SITUÁCIA (COVID-19) ROBÍME VŠETKO, ČO JE V NAŠICH SILÁCH, ABY SME CHRÁNILI VAŠE ZDRAVIE, VAŠU BEZPEČNOSŤ A VAŠU MOBILITU. PREČÍTAJTE SI VIAC

AKTUALIZÁCIE MÁP

header map update

Pre optimálne fungovanie vášho navigačného systému je potrebné pravidelne aktualizovať mapové podklady. Ponúkame vám preto možnosť pravidelnej aktualizácie vašej navigácie.

Pozývame vás pre návrat na túto stránku z vášho počítača, z dôvodu kontroly aktuálnosti vašich máp.

Stiahnite si nové mapy pre Vašu navigáciu

Po zadaní VIN čísla vozidla zahrnutého v programe Mapcare sa Vám zobrazí stránka, z ktorej je možné bezplatne stiahnuť najnovšiu verziu máp pre Vaše vozidlo.

Ak vlastníte vozidlo, ktoré nie je zahrnuté v programe Mapcare (zobrazí sa Vám stránka v anlickom jazyku), odporúčame Vám kontaktovať najbližšieho predajcu, u ktorého je možné zakúpenie aktualizácie.

Prosím zadajte VIN*

Ktorá aktualizácia je pre váš navigačný systém?

Vozidlo zakúpené po 1/1/2016

Vaše vozidlo má nárok v priebehu prvých piatich rokov od dátumu začiatku záruky na bezplatné aktualizácie máp, ktoré vychádzajú cca 2x za rok. Tieto aktualizácie je možné stiahnuť po zadaní VIN čísla na tejto stránke. Viac informácií a podrobný návod nájdete po zadaní VIN čísla. Tieto rádiá sú označované ako SMEG a nájdete ich napríklad v starších verziách modelu Peugeot 308 alebo v predchádzajúcej generácii modelov 208, 2008, 508 a Partner.

Vozidlo s 3D navigačným systémom

Vozidlá s 3D navigačným systémom ponúkajú bezplatné aktualizácie máp cca 4x za rok. Tieto aktualizácie je možné stiahnuť po zadaní VIN čísla na tejto stránke. Viac informácií a podrobný návod nájdete po zadaní VIN čísla. Tieto rádiá sú označované ako NAC a nájdete ich v najnovších modeloch 208, 2008, 301, 308, 3008, 508, 5008, Rifter, Expert a Traveller.

Prečo aktualizovať vaše mapy?

/image/14/5/peugeot-208-2015-427-fr.313145.jpg

Neustále sa meniaca cestná sieť

Každý deň sú postavené nové cesty, mení sa smer jazdy, rozširujú sa pešie zóny a niektoré ulice už nie sú prístupné pre autá. Všetky tieto zmeny vplývajú na trasu, ktorú vám navigačný systém pri navigovaní ponúkne.

/image/14/4/peugeot-308sw-2015-007-de.313144.jpg

Optimalizovanie jázd

Ak chcete čo najlepšie využiť váš navigačný systém, mali by ste pravidelne vykonávať aktualizácie máp. Týmto spôsobom ušetríte drahocenný čas a bez problémov dosiahnete váš cieľ.