ZOBRAZIŤ OBSAH
NOVÝ PEUGEOT 508

 
 
NOVÝ PEUGEOT 508
ZRODENÝ PRE CESTOVANIE


Stelesnenie prémiového fastbacku. Nový PEUGEOT 508 vám ponúka jedinečný zážitok z jazdy vďaka inovatívnej prednej časti, nízkej karosérii a vizionárskej polohe za volantom. Pripravte sa na intenzívne emócie s plug-in hybridným alebo naftovým motorom.
 
 
NOVÝ PEUGEOT 508
ZRODENÝ PRE CESTOVANIE
Stelesnenie prémiového fastbacku. Nový PEUGEOT 508 vám ponúka jedinečný zážitok z jazdy vďaka inovatívnej prednej časti, nízkej karosérii a vizionárskej polohe za volantom. Pripravte sa na intenzívne emócie s plug-in hybridným alebo naftovým motorom.
 • Dojazd v 100% elektrickom režime: až 64 km(i) V procese homologizácie - dojazd PEUGEOT 508 PLUG-IN HYBRID v plne elektrickom režime sa určuje na základe metódy WLTP a závisí okrem iného od zvolenej verzie a úrovne výbavy: do 64 km v kombinovanej prevádzke a do 74 km v mestskej premávke. Údaje sú uvedené na porovnanie a zodpovedajú cyklu WLTP, podľa ktorého sú vozidlá homologizované od 1. septembra 2018. Skutočný dojazd sa môže líšiť v závislosti od skutočných podmienok používania (stav vozovky, poveternostné podmienky, štýl jazdy atď.), výbavy vozidla (celková hmotnosť vozidla, klimatizácia, kúrenie) a typu pneumatík.  
 • Čas nabíjania: 1 hodina 40 minut(i) Pri použití wallboxu (32 A) s voliteľnou jednofázovou palubnou nabíjačkou (7,4 kW).  
 • Kombinovaná spotreba: 1,1 l/100 km(i) V procese homologizácie - SPOTREBA PALIVA A EMISIE CO2 sa určujú na základe metódy WLTP: kombinované emisie CO2 sa pohybujú od 25 do 29 g/km a kombinovaná spotreba paliva od 1,1 do 1,3 l/100 km. Hodnoty sú uvedené na porovnanie a zodpovedajú cyklu WLTP, podľa ktorého sú vozidlá homologizované od 1. septembra 2018. Skutočná spotreba a emisie CO2 sa môžu líšiť v závislosti od skutočných podmienok používania: voliteľnej výbavy, poveternostných podmienok, štýlu jazdy, rýchlosti, celkovej hmotnosti, používania určitých zariadení (klimatizácia, kúrenie, rádio, navigácia, svetlá atď.), typu pneumatík alebo stavu vozovky atď.  
 • Kombinované emise CO2: 25 g/km(i) V procese homologizácie - SPOTREBA PALIVA A EMISIE CO2 sa určujú na základe metódy WLTP: kombinované emisie CO2 sa pohybujú od 25 do 29 g/km a kombinovaná spotreba paliva od 1,1 do 1,3 l/100 km. Hodnoty sú uvedené na porovnanie a zodpovedajú cyklu WLTP, podľa ktorého sú vozidlá homologizované od 1. septembra 2018. Skutočná spotreba a emisie CO2 sa môžu líšiť v závislosti od skutočných podmienok používania: voliteľnej výbavy, poveternostných podmienok, štýlu jazdy, rýchlosti, celkovej hmotnosti, používania určitých zariadení (klimatizácia, kúrenie, rádio, navigácia, svetlá atď.), typu pneumatík alebo stavu vozovky atď.  
 • Motorizácia: PLUG-IN HYBRID 225 e-EAT8 (165 kW)
 • Spotreba paliva (kombinovaná): 5,4-5,0 l/100 km (i) Čaká sa na schválenie. Pre všetky benzínové a naftové verzie nie sú k dispozícii oficiálne hodnoty NEDC, pretože boli homologizované výlučne podľa WLTP v súlade s európskymi predpismi. Realistickejší testovací postup WLTP (Worldwide harmonised Light vehicles Test procedure) nahradil testovací postup s odkazom na NEDC (New European Driving Cycle) a používa sa aj na určenie dane z motorových vozidiel. Spotreba paliva a emisie CO2 vozidla závisia nielen od efektívneho využívania paliva vozidlom, ale sú ovplyvnené aj správaním vodiča a ďalšími netechnickými faktormi.  
 • Emisie CO2 (kombinované): 141-131 g/km (i) Čaká sa na schválenie. Pre všetky benzínové a naftové verzie nie sú k dispozícii oficiálne hodnoty NEDC, pretože boli homologizované výlučne podľa WLTP v súlade s európskymi predpismi. Realistickejší testovací postup WLTP (Worldwide harmonised Light vehicles Test procedure) nahradil testovací postup s odkazom na NEDC (New European Driving Cycle) a používa sa aj na určenie dane z motorových vozidiel. Spotreba paliva a emisie CO2 vozidla závisia nielen od efektívneho využívania paliva vozidlom, ale sú ovplyvnené aj správaním vodiča a ďalšími netechnickými faktormi.  
 • Výkon: BlueHDI 130 EAT8 s výkonom 96 kW (131 k)

 
 
EŠTE RADIKÁLNEJŠÍ VZHĽAD

Nové logo a typické výrezy 3 levích pazúrov charakteristických svetlometov PEUGEOT Matrix LED a zadných svetiel Full LED. Nový model 508 predstavuje PEUGEOT budúcnosti. Na prvý pohľad sa vyznačuje nízko položenou karosériou inšpirovanou modelmi kupé a jedinečným tvarovaním príďa.
 
EŠTE RADIKÁLNEJŠÍ VZHĽAD
Nové logo a typické výrezy 3 levích pazúrov charakteristických svetlometov PEUGEOT Matrix LED a zadných svetiel Full LED. Nový model 508 predstavuje PEUGEOT budúcnosti. Na prvý pohľad sa vyznačuje nízko položenou karosériou inšpirovanou modelmi kupé a jedinečným tvarovaním prednej masky.

 
UKÁŽTE SVOJ ŠTÝL

Vyberte si originálnu sivú farbu Selenium, ktorá je jednou zo 7 ponúkaných farieb.
UKÁŽTE SVOJ ŠTÝL
Vyberte si originálnu sivú farbu Selenium, ktorá je jednou zo 7 ponúkaných farieb.

 
MAXIMÁLNE EMÓCIE

Vďaka technológiám najnovšej generácie ponúka nový PEUGEOT 508 jedinečný zážitok z jazdy, ktorý je pre prémiové vozidlá jedinečný.
 
MAXIMÁLNE EMÓCIE
Vďaka technológiám najnovšej generácie ponúka nový PEUGEOT 508 jedinečný zážitok z jazdy, ktorý je pre prémiové vozidlá jedinečný.
PEUGEOT
i-COCKPIT®
 
ADAPTÍVNY PODVOZOK
SYSTÉM NIGHT
VISION
ELEKTRICKÉ MASÁŽNE SEDADLÁ
PEUGEOT
i-COCKPIT®
 
ADAPTÍVNY PODVOZOK
SYSTÉM NIGHT
VISION
ELEKTRICKÉ MASÁŽNE SEDADLÁ

PEUGEOT i-Cockpit®

Prevezmite riadenie vo futuristickom PEUGEOT i-Cockpit® s kompaktným volantom, konfigurovateľným digitálnym prístrojovým panelom, centrálnym 10" HD dotykovým displejom a elegantnými ovládacími prvkami pripomínajúcimi klávesy.

Vďaka bezdrôtovej technológii Mirror Screen (i) Aplikácie Apple CarPlay™ a Android Auto™ fungujú pri zastavení vozidla aj počas jazdy, prístup k niektorým aplikáciám je však z bezpečnostných dôvodov obmedzený. Niektoré funkcie, ktoré môžu byť pre váš smartfón dostupné bezplatne, môžu vyžadovať registráciu príslušnej platenej aplikácie certifikovanej pre Apple CarPlay™ alebo Android Auto™. Funkcia Mirror Screen je prístupná prostredníctvom aplikácie Android Auto™ (pre smartfóny so systémom Android) alebo aplikácie Apple CarPlay™ (pre smartfóny so systémom iOS). Na jej fungovanie je potrebný aktivovaný plán u mobilného operátora s prístupom na internet.  sa kompatibilné aplikácie zo smartfónu zobrazujú priamo na centrálnej dotykovej obrazovke vozidla.

ADAPTÍVNY PODVOZOK

Nový PEUGEOT 508 je vybavený najmodernejšími technológiami. Vďaka presnému riadeniu, príkladnému komfortu, dokonalej ovládateľnosti a trom režimom adaptívneho odpruženia (i)dostupné pre vybrané verzie: normal, comfort a sport, toto prémiové kombi prináša ešte viac potešenia z jazdy.

NIGHT VISION

Infračervená kamera s Night Vision (i) Nočné videnie. Dostupné pre vybrané verzie  vám umožní jazdiť s úplnou istotou aj v tme. Tento systém, ktorým je vybavený nový PEUGEOT 508 fastback, rozpozná prítomnosť chodcov a zvierat pred vozidlom. V zornom poli vodiča sa na digitálnom displeji prístrojovej dosky zobrazí silueta a zaznie varovný signál.

ELEKTRICKÁ MASÁŽNÍ SEDADLA

Nový PEUGEOT 508 je vybavený moderným textilným alebo koženým čalúnením a veľmi pohodlnými sedadlami s certifikátom AGR (i) Aktion Gesunder Rücken (združenie nemeckých odborných lekárov, terapeutov a iných špecialistov) - dostupné pre vybrané verzie , ktorá môže byť elektricky ovládaná a vyhrievaná s viacbodovou masážnou funkciou (i)Dostupné pre vybrané verzie. pre výnimočný komfort jazdy.

DOKONALOSŤ, KTORÚ SI ZASLÚŽÍTE

Od dizajnu cez materiály až po možnosti pripojenia a motorizácie... Nový PEUGEOT 508 je vybavený všetkými inováciami značky v oblasti technológií, dynamiky a štýlu.
 
DOKONALOSŤ, KTORÚ SI ZASLÚŽITE
Od dizajnu cez materiály až po možnosti pripojenia a motorizácie... Nový PEUGEOT 508 je vybavený všetkými inováciami značky v oblasti technológií, dynamiky a štýlu.

DOKONALÁ ELEGANCIA

Predstavte si špičkový fastback, ktorý kombinuje čisté línie s elegantnými bezrámovými oknami.

 

Nový PEUGEOT 508 je symbolom nekompromisného dizajnu: vyváženosť proporcií, povrchových úprav a celkového spracovania bola prepracovaná do najmenšieho detailu. Nové 18" disky EPHERRA sú veľmi elegantné a umocňujú aerodynamický vzhľad vozidla.

PRIRODZENE ÚČINNÝ

Nový prémiový fastback PEUGEOT 508 je vybavený najnovšou pohonnou jednotkou PLUG-IN HYBRID 180 e-EAT8.

 

Vychutnajte si radosť z jazdy v 100 % elektrickom režime s nulovými emisiami CO2, nižšími nákladmi na údržbu, prístupom do nízkoemisných zón a neuveriteľnou účinnosťou.

MAXIMÁLNA KONEKTIVITA

Nový PEUGEOT 508 je vybavený najmodernejším informačno-zábavným systémom PEUGEOT i-Connect® Advanced.

 

Centrálna 10" HD dotyková obrazovka umožňuje zobrazenie viacerých okien s widgetmi a skratkami.

 

Nechajte si smartfón nabíjať (i) K dispozícii na požiadanie  pod stredovou konzolou a pokojne cestujte s online 3D navigáciou s hlasovým ovládaním.

 
ROZMERY

ROZMERY

VONKAJŠIE ROZMERY MODELU PEUGEOT 508

Prvotriedny fastback v každom ohľade.

 

 • Dĺžka: 4 750 mm
 • Šírka(i) Bez vonkajších zrkadiel.  : 1 859 mm
 • Výška: 1 403 mm

ROZMERY INTERIÉRU MODELU PEUGEOT 508

Interiér nového PEUGEOT 508 ponúka všetok komfort a priestrannosť prémiového fastbacku.

 

Predné sedadlá

 • Šírka v oblasti lakťa: 1455 mm
 • Výška: 881 mm

 

Zadné sedadlá

 • Šírka v oblasti lakťa: 1413 mm
 • Priestor na nohy: 250 mm

KAPACITA BATOŽINOVÉHO PRIESTORU MODELU PEUGEOT 508

Batožinový priestor nového PEUGEOT 508 ponúka veľký objem a príkladnú praktickosť vďaka mimoriadne širokému vstupnému otvoru.

 

Po sklopení zadných sedadiel sa objem batožinového priestoru zväčší zo 487 na 1 537 litrov.

 
VIAC INFORMÁCIÍ

Tu sa dozviete všetko o nabíjaní svojho plug-in hybridu PEUGEOT.

 
VIAC INFORMÁCIÍ

Tu sa dozviete všetko o nabíjaní svojho plug-in hybridu PEUGEOT.

 
DOBÍJANIE VÁŠHO
PLUG-IN HYBRIDU

 
Ako nabíjať váš PEUGEOT plug-in hybrid: verejné a súkromné nabíjanie.
 
OBJAVTE VÝHODY
ELEKTRIFIKÁCIE
Elektrifikácia v mene značky PEUGEOT prináša nesporné výhody: rýchle nabíjanie, optimalizácia dojazdu podľa prejdených ciest, online technológie...