ZOBRAZIŤ OBSAH
Navigácia do auta

Navigácia do auta a služby pripojiteľnosti Peugeot

Pre lepší zážitok z jazdy

Navigácia a služby pripojiteľnosti Peugeot

Navigácia a služby pripojiteľnosti Peugeot sú navrhnuté tak, aby prispeli k vašej bezpečnosti na cestách, či už sú vo výbave vášho auta, alebo sú dostupné na smartfóne, tablete alebo počítači.

PEUGEOT CONNECT SOS & ASSISTANCE

Obeť alebo svedok nehody?

Jazdite pokojne: v prípade nárazu vaše vozidlo automaticky spustí tiesňové volanie bez akéhokoľvek zásahu z vašej strany .  Call centrum, ktoré je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, okamžite lokalizuje vaše vozidlo a kontaktuje vás vo vašom jazyku v závislosti od geografického pokrytia PEUGEOT Connect SOS a oficiálneho národného jazyka zvoleného majiteľom vozidla. , a v prípade potreby požiada o primeranú pomoc.

Môžete sa tiež stať svedkom alebo byť obeťou kritickej situácie: stlačenie tlačidla „SOS“ v priestore pre cestujúcich na dve sekundy stačí na okamžité kontaktovanie call centra.

Potrebujete pomoc?

Použite čierne tlačidlo umiestnené v strope, stačí ho stlačiť na 2 sekundy a dostanete sa do priameho kontaktu s asistenčnou službou PEUGEOT 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Vzdialený operátor potom geolokuje vaše vozidlo. Všetky požadované informácie sériové číslo vozidla, počet najazdených kilometrov, mechanické upozornenia  sú zaslané do PEUGEOT Assistance na úvodné technické posúdenie na diaľku a v prípade potreby rýchle vyslanie vhodného opravára Po vytvorení vzťahu podliehajú služby Peugeot Assistance podmienkam zmluvnej záruky alebo servisných zmlúv. 

AKTUALIZÁCIA MÁP

Vďaka aktualizácii vašej kartografie sú vaše jazdy optimalizované.

OVLÁDANIE NA DIAĽKU

Vďaka aplikácii MYPEUGEOT ovládajte nabíjanie batérie a tepelné predklimatizovanie vášho elektrického alebo hybridného auta.

Apple CarPlayTM & Android AutoTM

Keď pripojíte svoj smartfón k autu, vaše obľúbené aplikácie kompatibilné s Apple CarPlay alebo Android Auto sa zobrazia priamo na dotykovej obrazovke vášho PEUGEOTu vďaka Apple CarPlayTMSmartfónom s iOS 9 alebo novším  alebo Android AutoTM Ak chcete používať Android Auto™, najprv si stiahnite, aplikáciu Android Auto na vašom smartfóne z obchodu Google Play. Vyžaduje sa kompatibilita Android Auto™: smartfóny so systémom Android 5 (Lollipop) alebo novším. 

 

Ovládajte všetko, rýchlo a jednoducho, pomocou hlasu, vďaka hlasovej technológii je potrebné vysokovýkonné internetové pripojenie : telefonujte alebo odosielajte a prijímajte správy a zároveň majte ruky na volante.

BLUETOOTH®

Vďaka technológii Bluetooth® používate svoj telefón bezpečne. Z dotykovej obrazovky auta môžete volať, zdvihnúť a počúvať hudbu uloženú v telefóne.

Ak máte smartfón a auto kompatibilné, Bluetooth® umožňuje aj prevádzku aplikácie MYPEUGEOT.

APLIKÁCIA MYPEUGEOT

ZOSTAŇTE V SPOJENÍ S VAŠIM VOZIDLOM
 
Vďaka bezplatnej mobilnej aplikácii MYPEUGEOT Podmienkou prístupu k mobilnej sieti a dostupnosťou v závislosti od destinácie.  budete autonómnym pri riadení vášho vozidla. Kontrolujte svoju spotrebu v reálnom čase, spravujte si údržbu tak, ako uznáte za vhodné, majte k dispozícii všetku potrebnú dokumentáciu o svojom vozidle a jednoducho spravujte nabíjanie batérie a predbežnú teplotu interiéru vozidla. Iba elektrické a hybridné vozidlá.