ZOBRAZIŤ OBSAH
Mestské kombi PEUGEOT 508 SW

PEUGEOT 508 SW:  luxusné kombi so spaľovacím alebo plug-in hybridným motorom

Objavte PEUGEOT 508 SW, prémiové kombi s fascinujúcim dizajnom. Ponúka komfort grand toureru, veľkorysosť SW, športový charakter kupé a technologické prvky na tej najvyššej úrovni.

S naším záväzkom Power of Choice Zahŕňa možnosť výberu medzi benzínovým/naftovým alebo plug-in hybridným motorom, ako aj možnosť využívať špecializované podporné služby. si vyberte PEUGEOT 508 SW vybavený výkonným spaľovacím motorom alebo plug-in hybridným motorom s dojazdom až 52 km v elektrickom režime Dojazd v elektrickom režime sa pohybuje medzi 47 a 52 km v závislosti od voliteľnej výbavy. Dojazd sa môže líšiť podľa skutočných jazdných podmienok (počasie, štýl jazdy atď.). Viac informácií nájdete na webovej stránke PEUGEOT..

AKCIOVÉ PONUKY 
PEUGEOT 508 SW PLUG-IN HYBRID
Odkupný bonus až 1500 €
Nabíjacia karta v hodnote 500€
PEUGEOT 508 SW
Odkupný bonus až 1500 €

RADIKÁLNE KOMBI

Vďaka svojmu sebavedomý  a ostrému štýlu, elegantným krivkám a novej šachovnicovej prednej maske v prevedení Dark Chrome s lesklým čiernym okrajom Dostupné vo verzii GT a GT Pack sa luxusné kombi PEUGEOT 508 SW môže pochváliť atletickou siluetou a veľkorysými rozmermi. Dvojitá chrómovaná koncovka výfuku Podľa zvolenej verzie a motorizácie vyzdvihuje jeho športový charakter a lesklý čierny pás na zadnej časti dáva vyniknúť novému Full LED Podľa zvolenej verzie svetelnému podpisu s unikátnym 3D efektom.

TECHNOLÓGIA PEUGEOT FULL LED

Pre lepší vizuálny komfort a bezpečnosť vo dne aj v noci sú typickou súčasťou svetelného podpisu značky Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie. Full LED svetlomety s funkciou výškovej regulácie Automatická korekcia svetiel podľa zaťaženia vozidla, aby nedochádzalo k oslneniu ostatných účastníkov cestnej premávky. , predné LED smerové svetlá a statické prisvietenie do zákruty.

INTENZITA SVETIEL

Pri pohľade zozadu je svetelný podpis tvorený 3D Full LED svetlami s kresbou troch pazúrov Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie., ktoré sa aktivujú aj pri odomknutí či zamknutí dverí. 

Svetelná intenzita sa automaticky prispôsobí dennému svetlu či tme, čím sa zvyšuje viditeľnosť.

PRESVETLENÝ INTERIÉR 

Panoramatické otvárateľné strešné okno Dostupné ako voliteľná výbava pre vybrané verzie ponúka všetkým cestujúcim dokonalý a nerušený výhľad na okolie, dokonca aj zo zadných sedadiel, ktoré zároveň príjemne osvetľuje. Slnečná clona zladená s obložením interiéru vás ochráni pred slnečnými lúčmi a súčasne vytvorí väčšie súkromie.

ČISTÉ LÍNIE

Elegantné bezrámové dvere vyzdvihujú čistotu dizajnu nového PEUGEOT 508 SW a prispievajú k optickému predĺženiu a zníženiu jeho siluety.

VEĽKÝ ÚLOŽNÝ PRIESTOR

Objemný 503-litrový batožinový priestor Objem batožinového priestoru = 530 litrov po jeho kryt a až 1780 litrov pri sklopení zadných sedadiel je mimoriadne praktický vďaka veľmi širokému otváraniu zadných dverí.

PEUGEOT 508 SW je dostupný aj s inteligentnými elektrickými zadnými dverami s funkciou hands-free Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie, ktorá umožňuje vodičom otvárať a zatvárať kufor jednoduchým pohybom nohy pod zadným nárazníkom.

PEUGEOT 508 SW PLUG-IN HYBRID

Plug-in hybridné kombi PEUGEOT 508 SW  má v exteriéri aj interiéri originálne dekoračné prvky, svedčiace o tom, že patrí do sveta plug-in hybridných vozidiel. Na uľahčenie prístupu do bezemisných zón sa v hornej časti čelného skla pri jazde v čisto elektrickom režime rozsvieti modrozelené LED svetlo, viditeľné aj zvonku.
MIESTO VODIČA

UNIKÁTNY PEUGEOT i-COCKPIT®

PEUGEOT i-Cockpit® v špičkovom kombi PEUGEOT 508 SW s kompaktným volantom, vyvýšeným digitálnym prístrojovým štítom a 10” HD Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie. kapacitným dotykovým displejom ponúka lepšiu ergonómiu a výnimočné pocity z jazdy.

Prístrojový panel a dotyková obrazovka systému  PEUGEOT i-Cockpit vo verzii PLUG-IN HYBRID ponúkajú celú sériu špeciálnych funkcií, ktoré zobrazujú informácie týkajúce sa energetických tokov, zvoleného jazdného režimu Jazdné režimy: Electric, Hybrid, Comfort, Sport. Režim Comfort je dostupný pre so systémom adaptívneho podvozku (Active Suspension Control). Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie., zobrazujú elektrický dojazd, dojazd na bežné palivo a ich súčasťou je aj indikátor spotreby energie a jej dobíjania Indikátor spotreby energie a jej dobíjania ukazuje využívanie batérie vo zvolenom jazdnom režime: Charge, Eco, Sport.

 

UNIVERZÁLNY SVET PLUG-IN HYBRIDOV 

10" kapacitný HD dotykový displej Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie vám umožňuje naprogramovať nabíjanie batérie a sprístupní vám nastavenie parametrov Prostredníctvom navigácie a údaje o jazde úplne nového modelu PEUGEOT 508 SW PLUG-IN HYBRID:

 • Energetické toky zobrazujúce fungovanie plug-in hybridného systému
 • Štatistika spotreby paliva a elektriny
 • Lokalizácia nabíjacích bodov a zostávajúci dojazd v elektrickom režime Prostredníctvom navigácie
 • Nastavenie parametrov batérie
 • Aktivácia funkcie e-Save

ZOSTAŇTE V SPOJENÍ S CELÝM SVETOM

Aby ste mohli byť aj na palube vozidla neustále online, PEUGEOT 508 SW je vybavený bezdrôtovým nabíjaním smartfónu Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie. Indukčné nabíjanie pre zariadenia kompatibilné so štandardom Qi. a funkciou Mirror Screen Funkcia Mirror Screen je dostupná v základnej výbave. Vďaka nej je možné zobrazovať priamo na centrálnom dotykovom displeji aplikácie smartfónu. Funkcia Mirror Screen funguje prostredníctvom systému Android Auto (pre smartfóny s operačným systémom Android) alebo Apple CarPlayTM (pre smartfóny s operačným systémom iOS) alebo do mája 2022 s využitím technológie MirrorLink® (pre smartfóny s operačným systémom Android kompatibilnými s MirrorLink®), za predpokladu, že máte zmluvu s mobilným operátorom a ste pripojený na internet. Iba tieto tri schválené aplikácie je možné používať buď pri stojacom vozidle alebo počas jazdy. Niektoré typy obsahu, ku ktorým je možné bežne pristupovať bezplatne z vášho smartfónu, môžu vyžadovať platenú verziu ekvivalentnej schválenej aplikácie pre Android Auto, Apple CarPlayTM alebo MirrorLink. Viac informácií nájdete na lokálnej stránke značky PEUGEOT., ktorá vám umožňuje zobrazovať kompatibilné aplikácie na 10´´ HD kapacitnom dotykovom displeji Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie. Cestujte bez obáv s online navigačným systémom  s hlasovým ovládaním Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie a so službami TomTom Služby TomTom® dokážu zobraziť všetky dôležité informácie o jazde v reálnom čase: premávku, čerpacie stanice, parkoviská, počasie, miestne vyhľadávania a nebezpečné zóny (v súlade s legislatívou krajiny). Všetky tieto služby sú dodávané s 3-ročným predplatným, ktoré je možné predĺžiť alebo následne obnoviť online za poplatok., ktoré umožňujú zobraziť v reálnom čase aktuálnu dopravnú situáciu a rýchlostné radary .

PRÉMIOVÝ HI-FI AUDIOSYSTÉM FOCAL® 

Luxusné kombi PEUGEOT 508 SW sa môže pochváliť hi-fi audiosystémom od popredných francúzskych odborníkov na akustiku zo spoločnosti FOCAL® Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie. , ktorí sú známi svojou patentovanou technológiou a jedinečným typickým zvukom.

KOMFORTNÉ SEDENIE PRE KAŽDÉHO

Sadnite do pohodlných sedadiel s certifikátom AGR Aktion Gesunder Rücken (nemecká asociácia Akcia pre zdravý chrbát). Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie.  s nastavením dĺžky a sklonu sedadla, bedrovou opierkou a možnosťou uložiť nastavenú polohu do pamäte. Nastavenie dĺžky sedáku, sklonu sedadla a bedrovej opierky. Voliteľná výbava.

Pre čo najväčší komfort si v modeli PEUGEOT 508 SW zvoľte vysokokvalitný viacbodový masážny systém Dostupné ako voliteľná výbava pre vybrané verzie. dostupný pre sedadlo vodiča a spolujazdca.

PRAKTICKÉ ODKLADACIE PRIESTORY

V kabíne modelu PEUGEOT 508 je veľké množstvo úložných priestorov. 

Vodič aj spolujazdec ocenia odkladacie priehradky v stredovej konzole a v paneloch dverí. 

Cestujúci na zadných sedadlách majú všetko potrebné v dosahu.

DIZAJN INTERIÉRU

Zvoľte si vo svojom novom vozidle PEUGEOT 508 SW detaily a čalúnenie z prémiových materiálov, vytvorte si  pohodlné a príjemné prostredie a prispôsobte ho svojim predstavám. 

Nový PEUGEOT 508 SW vo výbave  GT Pack má sedadlá v kombinácii syntetickej kože Koža a iné materiály: podrobnosti o koženom čalúnení nájdete v technických špecifikáciách dostupných u vášho predajcu alebo na stránkach PEUGEOT pre vašu krajinu. a Alcantary®, je sériovo vybavený volantom potiahnutým perforovanou kožou a jeho palubnú dosku aj stredový panel zdobí pravé drevo „Zebrano“ V závislosti od krajiny.

MOTORY

Za volantom modelu PEUGEOT 508 SW PLUG-IN HYBRID si môžete užiť citlivé a presné riadenie a výborné jazdné vlastnosti umocnené adaptívnymi tlmičmi Tlmiče s variabilným odpružením umožňujú voľbu z troch režimov nastavenia: normálne, komfortné alebo športové. Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie.. Vyberte si motor, ktorý vám vyhovuje:

TECHNOLÓGIE

NIGHT-VISION

V záujme optimalizácie bezpečnosti jazdy v noci aj za zníženej viditeľnosti deteguje infračervená kamera systému Night Vision Dostupné ako voliteľná výbava pre vybrané verzie prítomnosť chodcov alebo zvierat pred vozidlom PEUGEOT 508 SW. 

Objekt sa zobrazí v zornom poli na prístrojov štíte a zaznie výstražný tón.

POLOAUTONÓMNE RIADENIE 

S balíkom Drive Assist Plus Pack Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie. jazdite s vozidlom PEUGEOT 508 SW poloautonómne.

Systém adaptívneho tempomatu s funkciou Stop & Go v kombinácii s funkciou Lane Positioning Assist automaticky prispôsobuje rýchlosť vozidlu idúcemu pred vami a udržiava zvolenú pozíciu vozidla PEUGEOT 508 SW v jazdnom pruhu. 

FULL PARK ASSIST

Technológia FULL PARK ASSIST Aktívna asistencia pri pozdĺžnom a kolmom parkovaní. Dostupné v základnej výbave alebo ako voliteľná výbava pre vybrané verzie. uľahčuje a zabezpečuje plne automatickú asistenciu pri pozdĺžnom i kolmom parkovaní. Vodič funkciu zapne na radiacej páke, pričom sa nemusí dotknúť volantu alebo pedálov. Systém následne sám vyhľadá vhodné parkovacie miesto a ovláda aj zrýchlenie a brzdenie potrebné na zaparkovanie auta.

OPTIMALIZUJTE SVOJ DOJAZD

Šetrite batériu vozidla PEUGEOT 508 PLUG-IN HYBRID výberom jazdných režimov, ktoré najviac vyhovujú vašej ceste alebo preferenciám:

 

REKUPERÁCIA

Funkcia Brake umožňuje spomaľovať PEUGEOT 508 PLUG-IN HYBRID bez nutnosti použiť brzdový pedál.

Funguje ako brzdenie motorom, pričom zároveň nabíja batériu. 

Funkciu BRAKE si môžete zvoliť prostredníctvom radiacej páky v ktoromkoľvek z jazdných režimov.

LÍTIOVO‑IÓNOVÁ BATÉRIA (300 V)

TECHNICKÉ ÚDAJE 

DOJAZD A ČAS NABÍJANIA 

Dojazd s lítiovo-iónovou batériou v modeli PEUGEOT 508 PLUG-IN HYBRID vám umožňuje prejsť až 54 km v elektrickom režime podľa certifikačného protokolu WLTP Dojazd v elektrickom režime je medzi 47 a 52 km v závislosti od voliteľnej výbavy inštalovanej vo vozidle. Životnosť batérie sa môže líšiť podľa skutočných jazdných podmienok (počasie, štýl jazdy atď.).

Odhadovaný čas úplného nabitia:

 
BENZÍN A DIESEL

PEUGEOT 508 SW je vybavený benzínovými motormi PureTech alebo dieselovými motormi BlueHDi najnovšej generácie, vyhovujúcimi norme Euro 6 . Poskytujú nižšiu spotrebu paliva, potešenie z jazdy a vysoký výkon.

K dispozícii sú 2 možnosti:

 

ROZMERY

PEUGEOT 508  - VONKAJŠIE ROZMERY 

PEUGEOT 508 SW - VNÚTORNÉ ROZMERY 

Predná časť (prvý rad)

 • • Šírka v oblasti ramien: 1455 mm
 • • 14 ° výška od sedadla po strop: 881 mm

 

Zadná časť (druhý rad)

 • • Šírka v oblasti ramien: 1413 mm
 • • Priestor na kolená: 250 mm
PEUGEOT 508 SW - Batožinový priestor 
 • 530 litrov
 • až do 1780 litrov so sklopenými zadnými sedadlami 
PRÍSLUŠENSTVO 

 

 

 • Pozrite si  e-katalóg príslušenstva PEUGEOT 508 SW.
 • Objavte e-katalóg s príslušenstvom.
 • Zakúpiť príslušenstvo online.