SITUÁCIA (COVID-19) ROBÍME VŠETKO, ČO JE V NAŠICH SILÁCH, ABY SME CHRÁNILI VAŠE ZDRAVIE, VAŠU BEZPEČNOSŤ A VAŠU MOBILITU. PREČÍTAJTE SI VIAC

NOVÝ DIZAJN

/image/08/1/peugeot-508pse-1902pj-100.515081.jpg

Koncept 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED je zdobená špeciálnou farbou karosérie, ktorá sa mení podľa svetla vďaka perleťovým časticiam „Selenium Gray“. Živosť tejto farby je podčiarknutá vložkami „Kryptonite“.

Pazúry leva sú prezentované vo forme šikmých línií, zosilnených zadnými svetlami LED, striedavo čiernou a kryptonitovou. Chróm bol nahradený lesklými čiernymi odtieňmi a symbolické levy a odznaky „Peugeot 508“ sú eloxované, ako je vidieť na koncepčnom vozidle PEUGEOT e-Legend.

Pre lepšie športové vlastnosti sú vonkajšie spätné zrkadlá vybavené uhlíkovými vláknami.

/image/08/3/peugeot-508pse-1902pj-007.515083.jpg

Nový aerodynamický dizajn dodáva sofistikovaný vzhľad a novú dimenziu konceptu 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED.

Vpredu je nárazník ostrejší a veľké chladiace lopatky sú uložené vedľa aerodynamických predných podbehov. Mriežka nasmeruje vzduch smerom k chladiču s plávajúcimi lopatkami.

/image/08/4/peugeot-508pse-1902pj-002.515084.jpg

V novom štýle sa krídla zužujú na úrovni štvrtinového svetla. Bočné podbehy sú vybavené detailmi pre zlepšenie prúdenia vzduchu.

Zadná časť udržiava všetku rovnováhu a rafinovanosť. Nebol pridaný žiadny spojler, ale charakter bol posilnený novým vzduchovým difúzorom.

PEUGEOT i-Cockpit®: INŠTINKTÍVNY VÝKON

/image/08/2/peugeot-508pse-1902pj-010.515082.jpg

PEUGEOT i-Cockpit® umocňuje športový pocit konceptu 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED. Kompaktný športový volant zvyšuje agilitu, zatiaľ čo head-up displej pomáha vodičom plne sa sústrediť na cestu.

Nové, optimálne sedadlá sú čalúnené v prvotriednej koži Alcantara®. Každá časť kabíny je tvarovaná, vrátane stĺpikov A-, B a C, ktoré sú potiahnuté v Alcantare®.

Elektronická radiaca páka je tiež čalúnená v Alcantare®, čím prináša vodičom nový zmyslový a vizuálny zážitok.

Dverové panely sú perforované a odhaľujú kryptonitové jamky, ktoré zmenšujú veľkosť. Horná časť palubnej dosky je tiež pokrytá v kryptonite. Centrálna konzola je zdobená uhlíkovými vláknami.

Dôkladná pozornosť bola venovaná poslednému detailu, s jemným dotykom Kryptonitu, ktorý vylepšuje interiér kľučiek dverí.