu spolujazdca.
 

Vďaka tejto funkcii sa vpredu odvezú traja ľudia, čo umožňuje optimalizovať jazdy na prepravu ľudí a vecí. Stredné sedadlo je väčšie kvôli absencii páky ručnej brzdy.
 

Funkcia mobilnej kancelárie plní svoj účel vďaka otočnému stolíku nastavuje sa smerom k spolujazdcovi alebo vodičovi integrovanému do sklopného operadla stredného sedadla.

PEUGEOT i-COCKPIT® 

OČI:

Vyvýšený prístrojový panel v zornom poli vodiča umožňuje sledovanie základných údajov bez toho, aby spustil oči z vozovky a ponúka mu vyššiu bezpečnosť a komfort.

 

RUKY:

Všetko je na dosah ruky, čo umožňuje lepšiu sústredenosť, dynamickú a intuitívnu jazdu vďaka kompaktnému volantu s dvojnásobným sploštením. Vyvýšený prístrojový panel v zornom poli vodiča umožňuje sledovanie základných údajov bez toho, aby spustil oči z vozovky a ponúka mu vyššiu bezpečnosť a komfort. 8" kapacitná dotyková obrazovka Dostupné v základnej výbave, ako voliteľná výbava alebo nedostupné alebo 10" kapacitná dotyková obrazovka Dostupné v základnej výbave, ako voliteľná výbava alebo nedostupné v strede prístrojovej dosky, naklonená smerom k vodičovi, ponúka priamy prístup k hlavným funkciám: ovládanie rádia, navigácie, nastavení vozidla, telefónu atď.

DVA NOVÉ DISPLEJE

PEUGEOT i-Cockpit® sa vyvíja aj po technologickej stránke a prichádza s dvoma novými prístrojovými panelmi, na ktorých sú všetky potrebné údaje pre správne ovládanie 100 % elektrického vozidla.
 

Štandardný analógový prístrojový panel je navrhnutý na ovládanie elektrického vozidla a obsahuje:

100% DIGITÁLNY DISPLEJ

V rámci voliteľnej výbavy môžete mať 100 % digitálny združený prístroj prvý v segmente elektrických minidodávok s 10" digitálnym displejom s vysokým rozlíšením obrazovka s uhlopriečkou približne 25 cm. Vďaka  najnovším technológiám v grafickom dizajne značky PEUGEOT je displej plne konfigurovateľný a prispôsobiteľný.

Možno si na ňom zvoliť niekoľko režimov zobrazenia, ktoré sú prístupné prostredníctvom ovládača na volante a umožňujú používateľom úplnú individualizáciu systému PEUGEOT i-Cockpit® a jeho prispôsobenie vlastných potrebám. To môže zahŕňať nastavenie obrazovky tak, aby zobrazovala navigáciu, sledovala energetický tok  alebo využívanie asistenčných systémov - presne tak, ako si to vodič praje.

10" DOTYKOVÝ DISPLEJ

V strede prístrojovej dosky je dotykový displej s online navigačným balíkom, možno z neho pomocou špeciálneho tlačidla vyvolať aj „elektrické menu“. Jeho súčasťou sú tri ponuky „Flux“ pre priame zobrazenie tokov energie „Statistics“ pre zobrazenie štatistík spotreby a „Charge“ s možnosťou naplánovať odložené nabíjanie.

Okrem toho možno na ňom zobraziť dostupné nabíjacie miesta a zostávajúci dojazd podľa úrovne nabitia, alebo nastaviť čas predhriatia interiéru na požadovanú teplotu.

E-TOGGLE

Stredová konzola bola prepracovaná tak, aby na nej vznikol priestor  pre nový ovládač automatickej prevodovky  „e-Toggle“ umožňuje prístup k funkciám Park (parkovanie) / Reverse (spiatočka) / Neutral (neutrál) / Drive (jazda vpred) a Brake (brzdenie s rekuperáciou  a pre volič 3 jazdných režimov Eco, Normal a Power. Aktiváciou režimu "Brake" prostredníctvom tlačidla "B" pre intenzívnejšie brzdenie sa predlžuje dojazd po uvoľnení akcelerátoru, Súčasťou prístrojovej dosky je aj odkladací priestor určený aj pre bezdrôtové nabíjanie smartfónov.

Sériovo je nový PEUGEOT e-PARTNER vybavený elektrickou parkovacou brzdou. Okrem uvoľnenia priestoru na podlahe prináša táto automatická funkcia komfort a pokoj pri každodennej jazde.

AKTUÁLNA PONUKA

Už od 28 510 € bez DPH

Dojazd: až 275 km (podľa WLTP)

Emisie CO2:   0 g počas jazdy

Nabíjanie:  30 minút na 80 % kapacity batérie

Už od 17 850 € bez DPH

Spotreba: 6,4 až 8,1 l/100 km

Emisie CO2:   od 164 do 193 g/km

PRÍSLUŠENSTVO
 • Pozrite si e-katalóg PEUGEOT Partner.
 • Prelistujte si brožúru s výbavou a technickými údajmi. 

SLUŽBY PRE PODNIKATEĽOV

PEUGEOT vám ponúka rad možností ako financovať firemné vozidlo.

Vyžiadajte si viac informácií o našej ponuke dlhodobého lízingu a súvisiacich službách, ako aj o všetkých našich ďalších možnostiach financovania, rôznych poistných zmluvách, zárukách a asistencii 24/7.

Operatívny leasing

Dlhodobý prenájom vám umožňuje prenajať si vozidlo na vopred stanovenú dobu trvania a počet najazdených kilometrov. Máte prístup k širokému výberu pridružených služieb, ktoré sú súčasťou prenájmu. Po skončení prenájmu vrátite vozidlo na výdajné miesto predaja.

FINANČNÝ LÍZING

Finančný lízing je riešenie na financovanie vozidla pre firemných klientov formou mesačných splátok, ktoré je možné prispôsobiť ich potrebám, s možnosťou odkúpenia vozidla po ukončení trvania lízingu.

ŠTANDARDNÝ KREDIT

Štandardný kredit vám umožňuje zvoliť si dobu splácania, aby ste si mohli prispôsobiť mesačné splátky podľa svojho rozpočtu. Vaše vozidlo je možné prefinancovať až do výšky 100% kúpnej ceny.

OPRAVY A ÚDRŽBA

Nech je už vaše podnikanie zamerané na čokoľvek, veľkosť spoločnosti a počet vozidiel vo vašom vozovom parku akékoľvek, vaša spokojnosť je pre náš tím odborníkov na prvom mieste s cieľom za každých okolností zabezpečiť pre vás asistenčné služby a ďaľšie riešenia.