ZOBRAZIŤ OBSAH
PROJEKT 408 SPHERE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NEOČAKÁVANÁ SHOW

Zistite, ako sme otestovali novú 408-ku

THE SPHERE - GUĽA

KAŹDÝ DETAIL Z KAŽDÉHO UHLA

„The Sphere“ je skutočne nečakaný zážitok, ktorý sme vytvorili, aby sme predviedli neočakávaný dizajn nového 408 zo všetkých uhlov. Čo je hore? Čo je dole? Ako sa môže nová 408 otáčať hore nohami alebo krútiť, aby sa pohybovala takým neočakávaným spôsobom? Táto inštalácia vzdorujúca gravitácii bola odpoveďou. Nečakaný displej, ktorý je rovnako lákavý a nečakaný ako auto samotné.

PRÍŤAŽLIVÝ NOVÝ PEUGEOT 408

Nápadný pôvab a neočakávaný dizajn nového PEUGEOT 408 sa vyznačuje dynamickým postojom fastbacku.

Vďaka modernej elegancii vyniká na cestách. So zvýšenou svetlou výškou, ale zníženou výškou, jeho športový dizajn a plynulé línie zdôrazňujú aerodynamické a estetické kvality z každého uhla.

AKO SA TO SPRAVILO

Ako pozastavíte gravitáciu a otočíte auto plnej veľkosti do ľubovoľného uhla? Nebolo to ľahké. Pozrite sa, ako sa náš talentovaný tím inžinierov, technikov a dizajnérov spojil, aby prekonali nečakané výzvy a vytvorili „The Sphere“. Skutočne krásny objekt, ktorý zavesí novú 408-ku, ako keby bola v beztiažovom stave, a otáča celým autom, takže ho možno oceniť z každého uhla.

KONCEPT

Chceli sme ukázať pôvab nového PEUGEOT 408 z každého uhla pohľadu. Aby sme to dosiahli, potrebovali sme vzdorovať gravitácii a vytvoriť displej, ktorý dokáže bez námahy otočiť nový 408 do akejkoľvek polohy a umožní vám prezerať si jeho dizajn z každého uhla. A samozrejme, muselo to byť rovnako lákavé a nečakané ako auto samotné. Tak sme navrhli „The Sphere“.

UNIKÁTNE MIESTO

Louvre-Lens je pozoruhodne krásne miesto s ultramodernou estetikou. Jeho elegantné usporiadanie zakriveného skla a hliníkových fasád stelesňuje modernú krásu, ktorá pokračuje vo veľkoleposti parížskeho originálu. Neočakávaný dizajn a úchvatná príťažlivosť z neho urobili ideálne miesto na predstavenie nového PEUGEOT 408.