ZOBRAZIŤ OBSAH
ZMYSLOVÉ POTEŠENIE

Interiérový dizajn automobilov a zmyslové potešenie

DIZAJN

Bez preháňania možno auto PEUGEOT považovať za umelecké dielo automobilového dizajnu. Exteriérový vzhľad citlivo rezonuje so siluetou každého jednotlivého modelu a v interiéri sa odráža aj štylistická dokonalosť - vytvára v aute veľkorysý a dômyselne premyslený vnútorný priestor, ktorý zohľadňuje potreby všetkých cestujúcich v aute. 

 

 
PEUGEOT i-COCKPIT®

PEUGEOT i-Cockpit® je inovatívne sedadlo vodiča, ktoré sa nachádza v modeloch PEUGEOT 208, 2008, 308, 3008 a 5008. Obsahuje kompaktný volant, dotykovú obrazovku a vyvýšenú palubnú dosku, ktoré poskytujú vodičovi úplný a oveľa spoľahlivejší prehľad o všetkých potrebných informáciách.

 

 
VIAC O PEUGEOT i-COCKPIT®
KVALITA

Kvalita je dojem, ktorý si vytvárate od prvého okamihu, keď sa pozriete na auto - vnímate ho v precíznom prevedení všetkých detailov, precíznom zarovnaní dielov, vzhľade a ošetrení vnútorných a vonkajších povrchov automobilu.    

 

 

MATERIÁLY

PEUGEOT venuje veľkú pozornosť výberu materiálov a ich kvalite. Interiérový dizajn automobilov disponuje vysokou kvalitou a atraktivitou.

 

V závislosti od zvoleného modelu a úrovne výbavy sa zákazníci môžu tešiť na pravú prírodnú kožu, dizajn Alcantara®, matný chróm, príjemné látkové čalúnenie, dekory s uhlíkovým efektom alebo doplnky z pravého dreva... 

TOGGLES SWITCHES

Tlačidlá "Prepínače" pripomínajúce klapky klavíra nájdete v nových SUV PEUGEOT 3008 a 5008. Umožňujú priamy prístup k funkciám, ktoré sa starajú o jazdný komfort a pohodu na palube vozidla: rádio, klimatizácia, navigačný systém, nastavenie parametrov vozidla, telefón a mobilné aplikácie.
DRIVER SPORT PACK
V závislosti od zvolenej verzie je balík Driver Sport Pack k dispozícii štandardne alebo ako voliteľná výbava pre PEUGEOT 308, 3008 a 5008. Upravuje množstvo parametrov, ktoré ovplyvňujú jazdné vlastnosti automobilu Pevnejší posilňovač riadenia, citlivejší plynový pedál, rýchlejšie automatické radenie prevodovky (doplnené pridaním pádiel na volant v závislosti od modelu), farebná animácia rôznych obrazoviek (v závislosti od modelu) so zobrazením parametrov týkajúcich sa dynamickej prevádzky vozidla: výkon, plniaci tlak, dodávaný krútiaci moment, pozdĺžne a priečne zrýchlenie. Motor má v interiéri športovejší zvuk a vodič môže upraviť farebné animácie grafiky displeja Podla modelu vrátane zobrazenia údajov o využití dynamického potenciálu vozidla: výkon, tlak preplňovania turbodúchadlom, krútiaci moment alebo pozdĺžne a priečne zrýchlenie.
 
OBJAVTE PEUGEOT 308
FOCAL
Nové modely PEUGEOT 3008 a 5008 ponúkajú ako voliteľnú výbavu najmodernejší akustický systém od francúzskej značky Focal Akustický špecialista už viac ako 35 rokov, Focal je celosvetovo uznávaný pre svoje patentované inovácie a jedinečný zvukový podpis..
 
OBJAVTE NOVÝ PEUGEOT 3008 OBJAVTE NOVÝ PEUGEOT 5008
PEUGEOT FRACTAL
Fraktálny koncept a jeho PEUGEOT i-Cockpit® sa zameriavajú na zvukové a sluchové vnímanie prijatých informácií. Vízia založená na skúsenostiach špecialistov zo spoločností Stellab Výskumný subjekt skupiny PSA, Focal a SubPac obohacuje zážitok z jazdy a automobilového priemyslu o nové zmyslové vnímanie, tentoraz zamerané na sluch.
 
ZISTITE VIAC

i-COCKPIT AMPLIFY

Systém i-Cockpit Amplify, doplnok k novému modelu PEUGEOT i-Cockpit®, ovplyvňuje takmer všetky zmysly súčasne: zrak Úpravou okolitého osvetlenia a variabilného nastavenia chromatickej obrazovky., sluch S nastaveniami hudby alebo zvuku, dotyk S viacbodovými masážami sedadiel a voňavá esencia v osviežovači vzduchu ovplyvňujú čuch Nastaviteľné na 3 úrovne intenzity.

 

Cestujúci si môžu vybrať prostredie "Boost", ktoré ich inšpiruje k dynamickej jazde, alebo uvoľnené a uvoľnené prostredie "Relax", v závislosti od ich nálady.

 

Kvalitu je cítiť aj vo vôniach, ktoré Cockpit® Amplify tiež ponúka. Tri luxusné parfumy pre osviežovače vzduchu boli vyvinuté v spolupráci so spoločnosťou Scentys a medzinárodne uznávaným výrobcom parfumov Antoine Lie. Výsledkom je výnimočný čuchový zážitok:

 

  • "Kozmický cuir": pulzujúca a zmyselná vôňa,
  • "Aerodrive": živá a stimulujúca vôňa (štandardne spojená s režimom "Boost"),
  • "Harmony Wood": autentická relaxačná vôňa (štandardne spojená s režimom "Relax")