SITUÁCIA (COVID-19) ROBÍME VŠETKO, ČO JE V NAŠICH SILÁCH, ABY SME CHRÁNILI VAŠE ZDRAVIE, VAŠU BEZPEČNOSŤ A VAŠU MOBILITU. PREČÍTAJTE SI VIAC

CELKOM NOVÝ, ATLETICKÝ

/image/74/5/peugeot-508pse-1902pj-100.616745.jpg

Dizajn konceptu vozidla 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED je zdobený špeciálnou farbou karosérie, ktorá sa mení podľa svetla vďaka perleťovým časticiam„ Selenium Gray “. Živosť tejto farby podčiarkujú vložky„ Kryptonite “.

Levie pazúry sú prezentované vo forme šikmých čiar, zosilnené zadnými svetlami LED, striedavo čiernou a kryptonitovou. Chróm bol nahradený lesklými čiernymi dotykmi a emblémy leva s odznakmi „Peugeot 508“ sú eloxované, ako je vidieť na koncepte auta PEUGEOT e-Legend.

Vonkajšie spätné zrkadlá, symboly nadčasovej športovosti, obsahujú puzdrá z uhlíkových vlákien.

/image/74/7/peugeot-508pse-1902pj-007.616747.jpg

Nový aerodynamický dizajn prepožičiava prepracovaný vzhľad a nové rozmery koncepčnému automobilu 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED.

Predný nárazník je ostrejší a vedľa bočných klapiek je veľká chladiaca lopatka. Mriežka nasmeruje pomocou plávajúcich lopatiek vzduch na chladič.

/image/74/8/peugeot-508pse-1902pj-002.616748.jpg

V čerstvom štýlovom tvare sa krídla zužujú na úrovni štvrtinových svetiel. Kolískové panely sú vybavené klapkami.

Zadná časť udržiava rovnováhu a vyladenie. Nebol pridaný žiadny spojler, ale charakter bol posilnený novým rozptyľovačom vzduchu.

"PEUGEOT i-Cockpit®: INŠTIKTÍVNY VÝKON

/image/74/6/peugeot-508pse-1902pj-010.616746.jpg

PEUGEOT i-Cockpit® zvyšuje výkon konceptu vozidla 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED. Kompaktný volant zvyšuje obratnosť, zatiaľ čo "head-up displej" na prednej strane pomáha vodičovi plne sa sústrediť na cestu.

Nové, optimálne podporné sedadlá sú čalúnené prémiovou kožou Alcantara®, ktorá je pripevnená kryptonitom a čiernym Onyxom. Každá časť kabíny je tvarovaná, vrátane stĺpikov A, B a C, ktoré sú upravené v štýle Alcantara®.

Elektronická radiaca páka je tiež plne čalúnená v štýle Alcantara®, čo vodičovi prináša nový zmyslový a vizuálny zážitok.

Dverové panely sú perforované a odhaľujú kryptonitové jamky, ktoré sa zmenšujú a vytvárajú jednotný pruh na prístrojovej doske, ktorého horná časť je tiež pripevnená kryptonitom. Hlavná konzola je zdobená na štýl uhlíkových vlákien pre dojem elegantného atleticizmu.

Dôraznosť bola venovaná aj posledným detailom, s jemným dotykom kryptonitu, ktorý vylepšuje interiér kľučiek dverí.