SITUÁCIA (COVID-19) ROBÍME VŠETKO, ČO JE V NAŠICH SILÁCH, ABY SME CHRÁNILI VAŠE ZDRAVIE, VAŠU BEZPEČNOSŤ A VAŠU MOBILITU. PREČÍTAJTE SI VIAC

ONLINE SLUŽBY

/image/43/0/1210x370-peugeot-cockpit.748430.jpg

Ak má vaše vozidlo tlačidlá Connect SOS & Assistance, znamená to, že  je vybavené  telematickou jednotkou vrátane SIM karty a je teda možné s vašim vozidlom komunikovať na ďiaľku. Zatiaľ čo funkciu Volania na SOS a Asistenčné služby získavate automaticky ako bezpečnostný prvok, existuje ešte celý rad ďalších služieb, ktoré sú vám k dispozícii po registrácii. Stačí sa jednoducho prihlásiť do  PEUGEOT Services Store, objednať si službu (viaceré z nich sú úplne bezplatné) a aktivovať si ju na diaľku, napríklad aj priamo z domu.

/image/42/8/640x480-e-control-remote.748428.jpg

E-Remote Control

Ovládajte funkcie nabíjania a predhrievania / predchladenia vášho elektrického alebo plug-in hybridného vozidla pomocou  služby, ktorá funguje prostredníctvom aplikácie MyPeugeot.

PEUGEOT Services Store

Už jazdíte na vozidle značky PEUGEOT? Vaše vozidlo môže byť kompatibilné s našimi online službami - najmä ak má tlačidlá Connect SOS & Assistance. Prihláste sa do obchodu PEUGEOT Services Store, pridajte VIN čislo vášho vozidla a zistite viac informácií.

UŽ ČOSKORO

/image/42/5/640x480-peugeot-connect-sos.748425.jpg

Connect SOS & Asistencia

Connect SOS & Assistance je služba núdzového volania, ktorá funguje prostredníctvom  telematickej jednotky vo vašom vozidle. Tá má vlastnú SIM kartu a dokáže vám zavolať pomoc vtedy, kedy ju potrebujete.

/image/42/6/640x480-connected-3d-nav.748426.jpg

Aktuálne dopravné informácie od TomTom

Vylepšite si váš navigačný systém a optimalizujte svoje cesty prihlásením sa k odberu dopravných informácií v reálnom čase - v nových vozidlách vybavených navigáciou ju získate bezplatne na 3 roky.

/image/42/7/640x480-telemaintenance.748427.jpg

Online servis vozidla

Táto služba dokáže proaktívne monitorovať stav vášho vozidla, v prípade potreby servisného úkonu alebo pravidelnej údržby tak zostaneme v kontakte. Táto služba nie je momentálne na Slovensku dostupná.