ZOBRAZIŤ OBSAH
Koncept 508 Peugeot

KONCEPT 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED: vysokovýkonné vozidlo

KONCEPT 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED: vysokovýkonné vozidlo

TECHNOLÓGIA KONCEPTU 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED

TECHNOLOGICKÁ SILA 

Koncept 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED, založený na radikálnej limuzíne PEUGEOT 508 HYBRID, zobrazuje ukážkovu radu vysokovýkonných hybridných vozidiel poháňaných elektrifikovanými motormi, ktoré sú synonymom čistého potešenia z jazdy. Nový vysoko výkonný hybridný koncept s nízkymi emisiami prináša vynikajúci výkon na vozidle PEUGEOT spolu s ostrým a športovým štýlom.

#UnboringTheFuture.

 

Vďaka novému hybridnému konceptu vozidla PEUGEOT demonštruje, že elektrina je zdrojom nového druhu inteligentného výkonu kombinujúceho účinnosť a efektívnosť pri riadení nového konceptu. Nová rada elektrifikovaných produktov pre potešenie bude vyvinutá spoločnosťou PEUGEOT SPORT.

 

EXTRA ATLETICKÝ

 

Koncept automobilu 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED je základom nového, ostrého a atletického štýlu pre rad elektrifikovaných vozidiel.

 

TECHNOLOGICKÝ VÝKON

PEUGEOT SPORT VO VNÚTRI

Spoločnosť PEUGEOT SPORT vyvinie rad vysokovýkonných elektrifikovaných automobilov.
 

PEUGEOT SPORT preukázal svoje skúsenosti s víťazstvami 908 (24 hodín Le Mans) a 3008 DKR (Dakar) v medzinárodných súťažiach a súťažami 208 R2, 308 Racing Cup a 308 TCR v zákazníckych súťažiach, ako aj s vývojom PEUGEOT RCZ-R, 208 GTi 30. a 308 GTi.
 

Už boli vyvinuté dve úplne elektrické koncepčné vozidlá: 208 hybridných FE (2013), ktoré sa môže pochváliť výkonom GTi s emisiami CO2 iba 46 g / km, a 308 R HYbrid Concept (2015), ktoré vyvíjajú plne na 500 hp.
 

Koncept automobilu 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED stavia na týchto úspechoch a ponúka efektívny a výnimočný výkon.

POHLCUJÚCI ZÁŽITOK 

TO NAJLEPŠIE Z OBOCH SVETOV

Výnimočný výkon nového konceptu vozidla bez kompromisov kombinuje výhody hybridnej technológie so skutočnou účinnosťou a možnosťou všetkých "elektrických ciest" do 50 km (WLTP).

V športovom režime sa spaľovanie s vnútorným spaľovaním a elektrická energia kombinujú až do 190 km / h, aby sa dosiahlo bezchybné zrýchlenie za každých okolností.

EXTRA ATLETICKÝ

CELKOM NOVÝ, ATLETICKÝ 

Dizajn konceptu vozidla 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED je zdobený špeciálnou farbou karosérie, ktorá sa mení podľa svetla vďaka perleťovým časticiam„ Selenium Gray “. Živosť tejto farby podčiarkujú vložky„ Kryptonite “.
 

Levie pazúry sú prezentované vo forme šikmých čiar, zosilnené zadnými svetlami LED, striedavo čiernou a kryptonitovou. Chróm bol nahradený lesklými čiernymi dotykmi a emblémy leva s odznakmi „Peugeot 508“ sú eloxované, ako je vidieť na koncepte auta PEUGEOT e-Legend.
 

Vonkajšie spätné zrkadlá, symboly nadčasovej športovosti, obsahujú puzdrá z uhlíkových vlákien.

"PEUGEOT i-Cockpit®: INŠTIKTÍVNY VÝKON

PEUGEOT i-Cockpit® zvyšuje výkon konceptu vozidla 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED. Kompaktný volant zvyšuje obratnosť, zatiaľ čo "head-up displej" na prednej strane pomáha vodičovi plne sa sústrediť na cestu.
 

Nové, optimálne podporné sedadlá sú čalúnené prémiovou kožou Alcantara®, ktorá je pripevnená kryptonitom a čiernym Onyxom. Každá časť kabíny je tvarovaná, vrátane stĺpikov A, B a C, ktoré sú upravené v štýle Alcantara®.
 

Elektronická radiaca páka je tiež plne čalúnená v štýle Alcantara®, čo vodičovi prináša nový zmyslový a vizuálny zážitok.
 

Dverové panely sú perforované a odhaľujú kryptonitové jamky, ktoré sa zmenšujú a vytvárajú jednotný pruh na prístrojovej doske, ktorého horná časť je tiež pripevnená kryptonitom. Hlavná konzola je zdobená na štýl uhlíkových vlákien pre dojem elegantného atleticizmu.

Dôraznosť bola venovaná aj posledným detailom, s jemným dotykom kryptonitu, ktorý vylepšuje interiér kľučiek dverí.

 

FOTOGALÉRIA