ZOBRAZIŤ OBSAH
E-3008

 

NOVÝ

PEUGEOT E-3008

NOVÝ E-3008

 

SUV FASTBACK NOVEJ GENERÁCIE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVÝ

PEUGEOT E-3008

SUV FASTBACK
NOVEJ GENERÁCIE

 
 
NOVÝ PEUGEOT 3008
SUV FASTBACK NOVEJ GENERÁCIE


Nový PEUGEOT 3008 prichádza s elegantnou siluetou SUV fastback a úplne prepracovaným sedadlom vodiča, ktoré nazývame Panoramatický PEUGEOT i-Cockpit®.

Nový 3008, ktorý je teraz k dispozícii v 100 % elektrickej verzii s dojazdom 525 až 700 km a čoskoro bude k dispozícii aj s plug-in hybridným pohonom, vás ohromí svojím nevídaným výkonom.

 
 
NOVÝ PEUGEOT 3008
SUV FASTBACK NOVEJ GENERÁCIE

Nový PEUGEOT 3008 prichádza s elegantnou siluetou SUV fastback a úplne prepracovaným sedadlom vodiča, ktoré nazývame Panoramatický PEUGEOT i-Cockpit®.

Nový 3008, ktorý je teraz k dispozícii v 100 % elektrickej verzii s dojazdom 525 až 700 km a čoskoro bude k dispozícii aj s plug-in hybridným pohonom, vás ohromí svojím nevídaným výkonom.

 • Kombinovaná spotreba: 5,5 l/100 km (i) SPOTREBA PALIVA A EMISIE CO2 Hodnoty podľa metódy WLTP: spotreba paliva v kombinovanej prevádzke 4,5 (l/100 km) - emisie CO2 (kombinovaná prevádzka): 100 (g/km). Hodnoty slúžia na porovnanie a zodpovedajú cyklu WLTP, podľa ktorého sú vozidlá homologizované od 1. septembra 2018. Spotreba paliva a emisie CO₂ sa môžu líšiť v závislosti od skutočných podmienok používania (stav vozovky, poveternostné podmienky, štýl jazdy atď.), výbavy vozidla (celková hmotnosť vozidla, klimatizácia, kúrenie) a typu pneumatík.  
 • Kombinované emisie CO2: 124 g/km (i) SPOTREBA PALIVA A EMISIE CO2 Hodnoty podľa metódy WLTP: spotreba paliva v kombinovanej prevádzke 4,5 (l/100 km) - emisie CO2 (kombinovaná prevádzka): 100 (g/km). Hodnoty slúžia na porovnanie a zodpovedajú cyklu WLTP, podľa ktorého sú vozidlá homologizované od 1. septembra 2018. Spotreba paliva a emisie CO₂ sa môžu líšiť v závislosti od skutočných podmienok používania (stav vozovky, poveternostné podmienky, štýl jazdy atď.), výbavy vozidla (celková hmotnosť vozidla, klimatizácia, kúrenie) a typu pneumatík.  
 • Výkon: HYBRID 136 e-DCS6

 

Podrobnosti budú čoskoro upresnené.
 • Dojazd v 100% elektrickom režime: 525 až 680 km (i) Dojazd 525 km, pohon predných kolies, 210 k/155 kW - Dvojmotor: dojazd 525 km, pohon 4 kolies, 320 k/235 kW - Maximálny dojazd 680 km, pohon predných kolies, 230 k/170 kW - Podlieha prebiehajúcej homologizácii - Uvedené hodnoty dojazdu a spotreby zodpovedajú skúšobnému protokolu WLTP, ktorý je základom pre homologizáciu nových vozidiel od 1. septembra 2018. Môžu sa líšiť v závislosti od skutočných podmienok používania a rôznych faktorov, ako sú: rýchlosť, tepelný komfort vo vozidle, štýl jazdy a vonkajšia teplota. Čas nabíjania závisí najmä od výkonu integrovanej palubnej nabíjačky, nabíjacieho kábla a typu a výkonu použitej nabíjacej stanice. Ďalšie informácie vám poskytne váš predajca PEUGEOT.  
 • Rýchle nabíjanie: z 20 na 80 % za 30 minút (i) V prípade rýchlonabíjacej stanice (≥ 100 kW)  
 • Kombinované emisie CO2: 0 g/km
 • Výkon: od 155 do 235 kW (210 až 320 k)

 
VYBERTE SI NAJVHODNEJŠIU VERZIU

Vyberte si verziu, ktorá odráža vašu osobnosť! Využite najlepšie ponuky PEUGEOT z pohodlia domova alebo navštívte najbližšieho predajcu.
VYBERTE SI NAJVHODNEJŠIU VERZIU
Vyberte si verziu, ktorá odráža vašu osobnosť! Využite najlepšie ponuky PEUGEOT z pohodlia domova alebo navštívte najbližšieho predajcu.

3008 ALLURE 

Doprajte si osobitý štýl a vyskúšajte všetky výhody výbavy Allure.

 

 • 19" zliatinové disky kolies s výrezom
 • Visio Park 1
 • Prístup Hands-free
 • Panoramatický HD displej

 

K dispozícii v plne elektrickej verzii

3008 GT

Nechajte sa zviesť výraznou eleganciou a najmodernejšou technológiou verzie GT.

Navyše k výbave Allure:

 

 • 20" zliatinové disky kolies s výbrusom
 • Svetlomety s technológiou Pixel LED
 • 21" panoramatický displej
 • Ambientné osvetlenie
 • Hands-free ovládanie piatych dverí
 • Dvojfarebná farba karosérie (Black Diamond)
 • Sedadlá čalúnené Alcantarou

 

K dispozícii v plne elektrickej verzii

ALLURE

Nový PEUGEOT E-3008 je dokonalým stelesnením novej éry elektromobility.

Svojím tvarom SUV kupé, novou high-tech prednou časťou s ultraštíhlymi svetlometmi PEUGEOT PIXEL LED (i) K dispozícii vo verzii GT.  a dynamickou zadnou časťou so spojlerom stelesňuje premenu značky PEUGEOT.

ALLURE 
Nový PEUGEOT E-3008 je dokonalým stelesnením novej éry elektromobility. Svojím tvarom SUV kupé, novou high-tech prednou časťou s ultraštíhlymi svetlometmi PEUGEOT PIXEL LED (i) K dispozícii vo verzii GT.  a dynamickou zadnou časťou so spojlerom stelesňuje premenu značky PEUGEOT.

 
UKÁŽTE SVOJ ŠTÝL

Vyberte si zo šiestich prémiových farieb karosérie, ktoré zodpovedajú vášmu štýlu.
 
UKÁŽTE SVOJ ŠTÝL
Vyberte si zo šiestich prémiových farieb karosérie, ktoré zodpovedajú vášmu štýlu.

 
EMÓCIE

Veľkolepý panoramatický PEUGEOT i-Cockpit® v kombinácii s najnovšou generáciou jazdných asistenčných systémov poskytne nevídaný zážitok z jazdy.
 
EMÓCIE
Veľkolepý panoramatický PEUGEOT i-Cockpit® v kombinácii s najnovšou generáciou jazdných asistenčných systémov poskytne nevídaný zážitok z jazdy.
PEUGEOT
i-COCKPIT®
PEUGEOT i-CONNECT® ADVANCED
MASÁŽNE SEDADLÁ
ASISTENČNÉ SYSTÉMY RIADENIA
PEUGEOT
i-COCKPIT®
PEUGEOT i-CONNECT® ADVANCED
MASÁŽNE SEDADLÁ
ASISTENČNÉ SYSTÉMY RIADENIA

NOVÝ PANORAMATICKÝ PEUGEOT i-COCKPIT®

Jedinečný panoramatický PEUGEOT i-Cockpit® zaručuje výnimočný zážitok z jazdy.

 

 • Panoramatický, vyvýšený, zakrivený 21" (i) K dispozícii vo verzii GT.  displej je elegantne umiestnený na prístrojovej doske pre optimálnu ergonómiu.
 • Nový kompaktný multifunkčný volant pre lepší zážitok z jazdy a bezkonkurenčný komfort.
 • Konfigurovateľné i-Toggles umožňujúce rýchly prístup k 10 obľúbeným funkciám pre intuitívne ovládanie.

PEUGEOT I-CONNECT® ADVANCED

Informačno-zábavný systém PEUGEOT i-Connect® Advanced (i) K dispozícii vo verzii GT.  s rozpoznávaním hlasu a usporiadaním podobným smartfónu vám poskytuje prístup k online 3D navigácii a aktualizáciám "Over The Air".

Pre jednoduché pripojenie sú k dispozícii zásuvky USB najnovšej generácie a bezdrôtové nabíjanie.

MAXIMÁLNY KOMFORT A BEZPEČNOSŤ

Zažite nový rozmer komfortu v novom PEUGEOT 3008:

 

 

 • Prispôsobiteľné LED ambientné osvetlenie (i) V závislosti od vybranej verzie je k dispozícii ako základná alebo voliteľná výbava.  
 • Hi-fi FOCAL® Premium (i) K dispozícii ako voliteľná výbava pre verziu GT. (1)Sedadlá AGR (Aktion Gesunder Rücken: nemecké združenie "Akcia za zdravý chrbát"): V závislosti od vybranej verzie je k dispozícii ako základná alebo voliteľná výbava.   
 • Systém čistenia vzduchu AQS (i) V závislosti od vybranej verzie je k dispozícii ako základná alebo voliteľná výbava. 
 • Vyhrievané (i) V závislosti od vybranej verzie je k dispozícii ako základná alebo voliteľná výbava.  , masážne a ventilované sedadlá s nastaviteľnou bočnou oporou (i) K dispozícii ako voliteľná výbava pre verziu GT. (1)Sedadlá AGR (Aktion Gesunder Rücken: nemecké združenie "Akcia za zdravý chrbát"): K dispozícii ako štandardná alebo voliteľná výbava v závislosti od zvolenej verzie.  a certifikátom AGR(1)
 • Textilné čalúnenie prístrojovej dosky a ostatných prvkov interiéru

BEZPEČNÁ A INTUITIVNÍ JÍZDA

Nový model 3008 je veľmi praktický v mestskej premávke. Vďaka najkratšiemu polomeru otáčania v segmente sa s ním veľmi ľahko manévruje.

 

Na dlhých cestách oceníte vynikajúce jazdné vlastnosti a nevídaný zážitok z poloautonómnej jazdy s novými asistenčnými systémami (i) Schopnosti poloautonómnej jazdy si vyžadujú interakciu s vodičom. Senzory monitorujú priľnavosť volantu.   : poloautomatická zmena jazdného pruhu, upozornenie na premávku vzadu a monitorovanie mŕtveho uhla s dlhým dosahom.

NEČEKANĚ PROSTORNÝ

Nový PEUGEOT 3008 má optimalizovaný priestor pre maximálny komfort a praktičnosť:

 

 • Cestujúci na predných a zadných sedadlách majú k dispozícii veľkorysý priestor pre optimálne pohodlie.
 • Početné odkladacie priestory s celkovým objemom 34 litrov.
 • Priestranný batožinový priestor s objemom 520 l (pod vekom batožinového priestoru).

VÝNIMOČNOSŤ

Špičkový elektrický výkon, služby konektivity zamerané na elektromobilitu, ekologické...

Nový model E-3008 vás zaujme na prvý pohľad.

 

 
VÝNIMOČNOSŤ

Špičkový elektrický výkon, služby konektivity zamerané na elektromobilitu, ekologické... Nový model E-3008 vás zaujme na prvý pohľad.

 

DOJAZD

Vydajte sa na cestu bez strachu. Nový PEUGEOT E-3008 ponúka nevídaný výkon a dojazd 525 až 700 km (i) Dojazd 525 km, pohon predných kolies, 210 k/155 kW - Dvojmotor: dojazd 525 km, pohon 4 kolies, 320 k/235 kW - Maximálny dojazd 700 km, pohon predných kolies, 230 k/170 kW - Podlieha prebiehajúcej homologizácii - Uvedené údaje o dojazde a spotrebe energie zodpovedajú skúšobnému protokolu WLTP, ktorý je základom pre homologizáciu nových vozidiel od 1. septembra 2018. Môžu sa líšiť v závislosti od skutočných podmienok používania a rôznych faktorov, ako sú: rýchlosť, tepelný komfort vo vozidle, štýl jazdy a vonkajšia teplota. Čas nabíjania závisí najmä od výkonu integrovanej palubnej nabíjačky, nabíjacieho kábla a typu a výkonu použitej nabíjacej stanice. Ďalšie informácie vám poskytne váš predajca PEUGEOT.   . Ak potrebujete na ceste dobiť batériu (i) Pri rýchlonabíjacej stanici (≥100 kW)   , trvá to len 30 minút, kým sa jej kapacita zvýši z 20 na 80 %.

SLUŽBY KONEKTIVITY

Nový PEUGEOT E-3008 ponúka najnovšie služby konektivity (i) K dispozícii podľa krajiny predaja , ktoré uľahčujú používanie elektromobilu:

 

 • S funkciou EV Trip Planner si môžete vopred naplánovať trasu a zvýrazniť nabíjacie stanice.
 • E-Remote Control (vzdialená správa vozidla) umožňuje monitorovať, programovať, spúšťať a odkladať nabíjanie batérie - to všetko na diaľku.
 • Na optimalizáciu nákladov na nabíjanie Smart Charging upravuje nabíjanie podľa najvýhodnejších taríf elektrickej energie.

EKOLOGICKÁ KONCEPCIA

Nový model E-3008 bol navrhnutý vo Francúzsku, kde sa vyrába ako súčasť integrovaného priemyselného ekosystému:

 

 • Elektromotory a batérie boli navrhnuté a zmontované vo Francúzsku.
 • 100% vozidiel E-3008 sa kompletizuje vo francúzskom závode v Sochaux.

 

Pri výrobe nového E-3008 sa používa značné množstvo recyklovaných a obnoviteľných materiálov.

ROZMERY

ROZMERY

VONKAJŠIE ROZMERY VOZIDLA PEUGEOT 3008

 

 • Dĺžka: 4 542 mm
 • Šírka: 1 895 mm (i) Bez vonkajších zrkadiel.    
 • Výška: 1 641 mm

VNÚTORNÉ ROZMERY VOZIDLA PEUGEOT 3008

Predné sedadlá (rad 1)

 • Šírka v oblasti lakťov: 1 492 mm
 • 14° Výška: 922 mm

 

Zadné sedadlá (rad 2)

 • Šírka v oblasti lakťov: 1 464 mm
 • Priestor na nohy: 133 mm

Rozmery batožinového priestoru vozidla PEUGEOT 3008

520 litrov

NOVÝ PEUGEOT 3008 PRE VÁŠ PODNIK

 

Ste firemný zákazník? Nemáte sekundu pre seba? Využite špecializované služby PEUGEOT.

Nakonfigurujte si svoj nový model 3008 a objednajte si ho online alebo si objednajte termín servisu priamo v kancelárii.

Komunikácia medzi profesionálmi je jednoduchšia a veľmi dobre si rozumieme.

 
VŠETKO O ELEKTROMOBILITE

Elektromobilita v mene značky PEUGEOT už čoskoro nebude tajomstvom.

 

 
VŠETKO O ELEKTROMOBILITE

Elektromobilita v mene značky PEUGEOT už čoskoro nebude tajomstvom.

 
NABÍJANIE VÁŠHO ELEKTROMOBILU

Ako nabíjať svoj elektrický PEUGEOT: verejné alebo súkromné nabíjanie.

 

 
OBJAVTE VÝHODY ELEKTROMOBILITY
Elektrifikácia v mene značky PEUGEOT prináša nesporné výhody: rýchle nabíjanie, optimalizácia dojazdu podľa uskutočnených jázd, online technológie...