DIZAJN EXTERIÉRU

ELEGANCIA A MODERNOSŤ

Nový Peugeot Traveller Business vyzerá na cestách dôstojne a presvedčivo ako luxusná limuzína.  Zaujme vyhotovením detailov, zladením farieb a doplnkov. Medzi veľkopriestorovými vozidlami určenými na luxusnú prepravu cestujúcich ho spoznáte podľa nezameniteľnej mriežky chladiča, svetelného podpisu LED denných svetiel a xenónových hlavných svetiel(i). Eleganciu verzie Traveller Business podčiarkujú 17 palcové kolesá (i) a špeciálne tónované zadné okná (i).

 

(i) v štandardnej výbave alebo za príplatok v závislosti od modelu

UĽAHČUJE JAZDU V MESTE

/image/06/8/peugeot_traveller_layout1-1.89068.jpg

PEUGEOT Traveller Business prichádza v štandardnej verzii (4,95 m) a dlhom Long vyhotovení (5,30 m) s výbavou Business VIP. V ponuke je tiež kompaktná verzia s praktickou dĺžkou len 4,6 m) a s výbavou Business. Základná výška štandardnej verzie 1,9 m zľahčuje vstup do krytých parkovísk a luxusných garáží hotelov. S Travellerom Business v kompaktnej verzii ľahko zaprakujete na preplnenom parkovisku letiska.

ĽAHKÉ NASTUPOVANIE

/image/06/9/peugeot_traveller_layout6-13.89069.jpg
/image/07/0/peugeot_traveller_layout6-7.89070.jpg

Samočinne posuvné dvere PEUGEOTU Traveller Business môžete otvárať a zatvárať bezdotykovým spôsobom (štandardná výbava alebo príplatková v závislosti od modelu). Táto novinka dovoľuje odomknúť a otvoriť posuvné dvere jednoduchým pohybom nohy pod zadným nárazníkom. Stačí mať elektronický kľúč vo vrecku.