ZOBRAZIŤ OBSAH
Peugeot 508

PEUGEOT 508: luxusný fastback so spaľovacím alebo plug-in hybridným motorom

Oceňte revolučný a odvážny dizajn modelu PEUGEOT 508.

Užite si výnimočný zážitok z jazdy a pokročilé technologické inovácie.

S naším záväzkom Power of Choice Zahŕňa možnosť výberu medzi benzínovým/naftovým alebo plug-in hybridným motorom, ako aj možnosť využívať špecializované podporné služby. si zvoľte PEUGEOT 508 vybavený výkonným spaľovacím motorom alebo plug-in hybridným motorom s dojazdom až 54 km v elektrickom režime Dojazd v elektrickom režime sa pohybuje medzi 49 a 54 km v závislosti od voliteľnej výbavy. Dojazd sa môže líšiť v závislosti od skutočných jazdných podmienok (počasie, štýl jazdy atď.). Viac informácií nájdete na webovej stránke PEUGEOT vo vašej krajine..

AKCIOVÉ PONUKY 
PEUGEOT 508 PLUG-IN HYBRID
Odkupný bonus až 1500 €
Nabíjacia karta v hodnote 500€
PEUGEOT 508
Odkupný bonus až 1500 €

RADIKÁLNY FASTBACK

Nízka kompaktná karoséria, impozantná dynamická predná časť, sebavedomý vzhľad a ostro rezané línie… nový luxusný fastback PEUGEOT 508 zahajuje novú éru elegantných športových vozidiel. 

Ladné krivky, nová šachovnicová maska chladiča vo farbe Dark Chrome s lesklým čiernym ohraničením Dostupné vo výbave GT a GT Pack a svetelný podpis umocňujú jeho ušľachtilý a súčasne odvážne energický vzhľad..

HRA SVETIEL

Pre lepší vizuálny komfort a bezpečnosť vo dne aj v noci sú súčasťou svetelného podpisu značky Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie. Full LED svetlomety s funkciou výškovej regulácie Automatická korekcia svetiel podľa zaťaženia vozidla, aby nedochádzalo k oslneniu ostatných účastníkov cestnej premávky. , predné LED smerové svetlá a statické prisvietenie do zákruty.

VYBOČTE Z DAVU 

Pri pohľade zozadu je svetelný podpis tvorený 3D Full LED svetlami s kresbou troch pazúrov Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie., ktoré sa aktivujú AJ pri odomknutí či zamknutí dverí. 

Svetelná intenzita sa automaticky prispôsobí dennému svetlu či tme, čím sa zvyšuje viditeľnosť.

OTVORENÝ K SVETU

Vychutnajte si krásu okolitej krajiny. Panoramatické otvárateľné strešné okno Dostupné ako voliteľná výbava pre vybrané verzie ponúka všetkým cestujúcim dokonalý širokouhlý výhľad na okolie, dokonca aj zo zadných sedadiel.

DOKONALOSŤ BEZ KOMPROMISOV

Elegancia bezrámových dverí doplňuje čistotu línií výnimočného fastbacku PEUGEOT 508. Návrhári boli v oblasti dizajnu a kvality absolútne nekompromisní a napomohli tak ku vzniku vozidla s vyváženými proporciami a prvotriednym dielenským spracovaním, v ktorom je všetko prepracované do najmenších detailov.

VEĽKÝ ÚLOŽNÝ PRIESTOR

Objemný 487-litrový batožinový priestor Prepravnú kapacitu je možné zväčšiť aj sklopením zadnej lavice alebo jej časti. je mimoriadne praktický vďaka veľmi širokému otváraniu dverí batožinového priestoru.

PEUGEOT 508 je dostupný aj s inteligentnými elektrickými dverami batožinového priestoru s funkciou hands-free Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie., ktorá umožňuje otvárať a zatvárať kufor jednoduchým pohybom nohy pod zadným nárazníkom.

PEUGEOT 508 PLUG-IN HYBRID

Špeciálne dvojfarebné logá HYBRID na zadnej časti a bokoch sedanu (fastbacku) dokazujú, že je súčasťou plug-in hybridného sveta.

Na uľahčenie prístupu do zón s obmedzenou premávkou sa v hornej časti čelného skla rozsvieti azúrové LED svetlo, ktoré je viditeľné zvonku, keď je sedan v elektrickom režime.

MIESTO VODIČA

UNIKÁTNY PEUGEOT i-COCKPIT®

Ujmite sa riadenia a vžite sa do role pilota v inovatívnej kabíne PEUGEOT i-Cockpit® s kompaktným volantom, vyvýšeným digitálnym prístrojovým štítom s možnosťou vlastnej konfigurácie a veľkým farebným kapacitným dotykovým 10″ HD displejmi Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie..

Prístrojový panel a dotyková obrazovka modelu PEUGEOT 508 PLUG-IN HYBRID ponúkajú celú sériu špeciálnych funkcií, ktoré pre vás zobrazujú informácie týkajúce sa energetických tokov, zvoleného jazdného režimu Jazdné režimy: Electric, Hybrid, Comfort, Sport. Režim Comfort je dostupný pre so systémom adaptívneho podvozku (Active Suspension Control). Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie., zobrazujú elektrický dojazd, dojazd na bežné palivo a ich súčasťou je aj indikátor spotreby energie a jej dobíjania Indikátor spotreby energie a jej dobíjania ukazuje využívanie batérie vo zvolenom jazdnom režime: Charge, Eco, Sport.

UNIVERZÁLNY SVET PLUG-IN HYBRIDOV 

10" kapacitný HD dotykový displej Dostupné v základnej výbave.  vám umožňuje naprogramovať nabíjanie batérie a sprístupní vám nastavenie parametrov Prostredníctvom navigácie a údaje o jazde úplne nového modelu PEUGEOT 508 PLUG-IN HYBRID:

 

 • Energetické toky zobrazujúce fungovanie plug-in hybridného systému
 • Štatistika spotreby paliva a elektriny
 • Lokalizácia nabíjacích bodov a zostávajúci dojazd v elektrickom režime Prostredníctvom navigácie
 • Nastavenie parametrov batérie
 • Aktivácia funkcie e-Save

ZOSTAŇTE V SPOJENÍ S CELÝM SVETOM

Využite funkciu Mirror Screen Funkcia Mirror Screen je dostupná v základnej výbave. Vďaka nej je možné zobrazovať priamo na centrálnom dotykovom displeji aplikácie smartfónu. Funkcia Mirror Screen funguje prostredníctvom systému Android Auto (pre smartfóny s operačným systémom Android) alebo Apple CarPlayTM (pre smartfóny s operačným systémom iOS) alebo do mája 2022 s využitím technológie MirrorLink® (pre smartfóny s operačným systémom Android kompatibilnými s MirrorLink®), za predpokladu, že máte zmluvu s mobilným operátorom a ste pripojený na internet. Iba tieto tri schválené aplikácie je možné používať buď pri stojacom vozidle alebo počas jazdy. Niektoré typy obsahu, ku ktorým je možné bežne pristupovať bezplatne z vášho smartfónu, môžu vyžadovať platenú verziu ekvivalentnej schválenej aplikácie pre Android Auto, Apple CarPlayTM alebo MirrorLink. Viac informácií nájdete na lokálnej stránke značky PEUGEOT. na zobrazovanie svojich aplikácií na 10'' kapacitnom dotykovom displeji Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie.. Nabíjajte mobil Dostupné ako voliteľná výbava pre vybrané verzie. Indukčné nabíjanie pre zariadenia kompatibilné so štandardom Qi. bezdrôtovo v priestore stredovej konzoly. 

Cestujte s úplným pokojom vďaka online navigácii s hlasovým ovládaním Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie., ktorá ponúka prehľad o aktuálnej dopravnej situácii a  nebezpečné zóny od spoločnosti TomTom Services Služby TomTom® dokážu zobraziť všetky dôležité informácie o jazde v reálnom čase: premávku, čerpacie stanice, parkoviská, počasie, miestne vyhľadávania a nebezpečné zóny (v súlade s legislatívou krajiny). Všetky tieto služby sú dodávané s 3-ročným predplatným, ktoré je možné predĺžiť alebo následne obnoviť online za poplatok., ako aj lokalizáciu nabíjacích bodov kompatibilných s vozidlom PEUGEOT 508 PLUG-IN HYBRID.

Hi-Fi FOCAL®, ČISTÝ ZVUK

Vychutnajte si dokonalú kvalitu zvuku.

PEUGEOT 508, vybavený prémiovým hi-fi systémom FOCAL®* s desiatimi reproduktormi a špičkovými akustickými technológiami, ktoré posúvajú kvalitu ozvučenia vo vozidle PEUGEOT 508 na vyššiu úroveň.

KOMFORTNÉ SEDENIE PRE KAŽDÉHO

Pre čo najväčšie pohodlie je PEUGEOT 508 vybavený ergonomicky tvarovanými sedadlami vodiča a spolujazdca s certifikátom AGR  Aktion Gesunder Rücken (nemecká asociácia Akcia pre zdravý chrbát). Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie. ,ktorý zaručuje optimálnu ergonómiu a rozsah nastavenia sedadla Nastavenie dĺžky sedáku, sklonu sedadla a bedrovej opierky..

Pre optimálny komfort si vyberte elektrické nastavenie, vyhrievanie, viacbodový masážny systém a pamäť sedadla vodiča Dostupné ako voliteľná výbava pre vybrané verzie..

PRAKTICKÉ ODKLADACIE PRIESTORY

V kabíne modelu PEUGEOT 508 je veľké množstvo úložných priestorov. 

Vodič aj spolujazdec ocenia odkladacie priehradky v stredovej konzole a v paneloch dverí. 

Cestujúci na zadných sedadlách majú všetko potrebné v dosahu.

LUXUSNÉ A NADČASOVÉ MATERIÁLY

Zvoľte si vo svojom novom vozidle PEUGEOT 508 detaily a čalúnenie z prémiových materiálov, vytvorte si  pohodlné a príjemné prostredie a prispôsobte ho svojim predstavám. Nový PEUGEOT 508 vo výbave  GT Pack má sedadlá v kombinácii syntetickej kože Koža a iné materiály: podrobnosti o koženom čalúnení nájdete v technických špecifikáciách dostupných u vášho predajcu alebo na stránkach PEUGEOT pre vašu krajinu. a Alcantary®, je sériovo vybavený volantom potiahnutým perforovanou kožou a jeho palubnú dosku aj stredový panel zdobí pravé drevo „Zebrano“ V závislosti od krajiny.
MOTORY

Za volantom vozidla PEUGEOT 508 PLUG-IN HYBRID zažijete v plne elektrickom režime to pravé potešenie jazdy: tichý chod, minimum vibrácií a nulové emisie CO2.

Za volantom ponúka PEUGEOT 508 PLUG-IN HYBRID plynulé riadenie a výborné jazdné vlastnosti umocnené adaptívnymi tlmičmi Tlmiče s riadeným variabilným odpružením umožňujú voľbu z troch režimov nastavenia: normálne, komfortné alebo športové. Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie. . Vyberte si motor, ktorý vám vyhovuje:

UĽAHČITE SI PRECHOD NA INÚ ENERGIU 

TECHNOLÓGIE

NOČNÉ VIDENIE

Pre optimálnu bezpečnosť pri jazde v tme alebo v podmienkach s nízkou viditeľnosťou je PEUGEOT 508 vybavený infračervenou kamerou spojenú so systémom Night Vision Dostupné ako voliteľná výbava pre vybrané verzie, ktorý umožňuje rozpoznať osoby a zvieratá pred vozidlom. 

Zábery sa premietajú na digitálny prístrojový panel v zornom poli vodiča spoločne so zvukovou výstrahou.

POLOAUTONÓMNE RIADENIE 

S balíkom Drive Assist Plus Pack Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie. jazdite s PEUGEOT 508 poloautonómne.

Systém adaptívneho tempomatu s funkciou Stop & Go v kombinácii s funkciou Lane Positioning Assist automaticky prispôsobí vaše auto rýchlosti auta pred vami a udržuje vozidlo PEUGEOT 508 v jazdnom pruhu, ktorý si zvolil vodič.

FULL PARK ASSIST

Technológia FULL PARK ASSIST Aktívna asistencia pri pozdĺžnom a kolmom parkovaní. Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie. uľahčuje a zabezpečuje plne automatickú asistenciu pri pozdĺžnom i kolmom parkovaní. Vodič funkciu zapne na radiacej páke, pričom sa nemusí dotknúť volantu alebo pedálov. Systém následne sám vyhľadá vhodné parkovacie miesto a ovláda aj zrýchlenie a brzdenie potrebné na zaparkovanie auta.

OPTIMALIZUJTE SVOJ DOJAZD

Šetrite životnosť batérie vozidla PEUGEOT 508 PLUG-IN HYBRID výberom jazdných režimov, ktoré vyhovujú vašej ceste alebo preferenciám:

 

REKUPERÁCIA

Funkcia Brake umožňuje spomaľovať PEUGEOT 508 PLUG-IN HYBRID bez nutnosti použiť brzdový pedál.

Funguje ako brzda motora, pričom umožňuje nabiť batériu. 

Túto funkciu môže vodič zvoliť na radiacej páke v ktoromkoľvek z jazdných režimov.

LÍTIOVO‑IÓNOVÁ BATÉRIA (300 V)

TECHNICKÉ ÚDAJE 

DOJAZD A ČAS NABÍJANIA 

Dojazd s lítiovo-iónovou batériou v modeli PEUGEOT 508 PLUG-IN HYBRID umožňuje prejsť až 54 km v elektrickom režime podľa certifikačného protokolu WLTP Dojazd v elektrickom režime je medzi 48 a 54 km v závislosti od voliteľnej výbavy inštalovanej vo vozidle. Životnosť batérie sa môže líšiť podľa skutočných jazdných podmienok (počasie, štýl jazdy atď.).

Odhadovaný čas úplného nabitia:

 

 
BENZÍN A DIESEL

PEUGEOT 508 je vybavený benzínovými alebo dieselovými motormi BlueHDi najnovšej generácie Euro 6 PureTech. Poskytujú nižšiu spotrebu paliva, potešenie z jazdy a skvelý výkon.

K dispozícii sú 2 možnosti:

 

 

ROZMERY

PEUGEOT 508  - VONKAJŠIE ROZMERY 

PEUGEOT 508  - VNÚTORNÉ ROZMERY 

Predná časť (prvý rad)

 • Šírka v oblasti ramien: 1455 mm
 • 14 ° výška od sedadla po strop: 881 mm

 

Zadná časť (druhý rad)

 • Šírka v oblasti ramien: 1413 mm
 • Priestor na kolená: 250 mm
PEUGEOT 508 - BATOŽINOVÝ PRIESTOR
 • 487 litrov
 • až do 1537 litrov so sklopenými zadnými sedadlami 
PRÍSLUŠENSTVO 

 

 

 • Pozrite si  e-katalóg príslušenstva PEUGEOT 508.