ZOBRAZIŤ OBSAH

Peugeot 308 SW na predaj a cenová konfigurácia

Máte záujem o nový model Peugeot 308 SW HYBRID alebo Peugeot 308 SW? Prispôsobte si ho pomocou konfigurátora Peugeot: vyberte si výbavu, motorizáciu, farbu a doplnkovú výbavu a premietnite sa za volant svojho budúceho kompaktného nabíjateľného sedanu!

VYBERTE SI MOTORIZÁCIU

V závislosti od zvolenej verzie si potom môžete vybrať motor, ktorý vám najviac vyhovuje. Rozhodnite sa pre plug-in hybridný motor, ak to zvolená povrchová úprava Peugeotu 308 SW umožňuje. V opačnom prípade sú k dispozícii aj motory Puretech 110/130 alebo BlueHDi 130 vybavené funkciou Stop&Start, ak si vyberiete tepelný motor.

DIZAJN & TECHNOLÓGIE

V závislosti od zvolenej verzie máte k dispozícii aj rôzne možnosti, najmä z hľadiska dizajnu, ale aj z hľadiska technológií.

Pokiaľ ide o dizajn, rozdiely sú viditeľné z hľadiska ráfikov, volantu, ultrakompaktných full LED svetlometov a povrchových úprav najmä na palubnej doske.

Pokiaľ ide o technológie, v závislosti od verzie, ktorú si vyberiete, budú zahrnuté niektoré základné technológie, ako napríklad Peugeot i-Cockpit 3D, 3D navigačný systém, Peugeot Drive Assist a ďalšie.