ZOBRAZIŤ OBSAH
NOVÝ 508 SW PSE

 
 
NOVÝ PEUGEOT 508 SW PSE
PLUG-IN HYBRID 
ALLURE ZRODENÝ PRE JAZDU  PEUGEOT SPORT ENGINEERED vám prináša novú éru vysokého výkonu a nízkych emisií s našou
Novou tvárou Attraction. Prebuďte svoje zmysly za volantom tohto plug-in hybridného kombi.
 
 
NOVÝ PEUGEOT 508 SW PSE PLUG-IN HYBRID
ALLURE ZRODENÝ PRE JAZDU 
PEUGEOT SPORT ENGINEERED vám prináša novú éru
vysokého výkonu a nízkych emisií s našou novou tvárou Attraction.
Prebuďte svoje zmysly za volantom tohto plug-in hybridného kombi.

LINDA JACKSON,

GENERÁLNA RIADITEĽKA PEUGEOT

" Výkonnosť značky PEUGEOT znamená zodpovednejšiu, ale o nič menej vzrušujúcu éru mobility"
    "Výkonnosť značky PEUGEOT znamená
zodpovednejšiu, ale o nič menej
vzrušujúcu éru mobility."

LINDA JACKSON,

GENERÁLNA RIADITEĽKA PEUGEOT

 • Dojazd v 100% elektrickom režime: až 52 km(i) V procese homologizácie - dojazd PEUGEOT 508 PSE PLUG-IN HYBRID v elektrickom režime, v závislosti od výbavy a úrovne vybavenia: Pri zmiešanej jazde (kombinovaný cyklus podľa WLTP) 52 km a pri mestskej jazde (mestský cyklus podľa WLTP) 54 km. Hodnoty podľa cyklu WLTP, podľa ktorého boli vozidlá schválené od 1. septembra 2018, aktualizované do 26. januára 2023. Tieto hodnoty sú uvedené na účely porovnania. Dôležité: skutočný dojazd sa môže výrazne líšiť v závislosti od podmienok používania vozidla (štýl jazdy, rýchlosť, celková hmotnosť atď.), používania určitých zariadení (klimatizácia, kúrenie atď.), typu pneumatík, stavu vozovky, poveternostných podmienok atď    
 • Čas nabíjania: 1 hodina 40 minut(i) Z nabíjacej stanice typu Wall Box (32 A) s voliteľnou jednofázovou (7,4 kW) palubnou nabíjačkou    
 • Kombinovaná spotreba: 1.8 l/100 km(i)  V procese homologizácie - kombinované emisie CO2 40 (g/km), kombinovaná spotreba 1,8 (l/100 km). Homologizačné hodnoty sú stanovené podľa zmiešaného cyklu WLTP, na základe ktorého boli nové vozidlá schválené od 1. septembra 2018, aktualizované od 2. januára 2022. Uvedené hodnoty slúžia na porovnanie. Hodnoty spotreby paliva a emisií CO₂ môžu byť odlišné a môžu sa líšiť v závislosti od podmienok používania a rôznych faktorov, ako sú: možnosti, teplota okolia, štýl jazdy, rýchlosť, celková hmotnosť , používanie určitej výbavy (klimatizácia, kúrenie, rádio, navigácia, svetlá atď.), typ pneumatík, stav vozovky, vonkajšie klimatické podmienky atď.    
 • Kombinované emise CO2: 40 g/km(i) V procese homologizácie - kombinované emisie CO2 40 (g/km), kombinovaná spotreba 1,8 (l/100 km). Homologizačné hodnoty sú stanovené podľa zmiešaného cyklu WLTP, na základe ktorého boli nové vozidlá schválené od 1. septembra 2018, aktualizované od 2. januára 2022. Uvedené hodnoty slúžia na porovnanie. Hodnoty spotreby paliva a emisií CO₂ môžu byť odlišné a môžu sa líšiť v závislosti od podmienok používania a rôznych faktorov, ako sú: možnosti, teplota okolia, štýl jazdy, rýchlosť, celková hmotnosť , používanie určitej výbavy (klimatizácia, kúrenie, rádio, navigácia, svetlá atď.), typ pneumatík, stav vozovky, vonkajšie klimatické podmienky atď.     
 • Motorizácia: PLUG-IN HYBRID4 360 e-EAT8

OBJEDNAJTE SI SVOJ 508 SW PSE PLUG-IN HYBRID

Kúpte si nové vozidlo Peugeot, ktoré vám vyhovuje, online na našej webovej stránke alebo u vybraného predajcu.
OBJEDNAJTE SI SVOJ 508 PSE PLUG-IN HYBRID
Kúpte si nové vozidlo Peugeot, ktoré vám vyhovuje, online na našej webovej stránke alebo u vybraného predajcu.

VÁŠ 508 SW IHNEĎ K DISPOZÍCII

Objavte svoj nový model 508 SW PSE PLUG-IN HYBRID, ktorý je teraz k dispozícii, a okamžite využite exkluzívne ponuky.

 

VÁŠ 508 SW PSE NA MIERU

Povrchová úprava, farby alebo disky kolies. Nakonfigurujte si Peugeot 508 SW PSE PLUG-IN HYBRID podľa svojich predstáv a využite výhodné podmienky.

 
 
EŠTE RADIKÁLNEJŠÍ VZHĽAD

Aerodynamická silueta nového modelu 508 SW PSE PLUG-IN HYBRID, inšpirovaná klasickou brzdou, je dlhá, štíhla
a elegantná. V prednej časti sa nachádza radikálna nová mriežka chladiča s čiernymi nástavcami Perla Nera, ktorú lemujú najnovšie 3-pazúrove PEUGEOT
Matrix LED svetlomety a nový znak PEUGEOT, hrdo umiestnený uprostred.
 
 
EŠTE RADIKÁLNEJŠÍ VZHĽAD
Aerodynamická silueta nového modelu 508 SW PSE PLUG-IN HYBRID, inšpirovaná klasickou brzdou, je dlhá, štíhla a elegantná.
V prednej časti sa nachádza radikálna nová mriežka chladiča s čiernymi nástavcami Perla Nera, ktorú lemujú najnovšie 3-pazúrove PEUGEOT Matrix LED svetlomety a nový znak PEUGEOT, hrdo umiestnený uprostred.

 
UKÁŽTE SVOJ ŠTÝL

Odvážne sa rozhodnite pre bielu farbu Okenite - jednu z 3 dostupných farieb.
 
UKÁŽTE SVOJ ŠTÝL
Odvážne sa rozhodnite pre bielu farbu Okenite - jednu z 3 dostupných farieb.

 
MAXIMÁLNE EMÓCIE

Vďaka technológiám najnovšej generácie ponúka nový PEUGEOT 508 SW PSE Plug-in Hybrid jedinečný zážitok z jazdy, ktorý je pre prémiové vozidlá jedinečný.
MAXIMÁLNE EMÓCIE
Vďaka technológiám najnovšej generácie ponúka nový PEUGEOT 508 SW PSE Plug-in Hybrid jedinečný zážitok z jazdy, ktorý je pre prémiové vozidlá jedinečný.
VYTVORENÉ S
PEUGEOT SPORT
UMENIE
JAZDY
ASISTOVANÉ
RIADENIE
INDIVIDUÁLNY
KOMFORT
VYTVORENÉ S
PEUGEOT SPORT
UMENIE
JAZDY
ASISTOVANÉ
RIADENIE
INDIVIDUÁLNY
KOMFORT

VYTVORENÉ S PEUGEOT SPORT

Prináša vám pohotové reakcie, potešenie z jazdy, komfort a všetky skúsenosti značky PEUGEOT SPORT v oblasti hybridnej technológie. Pri navrhovaní nového modelu PEUGEOT 508 SW PSE PLUG-IN HYBRID bolo použité všetko, vrátane najnovšej generácie asistovanej technológie jazdy.

UMENIE JAZDY

Zažite vzrušenie za volantom s PEUGEOT i-COCKPIT®.

S kompaktným volantom, head-up displejom, novou automatickou prevodovkou a prispôsobiteľnými rozhraniami priamo na dosah ruky sa môžete sústrediť na jazdu.

ASISTOVANÉ RIADENIE

Nový PEUGEOT 508 SW PSE PLUG-IN HYBRID vám prináša komplexný systém pomoci pri riadení:

 

 • Semi-autonómna jazda s balíkom Drive Assist Plus
 • Vyberte si z 3 jazdných režimov(i) Comfort, Normal a Sport     
 • Parkovací asistent s 360° kamerou
 • Monitorovanie mŕtveho uhla
 • Nočné videnie na vnímanie nebezpečenstva

 

INDIVIDUÁLNY KOMFORT

Zapadnite do vyhrievaných masážnych sedadiel s certifikátom AGR(i) Aktion Gesunder Rücken (Nemecké združenie pre zdravie chrbta)   a pocíťte kvalitnú látku. Kombinácia Alcantary® a kože Mistral Nappa lemovanej dvojitým prešívaním Kryptonite a Tramontana Grey.

DOKONALOSŤ, KTORÚ SI ZASLÚŽÍTE

Od dizajnu cez materiály až po možnosti pripojenia a motorizácie... Nový PEUGEOT 508 SW PSE PLUG-IN HYBRID prináša všetky inovácie PEUGEOT priamo do popredia.
DOKONALOSŤ, KTORÚ SI ZASLÚŽÍTE
Od dizajnu cez materiály až po možnosti pripojenia a motorizácie... 
Nový PEUGEOT 508 SW PSE PLUG-IN HYBRID prináša všetky inovácie PEUGEOT priamo do popredia.

ZNOVUOBJAVENIE VÝKONU

Vychutnajte si vyšší výkon s novým motorom 508 SW PSE PLUG-IN HYBRID, ktorý dosahuje celkový výkon 360 k a maximálny krútiaci moment 520 Nm:

 

 • Z 0 na 100 km/h za 5.2 sekundy(i) Čaká na schválenie     
 • Z 80 na 120 km/h za 3 sekundy(i) Čaká na schválenie     
 • 0-1000 metrov z miesta za 24,5 sekundy(i) Čaká na schválenie   
 • Maximálna rýchlosť obmedzená na 250 km/h(i) Čaká na schválenie  

10" HD DOTYKOVÝ DISPLEJ

Nový 508 SW PSE PLUG-IN HYBRID je vybavený najnovším informačno-zábavným systémom PEUGEOT i-Connect® Advanced.

Vychutnajte si jeho centrálny 10'' dotykový HD displej s funkciou viacerých okien, ako aj widgety a skratky.

Nechajte svoj smartfón dobíjať pod centrálnou konzolou, zatiaľ čo vy budete pokojne cestovať s pripojenou 3D navigáciou a systémom rozpoznávania hlasu.

PREMIUM DIZAJN

Dôkladný dizajn stelesňuje náš étos nekompromisnej estetiky a kvality vyhotovenia. Každá povrchová úprava a výkvet boli vytvorené s takou precíznosťou, aby sa každý detail dotýkal dokonalosti.

52 KM DOJAZD

Doprajte si účinnosť vysokovýkonného motora a všestrannosť dobíjacieho hybridu: dojazd podľa WLTP až 52 km pri zmiešanej jazde (i) Čaká sa na schválenie - dojazd PEUGEOT 508 SW PSE PLUG-IN HYBRID v elektrickom režime podľa WLTP v závislosti od stupňa výbavy: 52 km pri zmiešanej jazde (kombinovaný cyklus podľa WLTP) a 54 km pri jazde v meste (mestský cyklus podľa WLTP). Hodnoty podľa cyklu WLTP, podľa ktorého sú vozidlá homologizované od 1. 9. 2018, aktualizované do 26. 1. 2023. Tieto hodnoty sú uvedené na účely porovnania. Dôležité: účinný dojazd sa môže výrazne líšiť v závislosti od podmienok používania vozidla (štýl jazdy, rýchlosť, celková hmotnosť atď.), používania určitých zariadení (klimatizácia, kúrenie atď.), typu pneumatík, stavu vozovky, poveternostných podmienok atď.   a až 54 km pri jazde v meste (i) Čaká sa na schválenie - dojazd PEUGEOT 508 SW PSE PLUG-IN HYBRID v elektrickom režime podľa WLTP v závislosti od stupňa výbavy: 52 km pri zmiešanej jazde (kombinovaný cyklus podľa WLTP) a 54 km pri jazde v meste (mestský cyklus podľa WLTP). Hodnoty podľa cyklu WLTP, podľa ktorého sú vozidlá homologizované od 1. 9. 2018, aktualizované do 26. 1. 2023. Tieto hodnoty sú uvedené na účely porovnania. Dôležité: účinný dojazd sa môže výrazne líšiť v závislosti od podmienok používania vozidla (štýl jazdy, rýchlosť, celková hmotnosť atď.), používania určitých zariadení (klimatizácia, kúrenie atď.), typu pneumatík, stavu vozovky, poveternostných podmienok atď.  

 
 
VÁŠ FINIŠ, NAŠA NAJLEPŠIA PONUKA

Vyberte si finálnu úpravu PSE a využite najlepšie ponuky Peugeot z domu alebo u svojho obľúbeného predajcu.
 
 
VÁŠ FINIŠ, NAŠA NAJLEPŠIA PONUKA
Vyberte si finálnu úpravu PSE a využite najlepšie ponuky Peugeot z domu alebo u svojho obľúbeného predajcu.

508 SW PSE

Vychutnajte si športový a vzrušujúci výkon s nízkymi emisiami.

od 71 290 €

alebo

od 668,33 € mesačne pri akontácií 39 210 € (i) Pri financovaní vozidla 508 SW PSE 1.6 Plug-in Hybrid 360k e- EAT8 v cene 71 290€ platíte pri akontácii 39 210 € len 668,33 € mesačne, s dobou splácania 48 mesiacov; k tomu balík poistenia vo výške 209,80 € mesačne. Celková výška spotrebiteľského úveru je 32 080 €, úroková sadzba je: 0% p.a., počet splátok je 48. Spracovateľský poplatok je 5 817,26 €, poplatok za prevod vlastníctva je 1 €. RPMN je vo výške 27,46% p.a. vrátane poistenia. Celková čiastka bez akontácie, ktorú musí klient zaplatiť je: 47 968,50 €. Nejedná sa o záväznú ponuku na uzavretie zmluvy. Príklad financovania je orientačný a jeho parametre sa môžu líšiť. 

 

PEUGEOT 508 PSE PLUG-IN HYBRID 360 e-EAT8, 265 kW (360 PS):​

Spotreba paliva (vážená kombinovaná) v l/100 km: 1,8 (i) Pre všetky plug-in hybridné verzie boli uvedené hodnoty stanovené podľa WLTP (Worldwide harmonised Light vehicles Test Procedure). Realistickejší testovací postup WLTP nahradil testovací postup s odkazom na NEDC (Nový európsky jazdný cyklus) a používa sa aj na určenie dane z motorových vozidiel. Spotreba elektrickej energie a dojazd sa vzťahujú na prvých 100 km v spojení s plným nabitím batérie. Dojazd (AER) opisuje jazdu v čisto elektrickom režime. Uvedené dojazdy a hodnoty predstavujú priemernú hodnotu pre príslušný modelový rad. V každodenných podmienkach sa môžu líšiť a závisia od rôznych faktorov, napr. od výbavy, vybraných možností, pneumatík, vonkajšej teploty, osobného štýlu jazdy alebo podmienok na trase. Vážené hodnoty predstavujú priemerné hodnoty spotreby paliva a elektrickej energie externe nabíjateľných hybridných elektrických vozidiel s priemerným profilom používania a denným nabíjaním batérie. 

Spotreba elektrickej energie (vážená, kombinovaná) v kWh/100 km: 16,8 (i) Pre všetky plug-in hybridné verzie boli uvedené hodnoty stanovené podľa WLTP (Worldwide harmonised Light vehicles Test Procedure). Realistickejší testovací postup WLTP nahradil testovací postup s odkazom na NEDC (Nový európsky jazdný cyklus) a používa sa aj na určenie dane z motorových vozidiel. Spotreba elektrickej energie a dojazd sa vzťahujú na prvých 100 km v spojení s plným nabitím batérie. Dojazd (AER) opisuje jazdu v čisto elektrickom režime. Uvedené dojazdy a hodnoty predstavujú priemernú hodnotu pre príslušný modelový rad. V každodenných podmienkach sa môžu líšiť a závisia od rôznych faktorov, napr. od výbavy, vybraných možností, pneumatík, vonkajšej teploty, osobného štýlu jazdy alebo podmienok na trase. Vážené hodnoty predstavujú priemerné hodnoty spotreby paliva a elektrickej energie externe nabíjateľných hybridných elektrických vozidiel s priemerným profilom používania a denným nabíjaním batérie.  

Elektrický dojazd (kombinovaný) v km: 55 (i) Pre všetky plug-in hybridné verzie boli uvedené hodnoty stanovené podľa WLTP (Worldwide harmonised Light vehicles Test Procedure). Realistickejší testovací postup WLTP nahradil testovací postup s odkazom na NEDC (Nový európsky jazdný cyklus) a používa sa aj na určenie dane z motorových vozidiel. Spotreba elektrickej energie a dojazd sa vzťahujú na prvých 100 km v spojení s plným nabitím batérie. Dojazd (AER) opisuje jazdu v čisto elektrickom režime. Uvedené dojazdy a hodnoty predstavujú priemernú hodnotu pre príslušný modelový rad. V každodenných podmienkach sa môžu líšiť a závisia od rôznych faktorov, napr. od výbavy, vybraných možností, pneumatík, vonkajšej teploty, osobného štýlu jazdy alebo podmienok na trase. Vážené hodnoty predstavujú priemerné hodnoty spotreby paliva a elektrickej energie externe nabíjateľných hybridných elektrických vozidiel s priemerným profilom používania a denným nabíjaním batérie. 

Emisie CO2 (vážené, kombinované) v g/km: 40 (i) Pre všetky plug-in hybridné verzie boli uvedené hodnoty stanovené podľa WLTP (Worldwide harmonised Light vehicles Test Procedure). Realistickejší testovací postup WLTP nahradil testovací postup s odkazom na NEDC (Nový európsky jazdný cyklus) a používa sa aj na určenie dane z motorových vozidiel. Spotreba elektrickej energie a dojazd sa vzťahujú na prvých 100 km v spojení s plným nabitím batérie. Dojazd (AER) opisuje jazdu v čisto elektrickom režime. Uvedené dojazdy a hodnoty predstavujú priemernú hodnotu pre príslušný modelový rad. V každodenných podmienkach sa môžu líšiť a závisia od rôznych faktorov, napr. od výbavy, vybraných možností, pneumatík, vonkajšej teploty, osobného štýlu jazdy alebo podmienok na trase. Vážené hodnoty predstavujú priemerné hodnoty spotreby paliva a elektrickej energie externe nabíjateľných hybridných elektrických vozidiel s priemerným profilom používania a denným nabíjaním batérie.  

S nasledujúcim vybavením: 

 • Peugeot Matrix LED Technology
 • Zadné svetlá Full LED s novým podpisom a rolovacími ukazovateľmi
 • Predná mriežka PSE s nástavcami Perla Nera Black
 • Adaptívne ovládanie odpruženia

 

K dispozícii v plug-in hybridnej verzii

508 SW PSE

Vychutnajte si športový a vzrušujúci výkon s nízkymi emisiami.

od 71 290 €

alebo

od 668,33 € mesačne pri akontácií 39 210 € (i) Pri financovaní vozidla 508 SW PSE 1.6 Plug-in Hybrid 360k e- EAT8 v cene 71 290€ platíte pri akontácii 39 210 € len 668,33 € mesačne, s dobou splácania 48 mesiacov; k tomu balík poistenia vo výške 209,80 € mesačne. Celková výška spotrebiteľského úveru je 32 080 €, úroková sadzba je: 0% p.a., počet splátok je 48. Spracovateľský poplatok je 5 817,26 €, poplatok za prevod vlastníctva je 1 €. RPMN je vo výške 27,46% p.a. vrátane poistenia. Celková čiastka bez akontácie, ktorú musí klient zaplatiť je: 47 968,50 €. Nejedná sa o záväznú ponuku na uzavretie zmluvy. Príklad financovania je orientačný a jeho parametre sa môžu líšiť. 

 

PEUGEOT 508 PSE PLUG-IN HYBRID 360 e-EAT8, 265 kW (360 PS):​

Spotreba paliva (vážená kombinovaná) v l/100 km: 1,8 (i) Pre všetky plug-in hybridné verzie boli uvedené hodnoty stanovené podľa WLTP (Worldwide harmonised Light vehicles Test Procedure). Realistickejší testovací postup WLTP nahradil testovací postup s odkazom na NEDC (Nový európsky jazdný cyklus) a používa sa aj na určenie dane z motorových vozidiel. Spotreba elektrickej energie a dojazd sa vzťahujú na prvých 100 km v spojení s plným nabitím batérie. Dojazd (AER) opisuje jazdu v čisto elektrickom režime. Uvedené dojazdy a hodnoty predstavujú priemernú hodnotu pre príslušný modelový rad. V každodenných podmienkach sa môžu líšiť a závisia od rôznych faktorov, napr. od výbavy, vybraných možností, pneumatík, vonkajšej teploty, osobného štýlu jazdy alebo podmienok na trase. Vážené hodnoty predstavujú priemerné hodnoty spotreby paliva a elektrickej energie externe nabíjateľných hybridných elektrických vozidiel s priemerným profilom používania a denným nabíjaním batérie. 

Spotreba elektrickej energie (vážená, kombinovaná) v kWh/100 km: 16,8 (i) Pre všetky plug-in hybridné verzie boli uvedené hodnoty stanovené podľa WLTP (Worldwide harmonised Light vehicles Test Procedure). Realistickejší testovací postup WLTP nahradil testovací postup s odkazom na NEDC (Nový európsky jazdný cyklus) a používa sa aj na určenie dane z motorových vozidiel. Spotreba elektrickej energie a dojazd sa vzťahujú na prvých 100 km v spojení s plným nabitím batérie. Dojazd (AER) opisuje jazdu v čisto elektrickom režime. Uvedené dojazdy a hodnoty predstavujú priemernú hodnotu pre príslušný modelový rad. V každodenných podmienkach sa môžu líšiť a závisia od rôznych faktorov, napr. od výbavy, vybraných možností, pneumatík, vonkajšej teploty, osobného štýlu jazdy alebo podmienok na trase. Vážené hodnoty predstavujú priemerné hodnoty spotreby paliva a elektrickej energie externe nabíjateľných hybridných elektrických vozidiel s priemerným profilom používania a denným nabíjaním batérie.  

Elektrický dojazd (kombinovaný) v km: 55 (i) Pre všetky plug-in hybridné verzie boli uvedené hodnoty stanovené podľa WLTP (Worldwide harmonised Light vehicles Test Procedure). Realistickejší testovací postup WLTP nahradil testovací postup s odkazom na NEDC (Nový európsky jazdný cyklus) a používa sa aj na určenie dane z motorových vozidiel. Spotreba elektrickej energie a dojazd sa vzťahujú na prvých 100 km v spojení s plným nabitím batérie. Dojazd (AER) opisuje jazdu v čisto elektrickom režime. Uvedené dojazdy a hodnoty predstavujú priemernú hodnotu pre príslušný modelový rad. V každodenných podmienkach sa môžu líšiť a závisia od rôznych faktorov, napr. od výbavy, vybraných možností, pneumatík, vonkajšej teploty, osobného štýlu jazdy alebo podmienok na trase. Vážené hodnoty predstavujú priemerné hodnoty spotreby paliva a elektrickej energie externe nabíjateľných hybridných elektrických vozidiel s priemerným profilom používania a denným nabíjaním batérie. 

Emisie CO2 (vážené, kombinované) v g/km: 40 (i) Pre všetky plug-in hybridné verzie boli uvedené hodnoty stanovené podľa WLTP (Worldwide harmonised Light vehicles Test Procedure). Realistickejší testovací postup WLTP nahradil testovací postup s odkazom na NEDC (Nový európsky jazdný cyklus) a používa sa aj na určenie dane z motorových vozidiel. Spotreba elektrickej energie a dojazd sa vzťahujú na prvých 100 km v spojení s plným nabitím batérie. Dojazd (AER) opisuje jazdu v čisto elektrickom režime. Uvedené dojazdy a hodnoty predstavujú priemernú hodnotu pre príslušný modelový rad. V každodenných podmienkach sa môžu líšiť a závisia od rôznych faktorov, napr. od výbavy, vybraných možností, pneumatík, vonkajšej teploty, osobného štýlu jazdy alebo podmienok na trase. Vážené hodnoty predstavujú priemerné hodnoty spotreby paliva a elektrickej energie externe nabíjateľných hybridných elektrických vozidiel s priemerným profilom používania a denným nabíjaním batérie.  

S nasledujúcim vybavením: 

 • Peugeot Matrix LED Technology
 • Zadné svetlá Full LED s novým podpisom a rolovacími ukazovateľmi
 • Predná mriežka PSE s nástavcami Perla Nera Black
 • Adaptívne ovládanie odpruženia

 

K dispozícii v plug-in hybridnej verzii

 
 
PREČO SI KÚPIŤ AUTO ONLINE
 
 
PREČO SI KÚPIŤ AUTO ONLINE

ROZMERY

ROZMERY

VONKAJŠIE ROZMERY MODELU PEUGEOT 508 SW PSE PLUG-IN HYBRID

Prvotriedny fastback v každom ohľade.

 

 • Dĺžka: 4 778 mm
 • Šírka(i) Bez vonkajších zrkadiel  : 1 859 mm
 • Výška: 1 420 mm

ROZMERY INTERIÉRU MODELU PEUGEOT 508 SW PSE PLUG-IN HYBRID

Interiér nového PEUGEOT 508 SW PSE PLUG-IN HYBRID ponúka všetok komfort a priestrannosť prémiového fastbacku.

 

Predné sedadlá

 • Šírka v oblasti lakťa: 1455 mm
 • Výška: 881 mm

 

Zadné sedadlá

 • Šírka v oblasti lakťa: 1413 mm
 • Priestor na nohy: 250 mm

KAPACITA BATOŽINOVÉHO PRIESTORU MODELU PEUGEOT 508 SW PSE PLUG-IN HYBRID

Batožinový priestor nového modelu 508 SW PSE PLUG-IN HYBRID je veľkokapacitný a mimoriadne praktický.

Pri sklopených zadných sedadlách sa z 530 l stane 1780 l.

508 SW PSE PRE BIZNIS

 

Ste podnikateľ? A nemáte ani sekundu pre seba?

Využite všetky naše špecializované služby. Nakonfigurujte a objednajte si Peugeot 508 SW PSE PLUG-IN HYBRID alebo si objednajte termín servisu vášho vozidla priamo z vašej kancelárie. 

Pretože medzi profesionálmi si rýchlo a predovšetkým veľmi dobre rozumieme.

 
POSÚVAME SA O KROK VPRED

Dozviete sa všetko o dobíjaní vášho vozidla PEUGEOT Hybrid.

 
POSÚVAME SA O KROK VPRED

Dozviete sa všetko o dobíjaní vášho vozidla PEUGEOT Hybrid.

 
DOBÍJANIE PLUG-IN HYBRIDNÉHO VOZIDLA PEUGEOT

Ako nabíjať vozidlo PEUGEOT Plug-In Hybrid: domáce nabíjanie a verejné nabíjanie.
 
OBJAVTE VÝHODY ELEKTRICKÉHO POHONU
 
PEUGEOT electric znamená technológie najnovšej generácie vrátane: rýchleho nabíjania, optimalizácie dojazdu podľa vašich ciest a pripojených technológií...