ZOBRAZIŤ OBSAH
Nový PEUGEOT 308 SW
PEUGEOT 308 SW, BENZÍNOVÝ A NAFTOVÝ POHON

Už od 23 690 € alebo od 222 €/mesačne (i) Pri financovaní vozidla 308 SW Active Pack 1.2 PureTech 130k BVM6 v cene 23 690€ platíte pri akontácii 13 029,50€ len 222,09€ mesačne, s dobou splácania 48 mesiacov; k tomu balík poistenia vo výške 78,9€ mesačne. Celková výška spotrebiteľského úveru je 10 660,50€, úroková sadzba je: 0% p.a., počet splátok je 48. Spracovateľský poplatok je 1 350,33€, poplatok za prevod vlastníctva je 1 €. RPMN je vo výške  22,86% p.a. vrátane poistenia. Celková čiastka bez akontácie, ktorú musí klient zaplatiť je: 15 798,85€. Nejedná sa o záväznú ponuku na uzavretie zmluvy. Príklad financovania je orientačný a jeho parametre sa môžu líšiť. PEUGEOT FINANCE je financovanie poskytované spoločnosťou ESSOX FINANCE, s.r.o.  

Exclusive bonus až do  2 500 € (i) Exclusive bonus je platný pre akciu “Peugeot Exclusive” v trvaní akcie od 5.9. do 31.10.2023.   

 

Financovanie PEUGEOT EASY už od 369 € / mesačne

Neplatíte akontáciu, poistenie a ani servis


Praktické a štýlové kombi s exkluzívnym interiérom a batožinovým priestorom 608 litrov.

PEUGEOT 308 SW, PLUG-IN HYBRID

Už od 36 690 € alebo od 344 €/mesačne (i) Pri financovaní vozidla 308 SW Active Pack 1.6 Hybrid 180k e-EAT8 v cene 36 690€ platíte pri akontácii 20 179,50€ len 343,97€ mesačne, s dobou splácania 48 mesiacov; k tomu balík poistenia vo výške 123,64€ mesačne. Celková výška spotrebiteľského úveru je 16 510,50€, úroková sadzba je: 0% p.a., počet splátok je 48. Spracovateľský poplatok je 2 091,33€, poplatok za prevod vlastníctva je 1 €. RPMN je vo výške  23,63% p.a. vrátane poistenia. Celková čiastka bez akontácie, ktorú musí klient zaplatiť je: 24 537,61€. Nejedná sa o záväznú ponuku na uzavretie zmluvy. Príklad financovania je orientačný a jeho parametre sa môžu líšiť. PEUGEOT FINANCE je financovanie poskytované spoločnosťou ESSOX FINANCE, s.r.o.  

Exclusive bonus až do  3 000 € (i) Exclusive bonus je platný pre akciu “Peugeot Exclusive” v trvaní akcie od 5.9. do 31.10.2023.     

 

Financovanie PEUGEOT EASY už od 369 € / mesačne

Neplatíte akontáciu, poistenie a ani servis

 

Štýlové kombi s exkluzívnym interiérom a veľkorysým batožinovým priestorom až 608 litrov ponúka dojazd v 100% elektrickom režime 59 kilometrov. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVÝ 308 SW
V LIMITOVANEJ EDÍCII PRESTIGE

 

UŽ ZA 19 990 € (i) Uvedená cena platí v prípade využitia finančného produktu PEUGEOT PRESTIGE pre vozidlo “PEUGEOT 308 v limitovanej edícii PRESTIGE“, 1.2 PureTech 130k BVM6. Pri cene 19990 € zaplatíte akontáciu 3998 € a potom len 248,38 € mesačne, s dobou splácania 84 mesiacov, k tomu balík poistenia vo výške 72,68 €. Celková výška spotrebiteľského úveru je 15992 €, úroková sadzba je: 7,89 % p.a., počet splátok je 84. Spracovateľský poplatok je 0 €, poplatok za prevod vlastníctva je 1 €. RPMN je vo výške 15,58% p.a. vrátane poistenia. Celková čiastka bez akontácie, ktorú musí klient zaplatiť je: 26970,04 €. Nejedná sa o záväznú ponuku na uzavretie zmluvy. Príklad financovania je orientačný a jeho parametre sa môžu líšiť. PEUGEOT FINANCE je financovanie poskytované spoločnosťou ESSOX FINANCE, s.r.o   S VÝHODNÝM FINANCOVANÍM PRESTIGE
BEZKĽÚČOVÉ ŠTARTOVANIE, VYHRIEVANÉ SEDADLÁ A 10” DOTYKOVÝ DISPLEJ

 

Nový Peugeot 308 SW je kombi vo verzii plug-in hybrid alebo kombi so spaľovacím motorom

Zabudnite na stereotypy a užite si každú chvíľu za volantom nového vozidla PEUGEOT 308 SW.

Vďaka záväzku Power of Choice Zahŕňa možnosť výberu medzi benzínovým/naftovým alebo elektrickým motorom, ako aj možnosť využívať špecializované podporné služby. si môžete slobodne vybrať benzínový, naftový alebo plug-in hybridný motor s dojazdom až 60 kilometrov (podľa normy WLTP) pri kombinovanej jazde Certifikácia WLTP pre dojazd vozidla PEUGEOT 308 SW PLUG-IN HYBRID v elektrickom režime v závislosti od verzie a úrovne výbavy: od 59 do 60 km pri kombinovanej jazde (kombinovaná AER WLTP) a od 68 km do 73 km pri mestskej jazde (mestská EAER WLTP). Hodnoty v súlade s cyklom WLTP, podľa ktorého sú vozidlá homologované od 1. septembra 2018 aktualizované k 2. januáru 2022. Tieto hodnoty sú uvedené pre účely porovnania. Dôležité: skutočný dojazd sa môže výrazne líšiť v závislosti od: výbavy, spôsobu používania vozidla (štýl jazdy, rýchlosť, celková hmotnosť atď.), použitia určitého vybavenia (klimatizácia, kúrenie atď.), typu pneumatík, podmienok na vozovke, vonkajších klimatických podmienok. a až 73 kilometrov pri jazde v meste Certifikácia WLTP pre dojazd vozidla PEUGEOT 308 SW PLUG-IN HYBRID v elektrickom režime v závislosti od verzie a úrovne výbavy: od 59 do 60 km pri kombinovanej jazde (kombinovaná AER WLTP) a od 68 km do 73 km pri mestskej jazde (mestská EAER WLTP). Hodnoty v súlade s cyklom WLTP, podľa ktorého sú vozidlá homologované od 1. septembra 2018 aktualizované k 2. januáru 2022. Tieto hodnoty sú uvedené pre účely porovnania. Dôležité: skutočný dojazd sa môže výrazne líšiť v závislosti od: výbavy, spôsobu používania vozidla (štýl jazdy, rýchlosť, celková hmotnosť atď.), použitia určitého vybavenia (klimatizácia, kúrenie atď.), typu pneumatík, podmienok na vozovke, vonkajších klimatických podmienok..

 

AKCIOVÁ PONUKA 
PEUGEOT 308 SW PLUG-IN HYBRID
Odkupný bonus až 1500 € 
PEUGEOT 308 SW
Odkupný bonus až 1000 € 

IMPOZANTNÉ SW S VLASTNOU TVÁROU

Nový PEUGEOT 308 SW s novým logom - levom v strede inovovanej vertikálnej masky chladiča predstavuje silný odkaz s odvážnymi proporciami. Jeho zmyselný a výrazný dizajn odhaľuje asertívnu a jedinečnú osobnosť, pričom uprednostňuje praktickosť a priestrannosť.

Jeho elegantná silueta naznačuje kompaktnú a robustnú stavbu a vytvára atletické a dravé línie.

 

ELEGANTNÉ SVETLOMETY 

Nové kompaktné kombi Peugeot 308 SW s prepracovaným svetelným podpisom značky a úplne novými  svetlometmi sa môže pochváliť technológiou full LED Dostupné v základnej výbave už od najnižšej úrovne Active Pack alebo PEUGEOT Matrix LED Dostupné v základnej výbave pre verzie GT a GT Pack. Automatické nastavenie smeru svetlometov vám umožňuje jazdiť väčšinu času s diaľkovými svetlami., ktoré uľahčia jazdu v noci.

Pridružené svetlá pre denné svietenie Denné svietenie DLR (Daytime Running Lamps): denné svetlá, ktoré sa automaticky rozsvietia pri naštartovaní vozidla. v tvare pazúrov zintenzívnia mačací vzhľad vášho nového PEUGEOT 308 SW.

 

PROFIL SW A OBJEMY

Atletický a elegantný profil nového PEUGEOT 308 SW sa vyznačuje aerodynamickou líniou a robustnou zadnou časťou, ktorá evokuje veľký batožinový priestor Objem batožinového priestoru: od 608 litrov až do 1 634 litrov pri sklopených zadných sedadlách, v závislosti od verzie. Funkcia Magic Flat umožňuje sklopiť zadné sedadlá jediným pohybom priamo z batožinového priestoru tak, že získate rovnú a plochú podlahu.. Hands-free motorizované otváranie a zatváranie dverí batožinového priestoru Pre vybrané verzie dostupné v základnej alebo voliteľnej výbave. umožňuje bezproblémový prístup do batožinového priestoru jednoduchým pohybom nohy pod zadným nárazníkom.

Štýlové lesklé čierne Dostupné v základnej výbave pre verzie GT a GT Pack. strešné lyžiny esteticky dopĺňajú plynulé línie predĺženej karosérie.

STREŠNÉ OKNO

Aby sa každá cesta stala nezabudnuteľným zážitkom, je nový PEUGEOT 308 SW  vybavený otvárateľným strešným oknom Dostupné ako voliteľná výbava pre vybrané verzie, ktoré dokonale presvetlí kabínu a umožní vám obdivovať miesta, ktorými práve prechádzate.

PEUGEOT - NOVÉ LOGO 

Nový čierno-strieborný znak s ikonickou hlavou leva dodáva charizmatickej siluete automobilu skutočne moderný vzhľad. Nájdeme ho na prednej maske chladiča, na predných blatníkoch Dostupné v základnej výbave pre verzie GT a GT Pack.  a na veku batožinového priestoru. Vyjadruje nadčasovosť aj dôraz na kvalitu a zároveň odkazuje na 210 rokov histórie a vynaliezavosti značky, ktorá je tu pre zákazníkov vyhľadávajúcich neustále dokonalejšiu jazdu.

ZADNÁ ČASŤ

Zadné 3D Full LED svetlá v tvare levích pazúrov Dostupné v základnej výbave pre verzie GT a GT Pack. sú dôkazom technologického a moderného štýlu nového kombi PEUGEOT 308 SW. Dokonalo zapadajú do karosérie a zvýrazňujú jeho mohutnú zadnú časť, ktorej aerodynamika bola optimalizovaná znížením strešnej  línie a klenutým profilom.

INTUITÍVNE A NÁVYKOVÉ TECHNOLÓGIE PRE VÄČŠIE POTEŠENIE Z JAZDY

Ovládnite nový systém PEUGEOT i-Cockpit®, ktorý je užívateľsky príjemný, intuitívny a dokonale prepojený. S 10" HD dotykovým displejom a inovatívnym infotainmentovým systémom PEUGEOT i-Connect, ktorý aj vďaka možnosti prispôsobenia na základe vlastných záujmov a želaní zaistí  jedinečný zážitok z jazdy.

 

INOVATÍVNA PALUBNÁ KONEKTIVITA

Nová technológia infotainmentu PEUGEOT i-Connect poskytuje:

 

Cestujte bez stresu s pripojenou navigáciou S PEUGEOT i-Connect Advanced, ktorý je štandardne dostupný od verzie Allure alebo ako voliteľná výbava pre verzie Active Pack. Online navigácia zahŕňa rozpoznávanie hovorených príkazov prirodzenou rečou.. s hlasovým ovládaním, vrátane automatických aktualizácií máp TomTom®, dopravných informácií a upozornení na nebezpečné zóny v reálnom čase prostredníctvom služby TomTom Services Dostupnosť služieb TomTom® závisí od konkrétneho trhu. Služby TomTom® zobrazia všetky dôležité informácie o jazde v reálnom čase: premávku, čerpacie stanice, parkoviská, počasie, miestne vyhľadávania a nebezpečné zóny (podľa zákonov krajiny). Všetky tieto služby sú dodávané s 3-ročným predplatným, ktoré je možné za poplatok následne predĺžiť alebo obnoviť..

 

PRÍSTROJOVÝ PANEL 

Vďaka 10" digitálnemu prístrojovému displeju sa užitočné informácie o jazde zobrazujú vo vašom zornom poli bez toho, aby ste museli odvracať zrak od vozovky.

Digitálny 3D Dostupné pre vybrané verzie. displej uprednostňuje najdôležitejšie informácie, a to tak, že ich zobrazuje v popredí vo forme hologramu pre lepšiu čitateľnosť.

Nový kompaktný ľahko ovládateľný volant je vybavený ovládačmi Volant je vybavený ovládačmi, ktoré uľahčujú prístup k nastaveniam digitálneho prístrojového panelu a centrálneho displeja a k hlavným funkciám vozidla (navigácia, rádio, telefón, jazdní asistenti atď.). na prispôsobenie obsahu a  režimu zobrazenia prístrojového panelu a aj centrálneho displeja.

NOVÁ STREDOVÁ KONZOLA

Nová stredová konzola obsahuje novú generáciu voliča jazdných režimov 8-stupňovej automatickej prevodovky EAT8 V závislosti od motora. Nový PEUGEOT 308 SW môže byť vybavený aj 6-stupňovou manuálnou prevodovkou BMV6..

Konzola bez klasickej radiacej páky S motormi vybavenými automatickou prevodovkou EAT8. ponúka odkladacie priestory Dva držiaky na poháre a až 14 litrov úložných priestorov. a tiež priestor určený pre bezdrôtové nabíjanie Bezdrôtové nabíjanie pre zariadenia kompatibilné so štandardom Qi. Dostupné v základnej alebo voliteľnej výbave pre vybrané verzie. smartfónov.

POHODLIE NA VYŠŠEJ ÚROVNI

Objavte kvalitnejšiu filtráciu vzduchu v kabíne so systémom Clean Cabin Systém filtrácie vzduchu z vonkajšieho prostredia, aj v kabíne vozidla. Dostupné v základnej výbave pre verzie GT a GT Pack..

Vyberte si z ôsmich možností nastavenia ambientného osvetlenia Dostupné v základnej výbave od úrovne ALLURE..

Vychutnajte si kvalitu zvukového systému Focal® Hi-Fi Focal® je popredný francúzsky výrobca vysokokvalitného ozvučenia. Dostupné ako voliteľná výbava pre vybrané verzie. a zažite radosť z počúvania čistého a prepracovaného zvuku.

POWER OF CHOICE

DOKONALE PRISPÔSOBENÝ

Doprajte si slobodu vo výberu motora, ktorý vám najviac vyhovuje:

 

 • S plug-in hybridným modelom si vychutnajte možnosť ísť kam chcete, vrátane nízkoemisných zón.
 • Pri spaľovacích motoroch si môžete vybrať z výkonných a účinných benzínových alebo naftových motorov spĺňajúcich emisnú normu EURO6 a vybavených funkciou Stop&Start.
 
TECHNOLÓGIE

RADOSŤ Z JAZDY VÄČŠIA AKO KEDYKOĽVEK PREDTÝM

Vyskúšajte si poloautonómne riadenie kombinujúce adaptívny tempomat Pre vybrané verzie dostupné v základnej alebo voliteľnej výbave s funkciou Stop and Go S automatickou prevodovkou EAT8 a aktívnym systémom udržiavania vozidla vo zvolenom v jazdnom pruhu Pre vybrané verzie dostupné v základnej alebo voliteľnej výbave.

 

*Niektoré prvky výbavy zobrazené vo videu sú dostupné len pre vybrané verzie (od výroby 04/2023).

REKUPERÁCIA 

Vo verzii Plug-in Hybrid tento systém umožňuje rekuperáciu dostupnej energie počas brzdenia a spomaľovania po uvoľnení plynového pedálu Táto dodatočná energia, ktorá sa pri benzínových a naftových verziách bežne stráca, nabíja batériu PEUGEOT 308 SW PLUG-IN HYBRID., čo umožňuje čiastočné dobíjanie batérie.

LÍTIOVO-IÓNOVÁ BATÉRIA (240-400 V)

TECHNICKÉ ÚDAJE

PLUG-IN HYBRID

Plug-in-hybridné verzie e-EAT8 kombinujú:

 

 

 
DOJAZD & ČAS NABÍJANIA

V závislosti od verzie je dojazd v elektrickom režime podľa WLTP :

 

Odhadované časy úplného nabitia:

 

 
SPAĽOVACIE MOTORY 

3 benzínové motory a 2 naftové motory 

 

Benzínové motory:

Naftové motory :

 
ROZMERY

VONKAJŠIE ROZMERY MODELU PEUGEOT 308 SW 

 

 

NOVÝ PEUGEOT 308 SW - VNÚTORNÉ ROZMERY 

 

Predná časť (prvý rad)
 • Šírka v oblasti ramien: 1443 mm
 • Výška od sedadla po strop 14 °: 891 mmZadná  časť (druhý rad)

 • Šírka v oblasti ramien: 1414 mm
 • Priestor na kolená: 129 mm

NOVÝ PEUGEOT 308 SW - BATOŽINOVÝ PRIESTOR

 

 • 608 litrov batožinového priestoru v päťmiestnom usporiadaní pri benzínových a dieselových verziách
 • 548 litrov pri plug-in hybridných verziách
 • až 1634 litrov so sklopenými zadnými sedadlami 
 • až 1574 litrov pri plug-in hybridných verziách
 PRÍSLUŠENSTVO 
 • Objavte katalóg príslušenstva modelu 308 SW