.

IVOTY header bez textu hore

Nový PEUGEOT PARTNER: International Van Of The Year 2019

Nový PEUGEOT PARTNER získal v stredu 19. septembra v nemeckom Hannoveri titul International Van Of The Year 2019 (Medzinárodný van roka 2019).

Ocenenie patrí predovšetkým tímom značky PEUGEOT pracujúcim na projekte, ktorý stojí v srdci stratégie ďalšieho rozvoja značky.

Nový PEUGEOT PARTNER získal  prestížnu cenu ešte pred začiatkom predaja, ktorý je naplánovaný o pár týždňov. Nový PEUGEOT Partner je už  piatym vozidlom značky PEUGEOT s ocenením Van of The Year od založenia ocenenia v roku 1992.

Nový PEUGEOT PARTNER disponuje  výraznými dynamickými a akustickými vlastnosťami, vysokou úrovňou technologických a bezpečnostných prvkov výbavy, dvoma dĺžkami karosérie (4,40 m a 4,75 m) ako aj širokou paletou pohonných jednotiek a doplnkov, ktoré užívateľom výrazne uľahčujú život na cestách.

Boli to predovšetkým dve inovácie, ktoré pritiahli pozornosť : indikátor preťaženia pre bezpečné nakladanie tovaru a kamera Surround Rear Vision, ktorá sníma priestor v mŕtvom uhle.

PEUGEOT PARTNER sa vyznačuje exkluzívnym použitím interiéru PEUGEOT i-Cockpit®, ktorý do tohto segmentu prvý raz prináša nový zážitok z jazdy, čím tým zároveň prispieva k vyššej produktivite.

Každý užívateľ si môže zvoliť individuálnu konfiguráciu vozidla, ktorá bude maximálne vyhovovať jeho potrebám. K dispozícii budú verzie Grip pre tých, ktorí za každých okolností potrebujú robustné a odolné vozidlo, alebo Asphalt pre tých, ktorí používajú vozidlo ako svoj druhý domov.

Nový PEUGEOT PARTNER umocňuje našu ambíciu zvládnuť aj nemožné.

 

Cena „ Medzinárodný Van roka “ existuje od roku 1992. Jury je zložená z európskeho paneli 25 novinárov a vydavateľov nezávislých magazínov, špecializovaných v oblasti ľahkých úžitkových vozidiel ( LCV ).