ZOBRAZIŤ OBSAH
PEUGEOT Expert

Expert furgon, diesel

Už od 24 520€ bez DPH

100% leasing, bez akontácie, bez poplatkov 

Peugeot e-Expert, 100% elektrický

Už od  31 830€ bez DPH

100% leasing, bez akontácie, bez poplatkov 

VYBERAJTE PODĽA VLASTNÝCH NÁROKOV

PEUGEOT Expert je teraz k dispozícii vo viacerých verziách vytvorených na mieru vašim potrebám, tak aby čo najlepšie plnil vaše profesijné požiadavky.

HODINY STRÁVENÉ ZA VOLANTOM 

Expert je pre všetkých profesionálov, ktorí vo svojom vozidle trávia podstatnú časť dňa, a preto je pre nich dôležité najmä pohodlie a bezpečnosť.

Peugeot Expert  môže mať v doplnkovej výbave:

AŽ PRE 6 OSÔB

Ak zabezpečujete prepravu osôb, potrebujete aj dostatočne veľký batožinový priestor. Pri svojej každodennej práci využijete:

Odporúčaná verzia: POLOCOMBI

VEĽKÝ NÁKLADNÝ PRIESTOR 

Ak často prepravujete objemné predmety, určite uvítate veľký nákladný priestor. Ideálnou voľbou pre vás bude verzia Expert Long, ktorá poskytuje:
 

Odporúčaná verzia: EXPERT LONG

NA MIERU VAŠIM POTREBÁM

PEUGEOT Expert má mnoho predností, ktoré vám uľahčia každodenný život a vyhovejú aj tým najnáročnejším požiadavkám. Zoznámte sa s jeho doplnkovou výbavou a nakonfigurujte si vozidlo plne prispôsobené vašim profesným potrebám.

 

 

ROZMERY 
VONKAJŠIE ROZMERY 
 • Dĺžka: Standard 4,95 a Long 5,30 m
 • Šírka: 2,20 m so spätnými zrkadlami
 • Výška: 1,899 m (štandardná užitočná hmotnosť), 1,930 m (zvýšená  užitočná hmotnosť)
VNÚTORNÉ ROZMERY 
 • Užitočná dĺžka: až do 4 m
 • Užitočná hmotnosť: až do 1400 kg pre verziu Expert (zvýšená užitočná hmotnosť) a až do 1200 kg pre verziu e-Expert (zvýšená užitočná hmotnosť)
UŽITOČNÝ OBJEM 
 • Standard: 5,3m3, 5,8m3 (so sedadlami Moduwork)
 • Long: 6,1m3, 6,6m3 (so sedadlami Moduwork)
PRESTAVBY VOZIDIEL 

Pre splnenie všetkých vašich požiadaviek značka PEUGEOT v spolupráci s partnerskými úpravcami karosérií ponúka niekoľko verzií prestavieb modelu Expert:
 

 • pre veľkoobjemové náklady
 • sklápače a polocombi
 • sanitky
 • chladiace vozidlá
 • pre zlé cesty 
 • pohon 4x4
 • pojazdné predajne 
 • preprava cestujúcich so zníženou pohyblivosťou 
   

Pre niektoré prestavby slúži ako základ verzia kabína s podvozkom.
 

Nezmluvné príklady prestavieb – doplnky nie sú dostupné

 

 

MOTORY
SLOBODA VÝBERU

S modelom PEUGEOT Expert si doprajte slobodu pri výbere motora podľa vašich potrieb a účelu použitia:

MOTORIZÁCIA
100% ELEKTRICKÝ MOTOR 

Nový PEUGEOT e-Expert je vybavený elektromotorom s výkonom 100 kW (136 k). Je vhodný na prevádzku v meste, ale aj výkonný na dlhších trasách.
 

Za volantom vozidla PEUGEOT e-Expert zažijete plynulú, dynamickú a tichú Buďte pri riadení obozretní a majte na pamäti, že ostatní účastníci cestnej premávky nemusia byť na tichý chod elektromobilu zvyknutí  jazdu s výraznou akceleráciou vďaka okamžite dostupnému maximálnemu krútiacemu momentu 260 Nm.

 
TECHNOLÓGIE

ROZPOZNÁVANIE RÝCHLOSTNÉHO LIMITU A ODPORUČENÁ RÝCHLOSŤ

Multifunkčná kamera Dostupné ako voliteľná výbava rozpoznáva dopravné značenie obmedzujúce rýchlosť a informuje vás o limite na prístrojovej doske alebo na vyvýšenom prístrojovom paneli.

Táto rýchlosť je vám navrhnutá ako nastaviteľná hodnota pre tempomat alebo obmedzovač rýchlosti, ak sú aktivované.

VISIOPARK 1

Spätná parkovacia kamera Dostupné v základnej výbave, ako voliteľná výbava so 7´´ dotykovým displejom alebo nedostupné sa aktivuje automaticky pri cúvaní. Poskytuje 180° horný pohľad na priestor za vozidlom. Na displeji sa zobrazujú vodiace línie, ktoré sa natáčajú v súlade s pohybmi volantu.
 

Ak sú za vozidlom prekážky, systém oblasť automaticky zväčší a prípadne pridá ďalšie zobrazenie.

ACTIVE SAFETY BRAKE

Active Safety Brake Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava  je automatický systém núdzového brzdenia, ktorý sa aktivuje, pokiaľ hrozí riziko kolízie. Kamera v spojení s radarom detegujú pohyblivé aj nepohyblivé prekážky.

Ak vodič nebrzdí alebo ak je brzdenie nedostatočné, systém automaticky zabrzdí sám.

Systém prispieva k prevencii kolízie pri rýchlostiach nižších ako 30 km/h, ale aj k zníženiu následkov znížením rýchlosti nárazu.

DVE VYSKOKONAPÄŤOVÉ BATÉRIE

Úžitkový elektromobil PEUGEOT e-Expert je vybavený vysokonapäťovou batériou s kapacitou 50 kWh umožňujúcu dojazd až 230 km Batéria s výkonom 50 kWh je dostupná pre verzie Compact, Standard a Long. Uvedené hodnoty dojazdu a spotreby energie sú v súlade s testovacím protokolom WLTP, ktorý sa používa ako štandard pre nové vozidlá homologizované po 1. septembri 2018. Tieto hodnoty sa môžu líšiť v závislosti od reálneho využívania auta a rôznych faktorov, ktoré zahŕňajú: rýchlosť, nastavenie kúrenia, jazdný štýl a vonkajšiu teplotu. Čas potrebný na nabitie závisí predovšetkým od deklarovaného výkonu palubnej nabíjačky, nabíjacieho kábla a typu a výkonu nabíjacieho terminálu. Ďalšie informácie vám poskytne váš predajca. Pre viac informácií navštívte https://ct-ndp.peugeot.com/es/marca-y-tecnologia/wltp.html (podľa metódy WLTP) alebo batériou s kapacitou 75 kWh s maximálnym dojazdom až 330 km (podľa WLTP) Batéria s výkonom 75 kWh je dostupná pre verzie Standard a Long. Uvedené hodnoty dojazdu a spotreby energie sú v súlade s testovacím protokolom WLTP, ktorý sa používa ako štandard pre nové vozidlá homologizované po 1. septembri 2018. Tieto hodnoty sa môžu líšiť v závislosti od reálneho využívania auta a rôznych faktorov, ktoré zahŕňajú: rýchlosť, nastavenie kúrenia, jazdný štýl a vonkajšiu teplotu. Čas potrebný na nabitie závisí predovšetkým od deklarovaného výkonu palubnej nabíjačky, nabíjacieho kábla a typu a výkonu nabíjacieho terminálu. Ďalšie informácie vám poskytne váš predajca. Pre viac informácií navštívte: https://ct-ndp.peugeot.com/es/marca-y-tecnologia/wltp.html dômyselne uloženou tak, aby sa nezmenšil priestor pre cestujúcich ani objem nákladového priestoru. 

Na batériu sa vzťahuje záruka 8 rokov alebo 160 000 km pri garancii 70% pôvodnej kapacity batérie.

REŽIMY JAZDY

Úžitkový elektromobil e-Expert ponúka 3 režimy jazdy:

 • Eco: optimalizácia dojazdu pri súčasnej regulácii vybraných parametrov
 • Normal: optimálny komfort pre každodenné použitie
 • Power: optimalizácia výkonu pri prevážaní ťažkého nákladu
REŽIMY BRZDENIA

Vďaka rekuperácii energie pri brzdení motorom sú k dispozícii 2 úrovne Štandardné alebo zosilnené dobíjanie batérie , ktoré dobíjajú batériu počas spomalenia vozidla:

 • Štandardná (prednastavená), keď je pocit z riadenia podobný ako pri vozidlách so spaľovacím motorom
 • Zosilnená (režim "Brake"), pre intenzívnejšie spomaľovanie pri uvoľnení plynového pedálu a zlepšenie celkového dojazdu.
VODÍK AKO SÚČASŤ PONUKY ZNAČKY PEUGEOT
Nový PEUGEOT e-EXPERT Hydrogen sa stáva najnovším symbolom stratégie značky „Extended power of choice“, ktorá umožňuje každému zákazníkovi vybrať si zo širokej škály motorov tak, aby čo najlepšie vyhoveli jeho potrebám.
DIZAJN

VÝRAZNÝ ŠTÝL

Neprehliadnuteľný dizajn modelu PEUGEOT Expert jasne dáva najavo robustnosť a eleganciu.

 • Proporcie medzi prednou časťou, miestom vodiča a ložným priestorom sú v rovnováhe.
 • Čisté línie zvýrazňujú plynulú siluetu auta a jeho moderný vzhľad.

VERTIKÁLNA MASKA CHLADIČA

NA PRVÝ POHĽAD ELEKTRICKÉ
 • Elektrický konektor je pre zjednodušenie dobíjania umiestnený vpredu na strane vodiča.
 • Na zadnej strane vozidla nájdete špecifický monogram „e-Expert“, ktorý odlišuje elektrickú verziu.

VNÚTORNÝ KOMFORT 

 

 

JAZDNÝ KOMFORT

Vozidlo PEUGEOT Expert ponúka vysoký jazdný komfort.  Schodík uľahčuje prístup k vyvýšenému miestu na sedenie, poskytujúcemu dokonalý výhľad na cestu.

Riadenie tohto úžitkového auta  je rovnako praktické a ergonomické, ako riadenie bežného osobného auta a navyše ponúka množstvo odkladacích priestorov.

ŠPECIFICKÝ PRÍSTROJOVÝ PANEL

Nový špecifický prístrojový panel modelu PEUGEOT e-Expert s 3,5´´ farebným displejom zobrazuje základné jazdné informácie, ako je dojazd v reálnom čase alebo zvolený režim batérie (nabíjanie/eco/power NABÍJANIE: Rekuperácia/čiastočné dobíjanie batérie pri spomaľovaní a brzdení - ECO: optimalizácia spotreby - POWER: maximálny výkon).

VEĽKÝ DOTYKOVÝ 3D DISPLEJ

Na veľkom dotykovom displeji máte jednoduchý prístup ku všetkým možnostiam nastavenia elektrického systému pomocou skratiek, pričom môžete zobraziť a sledovať aj tok energie v reálnom čase.

E-VOLÚCIA KOKPITU

Stredová konzola modelu PEUGEOT e-Expert obsahuje:

 • Ovládač prevodovky „e-Toggle“, perfektne integrovaný a ergonomický, umožňuje prístup k funkciám parkovanie / spiatočka / neutrála / jazda a brzdenie
 • Prepínač 3 jazdných režimov
 • Úložný priestor v hornej časti
   

Štandardom je elektrická parkovacia brzda. Funguje automaticky a preto sa veľmi ľahko používa.

MOBILNÁ KANCELÁRIA

Praktická otočná polička, ktorá vznikne sklopením stredovej opierky systému Moduwork Dostupné ako voliteľná výbava pre vybrané verzie premení kabínu modelu PEUGEOT Expert na mobilnú kanceláriu, ktorá je ergonomická a praktická.

Držiak smartfónu Dostupné ako príslušenstvo. Držiak na tablet je určený pre zariadenia do veľkosti 11”. Napájaný je cez USB konektor umiestnený v prednej časti. so vstavaným nabíjacím káblom a držiak tabletu Dostupné ako príslušenstvo. Držiak na tablet je určený pre zariadenia do veľkosti 11”. Napájaný je cez USB konektor umiestnený v prednej časti. na palubnej doske vám umožnia mať vaše digitálne nástroje na dosah ruky priamo pred vami.

VÄČŠIA VARIABILITA, VYŠŠIA PRODUKTIVITA

Lavicové sedadlo Dostupné ako voliteľná výbava pre vybrané verzie, posuvné bočné dvere Dostupné ako voliteľná výbava pre vybrané verzie, izolačná priečka Dostupné ako voliteľná výbava pre vybrané verzie, úžitkové vozidlá PEUGEOT Expert a e-Expert ponúkajú množstvo spôsobov usporiadania, ktoré vyhovejú potrebám všetkých profesionálov.

AKTUÁLNE PONUKY 

 • Už od  33 610 € bez DPH
 • 100% leasing, bez akontácie, bez poplatkov 
 • Už od 22 110€ bez DPH
 • 100% leasing, bez akontácie, bez poplatkov 
PRÍSLUŠENSTVO
 • Pozrite si e-katalóg PEUGEOT Expert.
 • Prelistujte si brožúru s výbavou a technickými údajmi.