ZOBRAZIŤ OBSAH
Peugeot e-Traveller

e-Traveller, 100% elektrický

Už od 43 860 € 

 

 

DIZAJN
NOVÁ GENERÁCIA CESTOVNÉHO AUTA ZNAČKY PEUGEOT*

* Nová generácia veľkopriestorového vanu od značky PEUGEOT

 

PEUGEOT e-Traveller je automobil so silným charakterom, ktorého moderná maska ​​mu dodáva na elegancii. Modelový rad PEUGEOT e-Traveller sa prispôsobí vašim želaniam vďaka svojim 2 dĺžkam (Standard a Long), možnosťou konfigurácie pre veľký počet osôb (od 5 do 8 miest) a objemu kufra až 3000 l do 1500 l v 8-miestnom usporiadaní, alebo do 3000 l v 5-miestnom usporiadaní. PEUGEOT Traveller je dokonalou pozvánkou na cesty za zábavnými voľnočasovými aktivitami, ako aj na dlhé výlety.

 

 

PREDNÁ ČASŤ

S vertikálnou maskou chladiča, LED svetelným podpisom Dostupné v základnej výbave a xenónovými svetlami Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie  zasadenými priamo do karosérie vyžaruje nezameniteľný model PEUGEOT Traveller silu a eleganciu.

DVOJDIELNA PRESKLENÁ STRECHA

Dvojdielna presklená strecha Dostupné len pre verzie Standard a Long - dostupné v základnej výbave pre vybrané verzie, ktorej oba panely možno samostatne zakryť a odkryť, vpúšťa do kabíny záplavu prirodzeného svetla a ponúka panoramatický výhľad na oblohu.

Viacúčelová strecha má ambientné LED osvetlenie Dostupné len pre verzie Standard a Long , zatiaľ čo samostatné lampičky na čítanie zaisťujú pohodlné cestovanie pre každého pasažiera.

Pre ešte väčší luxus na palube má MPV Peugeot Traveller samostatné vetracie výduchy a nastaviteľnú klimatizáciu pre zadné sedadlá.

JEDNODUCHÝ PRÍSTUP DO VOZIDLA

Pomocou posuvných elektricky ovládaných posuvných bočných dverí Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie môžete ľahko otvárať a zatvárať PEUGEOT e-Traveller, aj keď máte plné ruky. Táto unikátna technológia zamyká a otvára posuvné bočné dvere jednoduchým pohybom nohy pod zadným nárazníkom vozidla. Potrebujete len mať pri sebe elektronický kľúč.

VÝKLOPNÉ ZADNÉ OKNO A BATOŽINOVÝ PRIESTOR 

Zadné okno možno komfortne vyklopiť, takže máte zaručený prístup k batožinovému priestoru, aj keď úplné otvorenie zadných dverí nie je možné, napríklad v stiesnenom priestore na parkovisku.

Jednoducho sklopte tretí rad sedadiel a užite si batožinový priestor s objemom 1 350 litrov. Ak úplne odstránite tretí rad sedadiel, batožinový priestor sa zväčší na 1 978 litrov a dokonca môžete vybrať aj druhý rad sedadiel a získate tak batožinový priestor s neuveriteľným objemom 3 397 litrov.

PEUGEOT Traveller dokáže prepraviť aj  predmety dlhé až 3,5 m Dostupné len pre úroveň výbavy Active.

ČISTO ELEKTRICKÝ

 • Na zadnej časti vozidla je špecifický znak „e-Traveller“, ktorý informuje o elektrickej verzii.
 • Kryt nabíjacej zásuvky je umiestnený vpredu na strane vodiča pre praktické nabíjanie.
 • e-Traveller je veľmi agilný: pohyb a parkovanie v meste je jednoduché a môže jazdiť aj do oblastí s obmedzenou premávkou. 
 • Jeho výška, menej ako 1,9 metra, mu umožňuje prístup do podzemných garáží Prístup do podzemných garáží v centrách miest, obchodných domoch alebo na letiskách.
MIESTO VODIČA
JEDNODUCHOSŤ A POHODLIE

Kabína kompaktného MPV PEUGEOT e-Traveller sa zameriava na komfort vodiča a posádky. Schodík uľahčuje prístup k vyvýšenému sedadlu, ktoré zlepšuje výhľad a ponúka jazdný komfort, typický pre sedany.

Kokpit sa vyznačuje jednoduchým a moderným dizajnom s elegantnými materiálmi a inovatívnou výbavou.

Ergonomické prvky výbavy, ako je head-up displej Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie a 7´´ dotyková obrazovka Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie, sú vždy na dosah vodiča a v jeho zornom poli.

 

Prístrojový panel a dotyková obrazovka ktoré sú súčasťou pracoviska vodiča sú plne elektrické a poskytujú možnosť sledovať toky elektrickej energie.

KOKPIT - ÚPLNÁ E-VOLÚCIA

Inovovaná prístrojová doska vozidla PEUGEOT e-Traveller zobrazuje na 3,5 " farebnom displeji dôležité informácie, ktoré oceníte pri riadení elektromobilu, ako je aktuálny dojazd či režim batérie (NABÍJANIE / ECO / POWER NABÍJANIE: Rekuperácia/čiastočné dobíjanie batérie pri spomaľovaní a brzdení - ECO: optimalizácia energie - POWER: maximálny výkon ).

Tlačidlo e-Toggle ponúka okamžitý prístup k ovládacím prvkom elektrickej automatickej prevodovky. Voliť môžete medzi tromi jazdnými režimami: ECO, NORMAL a POWER ECO: optimalizácia dojazdu - NORMAL: optimálny komfort - POWER: optimalizácia výkonu pri prevoze ťažkého nákladu

Sériovo dodávaná elektrická parkovacia brzda je plne automatická, a preto sa veľmi ľahko používa. 

POHODOVÉ A ONLINE JAZDY 

Cestujte bez stresu s online navigáciou Dostupné podľa destinácie s hlasovým ovládaním, vrátane automatickej aktualizácie máp TomTom® zohľadňujúcej aktuálne dopravné informácie a nebezpečné zóny v reálnom čase prostredníctvom služieb TomTom Services Služby TomTom® dokážu zobraziť všetky dôležité informácie o jazde v reálnom čase: premávku, čerpacie stanice, parkoviská, počasie, miestne vyhľadávania a nebezpečné zóny prostredníctvom služieb TomTom (v súlade s legislatívou krajiny). Všetky tieto služby sú dodávané s 3-ročným predplatným, ktoré je možné predĺžiť alebo následne online obnoviť za poplatok..

Pomocou funkcie Mirror Screen Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie pripojíte svoj smartfón cez USB port, ktorý sa nachádza na prístrojovej doske. Vaše aplikácie je možné používať priamo na 7" dotykovej obrazovke Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie .

HEAD-UP DISPLEJ

Základné informácie, ako je rýchlosť, nastavenie tempomatu alebo obmedzovača rýchlosti, časový odstup medzi vozidlami, sa farebne premietajú na výsuvný displej Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie umiestnený v zornom poli vodiča.

VÄČŠIA MODULARITA A FLEXIBILITA

PEUGEOT e-Traveller je dostupný v konfiguráciách sedadiel s 5, 7 a 8 miestami vo 2 dĺžkach. Bol navrhnutý tak, aby dokázal vyhovieť všetkým vašim nárokom.

V druhom a treťom rade sú sedadlá delené v pomere 2/3 - 1/3, pričom obe časti sú úplne oddelené a môžu sa posúvať  po koľajničkách. To znamená, že zadný priestor je flexibilný a praktický. Pre ešte väčšiu variabilitu sú sedadlá nielen posuvné, ale aj odnímateľné.

MOŽNOSŤ VÝBERU 
MYPEUGEOT
Cestujte pokojne vďaka bezplatnej aplikácii MyPeugeot 
TECHNOLÓGIE

VISIOPARK 1

Cúvacia kamera Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie so 7´´ dotykovým displejom sa aktivuje automaticky, po zaradení spiatočky. Poskytuje 180° pohľad zhora na zadnú časť vášho MPV a okolie. Súčasťou zobrazenia sú aj vodiace čiary, ktoré sa otáčajú podľa natočenia kolies. Ak sú za autom nejaké prekážky, systém ich automaticky priblíži a zvýrazní,  vybrať si možno aj ďalšie náhľady.

AUTOMATICKÉ NÚDZOVÉ BRZDENIE 

Active Safety Brake Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie je systém automatického núdzového brzdenia, ktorý sa aktivuje, ak hrozí kolízia. Kamera a radar dokážu rozpoznať akékoľvek mobilné alebo stacionárne prekážky. V prípade, ak vodič pred nimi nebrzdí dostatočne alebo vôbec, systém automaticky zaháji brzdiaci manéver namiesto vodiča. Tým sa vyhnete prakticky akejkoľvek kolízii, ak je rýchlosť nižšia ako 30 km za hodinu, alebo znížite jej následky bez ohľadu na rýchlosť vozidla.

SYSTÉM PRE ROZPOZNÁVANIE DOPRAVNÝCH ZNAČIEK OBMEDZUJÚCICH RÝCHLOSŤ 

Multifunkčná kamera rozpozná rýchlostné značky Dostupné ako voliteľná výbava a upozorní vodiča na obmedzenie rýchlosti na prístrojovom paneli a/alebo na head-up displeji. Túto rýchlosť si potom môžete nastaviť na obmedzovači rýchlosti alebo na tempomate, ak sú aktivované.

GRIP CONTROL®

MPV PEUGEOT Traveller je vybavené technológiou Grip Control® Dostupné ako voliteľná výbava pre vybrané verzie, ktorá zlepšuje ovládateľnosť vozidla prostredníctvom systému kontroly trakcie. Otáčaním ovládača na prístrojovej doske si môžete zvoliť najvhodnejšiu úroveň priľnavosti pre konkrétny terén alebo povrch výberom z nasledujúcich režimov: Sneh, Off-road (Blato), Piesok, Štandard a Vypnutý (Off). Vy sa môžete uvoľniť a užívať si cestu s vedomím, že vozidlo máte vždy plne pod kontrolou. 

PONUKA DVOCH VYSOKOVÝKONNÝCH BATÉRIÍ 

PEUGEOT e-Traveller ponúka dve úrovne dojazdu:

 

 

Na batériu sa vzťahuje záruka 8 rokov alebo 160 000 km pri garancii 70 % jej pôvodnej kapacity 

JAZDNÉ REŽIMY

PEUGEOT e-Traveller  ponúka 3 režimy jazdy:

 

 • Eco: optimalizácia dojazdu pri súčasnej regulácii vybraných parametrov
 • Normal: optimálny komfort pre každodenné použitie
 • Power: optimalizácia výkonu pri prevážaní ťažkého nákladu

BRZDNÉ REŽIMY

K dispozícii sú 2 úrovne rekuperácie Štandardné alebo zosilnené dobíjanie batérie  (brzdenia motorom), ktoré dobíjajú batériu a zvyšujú reálny dojazd vozidla:

 

 • Štandardná, keď je pocit z brzdenia podobný ako pri vozidlách so spaľovacím motorom.
 • Zosilnená, ktorá umožňuje väčšiu rekuperáciu okamžite po uvoľnení akcelerátora.

TECHNICKÉ INFORMÁCIE 

100% ELEKTRICKÝ POHON

PEUGEOT e-Traveller, ľahko ovládateľný v meste a bezpečný a výkonný na cestách mimo neho, je vybavený elektrickým motorom s výkonom 100 kW (136 k) .

Tento motor poskytuje okamžitú akceleráciu vďaka okamžite dostupnému krútiaceho momentu 260 Nm.

Za volantom modelu PEUGEOT e-Traveller si užijete plynulú, dynamickú a tichú Buďte pri riadení obozretní a majte na pamäti, že ostatní účastníci cestnej premávky nemusia byť na tichý chod elektromobilu zvyknutí  jazdu.

 
DOJAZD A NABÍJANIE

Dojazd a nabíjanie vozidla PEUGEOT e-Traveller vám umožnia prejsť až 330 km (podľa WLTP So 75 kWh batériou– 230 km s batériou s kapacitou 50 kWh Uvedené hodnoty dojazdu a spotreby elektrickej energie sú merané podľa metódy WLTP, podľa ktorej sú nové vozidlá od 1. septembra 2018 homologizované. Môžu sa líšiť v závislosti od skutočných podmienok používania a od rôznych faktorov, ako sú: rýchlosť, tepelný komfort vo vozidle, štýl jazdy a vonkajšia teplota. Doba nabíjania závisí najmä od výkonu nabíjačky vo vozidle, od nabíjacieho kábla a typu a výkonu použitej nabíjacej stanice. Ďalšie informácie vám poskytne váš predajca.) .

K dispozícii máte množstvo riešení nabíjania:

 
BLUEHDi DIESELOVÉ MOTORY

Užite si skvelý pôžitok z jazdy vozidlom PEUGEOT Traveller vďaka motorom BlueHDi  Hodnoty podľa WLTP(1): Spotreba paliva X,X až X,X v kombinovanom cykle, X,X až X,X pri nízkej rýchlosti, X,X až X,X pri priemernej rýchlosti, X,X až X,X pri vysokej rýchlosti a X,X až X,X pri veľmi vysokej rýchlosti WLTP (l/100 km) – emisie CO2 (kombinované) WLTP: XXX až XXX (g/km). (1) Uvedené hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 sú v súlade s testovacím postupom WLTP, na základe ktorého sú nové vozidlá typovo schválené od 1. septembra 2018. Tento postup WLTP nahrádza európsky jazdný cyklus (NEDC), ktorý bol skúšobným postupom používaným predtým. V dôsledku realistickejších testovacích podmienok sú spotreba paliva a emisie CO2 merané podľa WLTP v mnohých prípadoch vyššie v porovnaní s tými, ktoré boli namerané podľa NEDC. Údaje o spotrebe paliva a emisiách CO2 sa môžu líšiť v závislosti od skutočných podmienok používania a od rôznych faktorov, ako sú: špecifická výbava, možnosti a formát pneumatík. Ďalšie informácie vám poskytne váš predajca https://ct-ndp.peugeot.com/es/marca-y-tecnologia/wltp.html vrátane BlueHDi 180 S&S EAT8 Hodnoty podľa WLTP(1): Spotreba paliva X,X až X,X v kombinovanom cykle, X,X až X,X pri nízkej rýchlosti, X,X až X,X pri priemernej rýchlosti, X,X až X,X pri vysokej rýchlosti a X,X až X,X pri veľmi vysokej rýchlosti WLTP (l/100 km) – emisie CO2 (kombinované) WLTP: XXX až XXX (g/km). (1) Uvedené hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 sú v súlade s testovacím postupom WLTP, na základe ktorého sú nové vozidlá typovo schválené od 1. septembra 2018. Tento postup WLTP nahrádza európsky jazdný cyklus (NEDC), ktorý bol skúšobným postupom používaným predtým. V dôsledku realistickejších testovacích podmienok sú spotreba paliva a emisie CO2 merané podľa WLTP v mnohých prípadoch vyššie v porovnaní s tými, ktoré boli namerané podľa NEDC. Údaje o spotrebe paliva a emisiách CO2 sa môžu líšiť v závislosti od skutočných podmienok používania a od rôznych faktorov, ako sú: špecifická výbava, možnosti a formát pneumatík. Ďalšie informácie vám poskytne váš predajca https://ct-ndp.peugeot.com/es/marca-y-tecnologia/wltp.html, ktorý obsahuje komplexnejší systém kontroly znečistenia.

Emisie sa redukujú pri výstupe z motora  a vo výfukovom potrubí, čím sa zabezpečuje znížená spotreba počas používania a ešte efektívnejšie čistenie

 
VONKAJŠIE ROZMERY 

Dĺžka:  

 • 4,956 mm (Standard)
 • 5,308 mm (Long)

 

Šírka bez spätných zrkadiel:

 • 1920 mm

 

Výška:

 • od 1890 mm do 1940 mm
PRÍSLUŠENSTVO
 • Objavte katalóg príslušenstva modelu Traveller.