ZOBRAZIŤ OBSAH
Peugeot 508 SW PSE hybridné kombi

508 SW PEUGEOT SPORT ENGINEERED, PLUG-IN HYBRIDNÉ KOMBI ZNAČKY PEUGEOT

Vstúpte do éry Neo-Performance s modelovým radom SPORT ENGINEERED od spoločnosti PEUGEOT. Oceňte jeho efektívnosť a vychutnajte si za volantom špičkového elektrifikovaného kombi Peugeot 508 SW PSE pocity, ktoré vám prinesie spojenie vysokého výkonu s nízkymi emisiami.
POTEŠENIE Z JAZDY

Pokochajte sa pôsobivou eleganciou a oceňte výrazný vzhľad nového plug-in hybridného kombi Peugeot 508 SW PSE.

Nová ikonická čierna mriežka chladiča s plávajúcimi lamelami a vertikálnym rebrovaním, znížená silueta a širší rozchod kolies zvýrazňujú jeho športovú DNA.

MIESTO VODIČA

ZÁŽITOK Z JAZDY A CESTOVANIA

Vychutnajte si nové pocity z jazdy prostredníctvom ovládačov systému PEUGEOT i-COCKPIT®.

Vďaka šikovnému kompaktnému volantu a ergonomickému usporiadaniu prispôsobiteľných rozhraní, ktoré sú komfortne umiestnené na dosah ruky, sa môžete sústrediť na jazdu.

Od palubnej dosky až po koberčeky, vrátane lakťových opierok a prahov predných dverí s logom PEUGEOT SPORT ENGINEERED, sa každý detail interiéru môže pochváliť dokonalou povrchovou úpravou jemne ladenou do farby Kryptonite.

KONEKTIVITA
Využite funkciu Mirror Screen Vďaka funkcii Mirror Screen je možné zobrazovať priamo na centrálnom dotykovom displeji aplikácie smartfónu. Funkcia Mirror Screen funguje prostredníctvom systému Android Auto (pre smartfóny s operačným systémom Android) alebo Apple CarPlayTM (pre smartfóny s operačným systémom iOS). Iba tieto dve certifikované aplikácie je možné používať buď pri stojacom vozidle alebo počas jazdy. Počas jazdy môžu byť niektoré funkcie v príslušných aplikáciách deaktivované. Niektoré typy obsahu, ku ktorým je možné bežne pristupovať bezplatne z vášho smartfónu, môžu vyžadovať platenú verziu ekvivalentnej schválenej aplikácie pre Android Auto alebo Apple CarPlayTM. Viac informácií nájdete na lokálnej stránke značky PEUGEOT. na zobrazovanie kompatibilných obľúbených aplikácií na 10'' kapacitnom dotykovom displeji a nabíjajte si mobil bezdrôtovo Indukčné nabíjanie pre zariadenia kompatibilné so štandardom Qi. v priestore pod stredovou konzolou. Cestujte bez obáv s online navigačným systémom  s hlasovým ovládaním a so službami TomTom Služby TomTom® dokážu zobraziť všetky dôležité informácie o jazde v reálnom čase: premávku, čerpacie stanice, parkoviská, počasie, miestne vyhľadávania a nebezpečné zóny (v súlade s legislatívou krajiny). Všetky tieto služby sú dodávané s 3-ročným predplatným, ktoré je možné predĺžiť alebo následne obnoviť online za poplatok., ktoré umožňujú zobraziť v reálnom čase aktuálnu dopravnú situáciu a rýchlostné radary .

NOVÉ ROZHRANIA  

Šoférujte a zostaňte pritom sústredení na cestu vďaka infotainmentu, ktorý je inteligentne umiestnený vo výške očí a na dosah ruky

 • 12,3´´ head-up prístrojový panel
 • 10´´ kapacitný dotykový displej

Sú vybavené grafikou špecifickou pre modelový rad vozidiel PEUGEOT SPORT ENGINEERED, ktorú je možné prispôsobiť a zobraziť otáčky motora alebo toky energie pre dokonalejšie sledovanie aktuálneho stavu motora.

FOCAL® PREMIUM Hi-Fi SOUND SYSTEM

Užite si so systémom FOCAL® Premium Hi-Fi Focal® je francúzska značka, svetový líder vo výrobe hi-fi riešení.  dokonale presný zvuk 

10 reproduktorov (vrátane centrálneho reproduktora, 4 výškových reproduktorov, 4 basových reproduktorov a subwoofera Výškový reproduktor, basový reproduktor a subwoofer: reproduktory poskytujú najostrejšie, stredné a najnižšie frekvencie zvukového spektra. ), rozmiestnených po celom priestore kabíny. Tento systém pasažierom prináša bohatý, komplexný a dynamický hudobný zážitok, ktorý presahuje hranice bežných palubných Hi-Fi zariadení.

SEDADLÁ „COMFORT FIT“ 

Nechajte sa zlákať jednoduchosťou línií a ušľachtilosťou materiálov pohodlných elektricky nastaviteľných, vyhrievaných a masážnych sedadiel "Comfort Fit".

Čalúnenie sedadiel ponúka jedinečnú kombináciu Alcantary, kože Nappa Mistral a textílie, jemne lemovanej dvojitým prešívaním Kryptonite a Tramontane.

ZNAČKOVÝ VOLANT

Položte ruky na šikovný kompaktný volant z perforovanej kože s dvojitým  prešívaním Kryptonite a Tramontane, s logom na spodnej časti,  v lesklej čiernej farbe s podpisom 3 pazúrov PEUGEOT SPORT ENGINEERED.

Nechajte prehovoriť všetky vaše zmysly...  

TECHNOLÓGIE

V SPOLUPRÁCI S PEUGEOT SPORT

Aby sme vám poskytli odozvu, flexibilitu a potešenie z jazdy na najvyššej úrovni, všetky odborné znalosti divízie PEUGEOT SPORT Už viac ako 10 rokov Peugeot Sport zdokonaľuje svoje majstrovstvo v oblasti hybridno-elektrickej technológie v pretekoch a aj na bežných cestách. Po projektoch 908 HY, 908 HYbrid4, 308 Hybrid a 208 FE je teraz Neo-Performance k dispozícii pre každého s uvedením nového 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED, ktorý bude od roku 2022 podporovaný v rámci nového programu WEC Endurance. v oblasti plug-in hybridnej technológie boli využité pri navrhovaní nového kombi PEUGEOT 508 SW  SPORT ENGINEERED, ktoré je tiež vybavené najnovšou generáciou jazdných asistentov. od značky PEUGEOT.

TECHNOLÓGIE PEUGEOT SPORT 

Nový rad PEUGEOT SPORT ENGINEERED, ktorý ponúka dokonalú kombináciu športového dizajnu a nízkoemisnej technológie, predstavuje nový typ výkonu: Neo-Performance. 

Vďaka vysokovýkonnému nastaviteľnému podvozku, atletickým 20“ diskom kolies, výkonnému brzdnému systému  a optimalizovanému nastaveniu na zvýšenie výkonu spaľovacích a elektrických motorov ponúka nové nabíjateľné kombi PEUGEOT 508 SW SPORT ENGINEERED pozoruhodnú účinnosť

JAZDITE S NEO-PERFORMANCE

Užite si za volantom nového modelu PEUGEOT 508 SW  SPORT ENGINEERED nasledujúce parametre Údaje iba s vodičom v kabíne:  

 • Zrýchlenie z 0 na 100 km / h za 5,2 sekundy
 • Zrýchlenie z 80 na 120 km / h za 3 sekundy
 • Zrýchlenie na 1 000 metrov za 24,5 sekundy
 • Maximálnu rýchlosť elektronicky obmedzenú na 250 km / h

Nový 508 SW PEUGEOT SPORT ENGINEERED ponúka celkový výkon 360 koní a maximálny krútiaci moment 520 Nm

NOČNÉ VIDENIE

Vstúpte do rozšírenej reality.

V záujme optimalizácie bezpečnosti jazdy v noci aj za zníženej viditeľnosti deteguje infračervená kamera systému NIGHT VISION prítomnosť chodcov alebo zvierat pred vozidlom. Objekt sa zobrazí v zornom poli na prístrojovej doske a zaznie výstražný tón.

DRIVE ASSIST PLUS

Polo autonómna jazda.

Technológia DRIVE ASSIST PLUS automaticky prispôsobuje rýchlosť vozidlu idúcemu pred vami tak, aby sa udržiavala konštantná vzdialenosť.

Pomáha udržiavať zvolenú pozíciu v jazdnom pruhu.

OPTIMALIZUJTE VÁŠ DOJAZD 

Pre prispôsobenie vášho jazdného štýlu vašim potrebám je k dispozícii 5 režimov (4 plug-in hybridné Comfort, Hybrid, Sport, 4WD a 1 elektrický):

 • Elektrický režim vám ponúka slobodu jazdy po meste a v zelených zónach vďaka optimalizovanej batérii, ktorá vám umožní jazdiť s maximálnou rýchlosťou 140 km/h a s dojazdom 45 km 
 • Režim 4 WD* s pohonom všetkých kolies vám poskytuje väčšiu istotu na klzkých cestách.
 • V režime Sport zvyšuje  súčasné dodanie energie z benzínového aj elektrického motora okamžitú reakciu na akcelerátor a opätovné spustenie.
 • V režime Plug-in Hybrid sa jazda v elektrickom a spaľovacom režime strieda, aby sa optimalizovalo využitie energie. 
 • V režime Comfort je jazda identická s plug-in hybridným režimom a ponúka väčšiu flexibilitu pri nastavení pruženia pre väčšiu univerzálnosť použitia.

NAVÝŠENIE DOJAZDU PRI BRZDENÍ

Energeticky efektívny rekuperačný brzdový systém i-BOOSTER umožňuje spätné získanie alebo regeneráciu energie dostupnej počas brzdenia a spomalenia, čo umožňuje čiastočné nabitie vysokonapäťovej batérie. 

Okrem rekuperácie elektrickej energie bol systém i-BOOSTER vyvinutý pre plug-in hybridné vozidlá optimalizovaný spoločnosťou PEUGEOT SPORT optimalizovaný pre maximálny zážitok z vysokovýkonného brzdenia založeného na využití 4 spoľahlivých a odolných piestov v kombinácii s brzdovými  kotúčmi s priemerom 380 mm.

NABÍJAJTE DOMA ALEBO V PRÁCI

Nabite si svoje kombi cez štandardnú zásuvku (8 A, 220 V) za 6, 5 hodiny So štandardnou nabíjačkou s maximálnym výkonom 3,7 kW a cez zosilnenú zásuvku Green’up® (14 A, 220 V) za 3,5 hodiny So štandardnou nabíjačkou s maximálnym výkonom 3,7 kW.

Úplné nabíjanie (len 1,5 hodiny) je rýchlejšie cez wall-box s výkonom 7,4 kW S voliteľnou nabíjačkou s výkonom 7,4 kW. .

 

PEUGEOT si  zvolil ZEborne ako partnera pre inštaláciu terminálu u vás doma Pozrite si konkrétne obchodné podmienky..

Nezabudnite na vládne dotácie na inštaláciu wall-boxu vo forme daňových úľav alebo prostredníctvom bonusu Advenir.

NABÍJANIE NA VEREJNÝCH NABÍJACÍCH STANICIACH 

V celej Európe je k dispozícii viac ako 220 000 verejných nabíjacích staníc na nabíjanie vášho plug-in hybridného vozidla.

 

ONLINE SLUŽBY

BEZKONKURENČNÁ NEZÁVISLOSŤ

Vďaka službám, ktoré ponúkajú aplikácie MyPeugeot® a Free2Move pri správe vášho plug-in hybridného vozidla si môžete vychutnať viac nezávislosti ako kedykoľvek predtým.

DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE

Ovládajte a naplánujte si nabíjanie priamo z vášho smartfónu. Môžete si tiež prednastaviť tepelný komfort vo vozidle.

APLIKÁCIA MYPEUGEOT® 

Využite výhody personalizovaných služieb v reálnom čase zosynchronizovaných s vašimi účtami prostredníctvom bezplatnej aplikácie MyPeugeot® Dostupné v závislosti od mobilnej siete a podľa polohy :

 • Prehľad o informáciách o vozidle (údaje o jazde, poloha).
 • Rýchly a ľahký prístup k asistenčným službám.
 • Správa servisných požiadaviek vášho vozidla.
 • Jednoduché nabíjanie batérie a regulácia vnútornej teploty v novom modeli 508 SW PEUGEOT SPORT ENGINEERED.
 • Kontrola a plánovanie nabíjania v čase mimo špičky priamo zo smartfónu.
ŠPECIALIZOVANÉ CENTRÁ PEUGEOT SPORT ENGINEERED 
Dohodnite si stretnutie už teraz v jednom z našich špecializovaných centier, kde vás naši odborníci privítajú, aby ste mohli zažiť výnimočné okamihy za volantom nového vysokovýkonného plug-in hybridného kombi Peugeot 508 SW PSE.

PRE PODNIKATEĽOV

508 SW PEUGEOT SPORT ENGINEERED 

Preneste svoju spoločnosť do éry Neo-Performance pod vlajkou značky PEUGEOT.

Objavte vysokovýkonný pohon s nízkymi emisiami nového efektívneho a elektrifikovaného modelového radu PEUGEOT SPORT ENGINEERED.