SITUÁCIA (COVID-19) ROBÍME VŠETKO, ČO JE V NAŠICH SILÁCH, ABY SME CHRÁNILI VAŠE ZDRAVIE, VAŠU BEZPEČNOSŤ A VAŠU MOBILITU. PREČÍTAJTE SI VIAC

Profesionáli Peugeot

peugeot.sk_úžitkové vozidlá

Praktický Partner, všetkého schopný Expert a nezastaviteľný Boxer sú pripravení čeliť každej výzve.

So špeciálnym 100% lízingom bez akontácie a poplatkov. Už od 188€ bez DPH/mesačne* s možnosťou odkladu splátok až na 6 mesiacov**.

*Peugeot Partner: S využitím financovania od PEUGEOT FINANCE platíte pri akontácii 6 604,57 € len 161,65 € mesačne. Celková výška spotrebiteľského úveru je 7 759,43 €, úroková sadzba je: 0% p.a. Na získanie úveru za ponúkaných podmienok je potrebné uzavretie havarijného, zákonného poistenia a poistenia finančnej straty. K úveru je možné zvoliť si výhodný balík havarijného, zákonného poistenia a poistenia finančnej straty vo výške 53,73 €. Doba splácania je 48 mesiacov, počet splátok je 48. Spracovateľský poplatok je 6,60% z ceny vozidla, poplatok za prevod vlastníctva je 1€. RPMN je vo výške 20,49 % p.a.. Celková čiastka, ktorú musí klient zaplatiť je: 11 286,26 €. Príklad financovania s PEUGEOT FINANCE je orientačný a jeho parametre sa môžu líšiť. PEUGEOT FINANCE je financovanie poskytovane spoločnosťou ESSOX FINANCE, s. r. o. Nejedná sa o záväznú ponuku na uzavretie zmluvy. Doba splatnosti úveru je do dátum poslednej mesačnej splátky. Platí pre verziu PRO 1.5 BlueHDi 75k BVM5 v akciovej cene 14 364 €.

**V súlade so zákonom č. 67/2020 Z.z. o niektorých mimoriadnych opatreniach vo finančnej oblasti v súvislosti so šírením nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby COVID-19 môže spotrebiteľ, malý zamestnávateľ a podnikateľ - fyzická osoba za podmienok definovaných v tomto zákone požiadať o odklad splácania úveru počas trvania obdobia pandémie.

PARTNER FURGON

Už od 11.340 € bez DPH

MEDZINÁRODNÝ VAN ROKA 2019

 • Dve dĺžky karosérie, aj v 5-miestnej verzii
 • Užitočná hmotnosť do 1 000 kg
 • Peugeot i-Cockpit®
 • Indikátor preťaženia
 • Panoramatická kamera

Praktický Peugeot Partner Furgon s technológiami pre zvýšenie vašej produktivity a s prepracovaným, priestranným a prístupným nákladovým priestorom sa prispôsobí vašim prepravným potrebám.

PARTNER FURGON
 

EXPERT FURGON

EXPERT FURGON
 

Už od 15.700 € bez DPH

 • Výška 1,90m neobmedzí pri vstupe do podzemných parkovísk
 • Bezdotykové bočné posuvné dvere
 • Lavica Moduwork ponúka vynikajúcu modularitu

Expert Furgon s tromi dĺžkami karosérie a jedinečnou kompaktnou verziou je ideálny pre každé povolanie. Môže byt vybavený praktickým bezkľúčovým prístupom, dosahuje rekordne nízku spotrebu a znížené prevádzkové náklady a vďaka jeho výške vás neobmedzí pri vjazde na akékoľvek parkovisko.

BOXER FURGON

Už od 15.990 € bez DPH

 • Rekordne nízka spotreba
 • Vyššia dynamika
 • Technológie pre vašu bezpečnosť
 • Užitočná šírka v segmente až 1,87 m 
 • Šírka 1,47 m medzi blatníkmi

Spoľahlivý Peugeot Boxer so spevnenou karosériou, technológiami pre vašu bezpečnosť, rekordne nízkou spotrebou vo svojej triede a silným krútiacim momentom, zaručujúcim vysokú dynamiku.Aj preto je Peugeot Boxer dlhoročným bestsellerom v kategórii úžitkových vozidiel.

640x480 BOXER
 

SKLADOVÉ VOZIDLÁ PEUGEOT

VYHĽADAŤ PREDAJCU

Vyskytol sa problém s načítaním. Prosím skúste to neskôr. Ak by problém pretrvával, neváhajte nás kontaktovať.