ZOBRAZIŤ OBSAH
Akumulátory

Akumulátory Peugeot

VYHNITE SA PROBLÉMOM PRI ŠTARTOVANÍ VĎAKA NOVÉMU AKUMULÁTORU PEUGEOT

 

 

Všetko začína akumulátorom! Ten zabezpečuje štart motora a dodávku energie ďalším zariadeniam, ktoré ju potrebujú pre svoju prevádzku: svetlá, alarm, vyhrievanie, stierače, palubný počítač, autorádio… Mrazivé počasie a nízke teploty znižujú jeho životnosť.

 

Pre väčší pocit istoty si môžete nechať akumulátor vo vašom vozidle skontrolovať v autorizovanom servise Peugeot pomocou špeciálneho testera Midtronics / E-xteq ZADARMO.

Pokiaľ sa potvrdí, že akumulátor vo vašom vozidle nie je v dobrom stave, odporúčame ho vymeniť za nový, aby sa vám nestalo, že vozidlo nenaštartujete. Kvalitný akumulátor je obzvlášť dôležitý vo vozidlách so systémom Stop&Start, kde použitie nevhodného typu akumulátora môže spôsobiť jeho rýchle opotrebenie.

 

Peugeot pre vás pripravil akciovú ponuku – zľavu 20 % na všetky akumulátory Peugeot!  Ide o  akumulátory Peugeot, vyvinuté priamo pre vaše vozidlo. Okrem vysokej kvality sa vyznačujú veľmi dobrým pomerom cena/výkon.

 

 

 

 Ponuka platí v participujúcich autorizovaných servisoch Peugeot do 31. 1. 2024 alebo do vypredania zásob. Zľava sa nevzťahuje na elektrické trakčné batérie.