ZOBRAZIŤ OBSAH
Nový PEUGEOT 408

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nový PEUGEOT 408

V LIMITOVANEJ PONUKE PRESTIGE *

 

UŽ ZA 25 490 € (i) Uvedená cena platí v prípade využitia finančného produktu PEUGEOT PRESTIGE pre vozidlo “PEUGEOT 408 v limitovanej edícii PRESTIGE“, 1.2 PureTech 130k EAT8. Pri cene 25490 € zaplatíte akontáciu 5098 € a potom len 316,72 € mesačne, s dobou splácania 84 mesiacov, k tomu balík poistenia vo výške 88,04 €. Celková výška spotrebiteľského úveru je 20392 €, úroková sadzba je: 7,89 % p.a., počet splátok je 84. Spracovateľský poplatok je 0 €, poplatok za prevod vlastníctva je 1 €. RPMN je vo výške 15,49% p.a. vrátane poistenia. Celková čiastka bez akontácie, ktorú musí klient zaplatiť je: 34000,84 €. Nejedná sa o záväznú ponuku na uzavretie zmluvy. Príklad financovania je orientačný a jeho parametre sa môžu líšiť. PEUGEOT FINANCE je financovanie poskytované spoločnosťou ESSOX FINANCE, s.r.o  S VÝHODNÝM FINANCOVANÍM PRESTIGE
BEZKĽÚČOVÉ ŠTARTOVANIE, 3D ONLINE NAVIGÁCIA S 10” DOTYKOVÝM DISPLEJOM A ZADNÁ PARKOVACIA KAMERA

*Ponuka platí do vypredania skladových zásob

Nový Peugeot 408 prekvapivo nečakaný z každého uhla

PLUG-IN HYBRID alebo BENZÍN
Nový inšpiratívny štýl karosérie „fastback". Elegantný. Peugeot-i-Cockpit® najnovšej generácie.
Máte možnosť vybrať si medzi benzínovým alebo plug-in hybridným motoromi Prebieha proces homologizácie a autonómie vozidla podľa normy WLTP.

DIZAJN 408 

POSTAVENIE LEVA

Výrazný tvar nového PEUGEOT 408 sa vyznačuje dynamickou, inšpiratívnou karosériou typu Fastback. Vďaka svojej modernej elegancii na cestách vyniká. Má zvýšenú svetlú výšku, ale na druhej strane aj zníženú výšku, takže jeho športový dizajn a plynulé línie zdrôrazňujú jeho aerodynamické vlastnosti.  

 

ZADNÁ ČASŤ S JEDINEČNÝM DIZAJNOM

Prekvapivý je obrátený výrez zadného nárazníka
Inovatívne full LED V závislosti od zvolenej verzie  alebo 3D full LED V závislosti od zvolenej verzie  svetlá sa rozsvietia pazúr po pazúre.
„Mačacie uši“ v zadnej časti strechy usmerňujú prúdenie vonkajšieho vzduchu a prinášajú tak optimalizovanú aerodynamiku.

PREDNÁ ČASŤ

V prednej časti dlhej kapoty, lemovanej vyvýšenými blatníkmi, je maska ​​chladiča s prvkami vo farbe karosérie V závislosti od zvolenej verzie  vybavená novým znakom PEUGEOT.
Čierne ozdobné prvky obklopujúce „osvetlené pazúre" podčiarkujú robustnosť prednej časti vozidla.

SVETELNÝ PODPIS

Ultra kompaktné full LED predné svetlá s veľmi aktuálnym dizajnom zaisťujú lepšiu viditeľnosť pre vodiča, ale aj  jednoduchšiu a bezpečnejšiu nočnú jazdu vďaka technológii PEUGEOT Matrix LED Súčasť sériovej výbavy pre vybrané verzie

NOVÉ DISKY KOLIES

Nový PEUGEOT 408 je vybavený 17" až 20" zliatinovými diskami V závislosti od verzie môžu byť dostupné ako sériová alebo voliteľná výbava. Jedinečné, 20" disky kolies s geometrickým dizajnom vyzerajú mimoriadne atraktívne a pri nízkych rýchlostiach vytvárajú pozoruhodný vizuálny efekt. 

ZVÝŠENÁ OCHRANA

Bočné ochranné prvky karosérie a podbehov zasahujú do mohutného čierneho zadného nárazníka, čím umocňujú pocit bezpečia.

MIESTO VODIČA V PEUGEOT 408

PEUGEOT i-Cockpit® 

Peugeot i-Cockpit® najnovšej generácie s kompaktným volantom s ovládacími prvkami integrovanými do volantu, 3D prístrojový panel V závislosti od verzie môžu byť dostupné ako sériová alebo voliteľná výbava s 10" digitálnym displejom a 10" HD centrálnym dotykovým displejom ponúka vysoko kvalitnú ergonómiu a najnovšie technológie.
Poloha pri šoférovaní, ktorá pripomína hatchback, v kombinácii s vyšším posedom v novom PEUGEOT 408 vám umožní vidieť cestu z nového pohľadu.

KOMFORT NA ÚROVNI NAJLEPŠÍCH

Vychutnajte si prístup do nového PEUGEOT 408 vpredu alebo vzadu.
Druhý rad má veľkorysý priestor pre najlepší komfort cestujúcich.
Na stredovej konzole sú početné úložné priestory pre rôzne predmety a príslušenstvo.

PRISPÔSOBITEĽNÉ PREPÍNAČE I-TOGGLES

Nové, plne konfigurovateľné PEUGEOT i-Toggles K dispozícii pre vybrané verzie - skratky pre nastavenie klimatizácie, telefonický kontakt, rozhlasovú stanicu, spustenie aplikácie - tlačidlá sú nakonfigurované podľa výberu používateľa tlačidlá vám poskytujú rýchly a intuitívny prístup k základným každodenným funkciám.
Nastavte a uložte si displej, farebnú schému a predvoľby presne podľa vašich potrieb Možné nastaviť až 8 profilov.

POKOJNÁ ATMOSFÉRA 

Zažite novú definíciu pohody na palube nového PEUGEOT 408 :

KVALITA NA PALUBE

Vychutnajte si kvalitu materiálov, pohodlie vyhrievaných Dostupné ako voliteľná opcia, alebo ako súčasť sériovej výbavy pre vybrané verzie, masážnych Dostupné pre vybrané verzie sedadiel AGR Dostupné pre vybrané verzie a pohodlie vyhrievaného volantu s ovládacími prvkami integrovanými na volante Dostupné v závislosti od verzie.

KONEKTIVITA PRE VŠETKÝCH 

Každý profituje z optimalizovanej konektivity na palube nového Peugeot 408:

TECHNOLÓGIE 408

JAZDNÍ ASISTENTI

Kompletná ponuka asistenčných jazdných systémov vodiča zvyšuje vaše pohodlie a pokoj za volantom:

 

*Niektoré prvky výbavy sú dostupné len pre vybrané verzie (od výroby 04/2023).

PEUGEOT i-CONNECT ADVANCED 

Systém infotainmentu PEUGEOT i-Connect Advanced uvoľňuje vaše interakcie:

SLOBODA VOĽBY

PLUG-IN HYBRID ALEBO BENZÍN  

  • V plug-in hybridoch choďte tam, kde sa vám páči, a to aj v oblastiach s obmedzenýn vstupom.
  • Benzínové motory PureTech kombinujú výkon a účinnosť.

PLUG-IN HYBRIDNÉ MOTORY

2 plug-in-hybridné motory 1.6 HYBRID 225k e-EAT8 a 1.6 HYBRID 180k e-EAT8, ktoré sú k dispozícii kombinujú:

  • elektromotor s výkonom 81 kW
  • 8-stupňovú elektrifikovanú automatickú prevodovka e-EAT8
  • Benzínový motor 1.6 PureTech s výkonom 180 koní (132 kW) alebo benzínový motor 1.6 PureTech s výkonom 150 koní (110 kW) 
 

DOJAZD A NABÍJANIE 

Autonómia v elektrickom režime v procese certifikácie WLTP.

Časy nabíjania od úplného vybitia Odhadované:

 

BENZINOVÝ MOTOR

Benzínový motor 1.2 PureTech 130k EAT8 Spotreba paliva a emisie C0₂ bude známa až po certifikácii podľa normy WLTP, ktorý je k dispozícii s ovládacími páčkami na volante, vyniká vynikajúcou účinnosťou a vysokým jazdným komfortom.   

408 PLUG-IN HYBRID

REKUPERAČNÉ BRZDENIE

Ak chcete batériu čiastočne dobiť, rekuperujte energiu dostupnú počas fáz brzdenia ale aj spomaľovania pri pustení plynového pedálu Táto energia, ktorá sa bežne stráca vo verziách so spaľovacím motorom, dobíja batériu vášho Peugeot 408 PLUG-IN HYBRID. alebo aktivujte funkciu Brake Táto funkcia umožňuje vozidlu spomaliť bez stlačenia brzdového pedála. Každe spomalenie motora dobíja batériu. pre zvýšenú úroveň rekuperácie.

240-400V LÍTIUM-IÓNOVÁ BATÉRIA

ROZMERY 408

VONKAJŠIE ROZMERY NOVÉHO MODELU 408

Nová 408 vám dáva veľkorysý priestor.

VNÚTORNÉ ROZMERY NOVÉHO PEUGEOT 408

  • Predná časť 

Priestor pri lakťoch: 1 443 mm
Vo výške hrudníka: 891 mm

 

  • Zadná časť 

Priestor pri lakťoch: 1 446 mm
Priestor pre kolená: 188 mm
Vo výške hrudníka: 850 mm

OBJEM BATOŽINOVÉHO PRIESTORU NOVÉHO MODELU 408

Nový Peugeot 408 ponúka veľkorysý a modulárny batožinový priestor. Motorizované veko batožinového priestoru uľahčuje ľahký a pohodlný prístup.