SITUÁCIA (COVID-19) ROBÍME VŠETKO, ČO JE V NAŠICH SILÁCH, ABY SME CHRÁNILI VAŠE ZDRAVIE, VAŠU BEZPEČNOSŤ A VAŠU MOBILITU. PREČÍTAJTE SI VIAC

DIZAJN A KOMFORT

DIZAJN EXTERIÉRU

Stačí prvý pohľad a línie Peugeot Expert prezradia, že pred vami stojí priestranné vozidlo, ktoré má napriek pracovnému zameraniu výbornú aerodynamiku. Karoséria necháva vyniknúť typické črty dodávkového vozidla a zároveň pôsobí veľmi esteticky. Predok, kabína aj nákladný priestor sú proporčne vyvážené ako nikdy predtým. Peugeot Expert dostal k oblým líniám také prvky, ktoré zlepšujú jeho aerodynamiku, funkčnosť alebo vzhľad. Ak potrebujete ešte zvýrazniť dizajn a dať pracovnému vozidlu  reprezentatívny charakter, máte k dispozícii Pack look (i) a výrazný LED svetelný podpis.

(i) príplatková výbava obsahuje LED svetelný podpis a rad prvkov lakovaných vo farbe karosérie (lemy hmlových svetiel, kryty spätných zrkadiel, kľučky dverí, bočné ochranné pásy)

VNÚTORNÝ KOMFORT

Peugeot Expert prichádza s kabínou zameranou v prvom rade na pohodlie vodiča. Komfort začína nastupovaním cez schodík na vyvýšenú pozíciu. Vyšší posed zaručuje dobrý výhľad z vozidla a prehľad o tom, čo sa deje vôkol. Vzájomná pozícia sedadla a volantu však pripomína osobné auto a je navrhnutá pre lepší pôžitok z jazdy. Hranice výbavy v tomto type vozidla posúva ďalej aj nový head-up displej (za príplatok) a veľké množstvo komfortných prvkov (za príplatok). Napríklad praktická otočná polička, ktorá vznikne sklopením stredovej opierky systému Moduwork (za príplatok) premení kabínu na mobilnú kanceláriu. Všetky prvky vnútorného vybavenia vychádzajú z praktických skúseností reálnych užívateľov tohto typu automobilov.   

Pochopiteľne cockpit rešpektuje dnešné trendy a držiak na smartfón (dostupný ako príslušenstvo) má už zabudované nabíjanie. Držiak tabletu (i) navrhli tak, aby ste mali digitálnu techniku v pohodlnom dosahu a blízko zdroja napájania ako v skutočnej kancelárii. Peugeot Expert prihliada na  používanie digitálnej techniky v oblasti prepravy tovaru a dodávania služieb. Okrem poličiek pre zápisník a doklady je tu miesto pre tablet aj telefón.

(i)     doplnkový držiak je prispôsobený na tablety do veľkosti 11 s nabíjaním na blízkom vstupe USB   na prednej časti. 

KONEKTIVITA

S Peugeot Expert prichádza nová generácia používateľsky veľmi priateľskej 3D navigácie s hlasovým ovládaním (dostupná za príplatok). Systém má dotykový displej a napojenie na dopravné informácie v reálnom čase od TomTom Trafic. (v závislosti od krajiny a regiónu, SR nie je zahrnutá).

7´´ dotykový displej však môže poslúžiť na zobrazenie navigácie a aplikácií vášho telefónu. S cieľom zvýšiť bezpečnosť a minimalizovať počet zariadení používaných v aute, má Peugeot Expert funkciu zrkadlenia Mirror Screen *. Táto pomáha duplikovať všetko dôležité z vášho smartfónu na displej jednoduchým pripojením. 

*V systéme Mirror Screen fungujú iba certifikované aplikácie MirrorLink alebo Apple CarPlay a niektoré funkcie môžu byť za jazdy blokované.  Isté typy obsahu, ktoré môžu byť zadarmo dostupné vo vašom smartfóne, budú vyžadovať platenú aplikáciu MirrorLink alebo Apple CarPlay. Funkcia Mirror Screen je ovládaná protokolom MirrorLink pre Androidy, Blackberry a Windows telefóny, ktoré sú s MirrorLinkom kompatibilné. Používanie Apple CarPlay je vyhradené pre telefóny s operačným systémom iOS. Tieto poskytujú poskytujú prístup na internet, ak je to predplatené u vášho operátora.