SITUÁCIA (COVID-19) ROBÍME VŠETKO, ČO JE V NAŠICH SILÁCH, ABY SME CHRÁNILI VAŠE ZDRAVIE, VAŠU BEZPEČNOSŤ A VAŠU MOBILITU. PREČÍTAJTE SI VIAC

Real Time Trafic by TomTom Services

tomtom

3D Navigačný systém od značky Peugeot ponúka aktuálne dopravné informácie vďaka online službe od spoločnosti TomTom. Sú navrhnuté tak, aby vám cestu uľahčili a urobili ju bezpečnejšiu. Profitujte z informácií o premávke v reálnom čase, nechajte sa presmerovať v prípade potreby na menej vyťažený úsek,  alebo jednoducho získajte užitočné informácie o čerpacích staniciach a dostupnosti parkovacích miest. Túto službu je možné bezplatne aktivovať na 3 rokyi .

Užitočná môže byť aj funkcia SpeedCami, ktorá vás upozorní na radary na trase, ale aj na nebezpečné zóny. Ide o spoplatnenú službu, kde je možné vybrať z viacero možností predplatenia.

Aktuálne dopravné informácie od TomTom

/image/43/8/connected-navigation.748438.jpg

Navigačný systém a aktuálne dopravné informácie od TomTom poskytujú užitočné informácie v reálnom čase.

• Postupujte podľa presných inštrukcií na displeji a majte pri tom prehľad o aktuálnom stave premávky na vašej trase. Vaše mapy si môžete pravidelne a bezplatne aktualizovať cez USB kľúč a vždy tak ostanete na správnej ceste.

• Nechajte sa sprevádzať online službami TomTom.

* Služba je aktívna vo viac ako 40 Európskych krajinách. Dostupnosť služieb v jednotlivých krajinách sa môže líšiť.

AKTUÁLNE DOPRAVNÉ INFORMÁCIE

Služby aktuálnej dopravnej situácie do  TomTom Services zahŕňajú informácie o doprave, cene paliva a dostunom parkovaní, ako aj  možnosty vyhladávania bodov záujmui a informácie o počasí. Táto služba je zdarma na 3 roky pre vozidlá vybavené3D Navigačným systémom a môže byť v rámci tohto časového obdobia poskytnutá v súlade s podmienkami. Služby je možné následne za poplatok rozšíriť alebo obnoviť v obchode PEUGEOT Services Store.

Vozidlá vybavené systémom PEUGEOT Connect SOS & Assistance majú zabudovanú SIM kartu, ktorá spolupracuje s vašim navigačným systémom pre poskytnutie údajov o týchto službách bez ďalších poplatkov za pripojenie.

Ak vaše vozidlo nemá PEUGEOT Connect SOS & Assistance, na zabezpečenie fungovania služieb budet potrebné zdieľať mobilné pripojenie cez váš smartfón.

Online Navigačný systém

/image/43/6/traffic-v2.387766.6.748436.jpg

DOPRAVA

Predvídajte meškania na ceste, vyhnite sa im a šetrite čas.

/image/43/2/fuel-v2.387768.6.748432.jpg

CENY PALIVA

Ušetrite peniaze vyhľadaním najlacnejšej čerpacej stanice vo vašej blízkosti. Navigačný systém vám ukáže aktuálne ceny paliva pre vaše vozidlo.

/image/43/3/parking-v2.387770.6.748433.jpg

PARKOVANIE

Získajte informácie o dostupnosti parkovacích miest v reálnom čase ešte pred príchodom do cieľa.

/image/43/5/search-v2.387774.6.748435.jpg

VYHĽADÁVANIE

Intuitívne vyhľadávanie (Miesta záujmu, adresy atď.).

/image/43/7/weather-v2.387778.6.748437.jpg

POČASIE

Aktuálne počasie a predpoveď v mieste vašej destinácie, ale aj na akomkoľvek inom mieste.

/image/43/1/cams-v2.387782.6.748431.jpg

RÝCHLOSTNÉ RADARY

Jazdite uvoľnenejšie a dostávajte upozornenia na rýchlostné radary (stacionárne a mobilné) v reálnom čase.

Službu SpeedCams - Rýchlostné radary je možné aktivovať len v predajnom mieste značky Peugeot vo vybraných krajinách.

SYSTÉM AKTUALIZÁCIE MÁP

Naše mapy vás dokážu sprevádzať až v 40 Európskych krajinách. Mapové podklady vo vašom vozidle si môžete bez obmedzení aktualizovať niekoľkokrát ročne prostredníctvom USB prenosu, aby ste boli vždy na správnej ceste. Dostupnosť novej aktualizácie máp si môžete skontrolovať na webovej stránke alebo vás na ne môže upozorniť aplikácia MyPeugeot.

3D navigácia.jpg