SITUÁCIA (COVID-19) ROBÍME VŠETKO, ČO JE V NAŠICH SILÁCH, ABY SME CHRÁNILI VAŠE ZDRAVIE, VAŠU BEZPEČNOSŤ A VAŠU MOBILITU. PREČÍTAJTE SI VIAC

DIZAJN INTERIÉRU

Pod modernými tvarmi karosérie nájdete priestranný a nadštandardne vybavený interiér.  PEUGEOT Traveller Business a Business VIP prinášajú cestovanie v business triede na štyroch kolesách.

KOMFORT PASAŽIEROV

/image/07/1/peugeot_traveller_layout1-2.89071.jpg

PEUGEOT Traveller Business VIP mení interiér na komfortný a najmä variabilný VIP salón.  Okolo skladacieho posuvného stola (i) môžu byť štyri luxusné kreslá s individuálnym nastavovaním polohy.  K dispozícii je tiež kombinácia adaptívneho pracovného stolíka a 5 miest na sedenie. Súčasťou pohodlia Business VIP je dvojdielna panoramatická strecha a prirodzené svetlo v interiéri. Špeciálne tónované okná ponechávajú pasažierom súkromie pred pohľadmi okolia, ale zároveň im dovoľujú vidieť scenériu krajiny. Ambientné LED osvetlenie interiéru tvorí komornú atmosféru a k dispozícii sú aj LED svetlá na čítanie pre každé miesto zvlášť. Tretí rad sedadiel môže pozostávať z dvoch samostatných kresiel alebo delenej lavice v pomere 1/3 a 2/3 (i). Vnútorný priestor si môžete prispôsobiť na mieru vďaka posuvnému systému sedadiel v koľajniciach.

(i) - za príplatok

KOMFORT VODIČA

/image/07/2/peugeot_traveller_layout4-3-2.89072.jpg

PEUGEOT Traveller Business VIP kladie veľký dôraz na pohodlie vodiča. Schodík uľahčuje vstup na vyvýšené sedadlo, z ktorého je dobrý výhľad na cestu. Šofér luxusného vozidla sa musí cítiť rovnako pohodlne ako posádka, najmä ak má za úlohu bezpečne dopraviť cestujúcich do cieľa. Na prvom mieste je výhľad z miesta vodiča a jednoduchá ergonómia. Vďaka  HEAD-UP displeju nemusí vodič spustiť oči z cesty a pritom vidí, kde má odbočiť podľa navigácie a akú má rýchlosť. Aj nová 7 palcová dotyková obrazovka (i) je umiestnená vyššie a čo najlepšie, aby bola v zornom poli.

PRIESTOR PRISPÔSOBÍTE POŽIADAVKÁM

/image/07/3/peugeot_traveller_layout7-2.89073.jpg
/image/07/4/peugeot_traveller_layout7-4.89074.jpg
/image/07/5/peugeot_traveller_layout7-1.89075.jpg

PEUGEOT Traveller Business  dokáže zastávať množstvo úloh od letiskového prepravcu na krátku vzdialenosť, mestského taxi, taxi na zimné športy s veľkým batožinovým priestorom až po luxusné auto na dlhé cesty. Vyberte si z mnohých konfigurácií od 5 do 9 miest na sedenie. Sedadlá  môžete posúvať, nastavovať a samozrejme vyberať.

 

Podľa potreby môžu byť v druhom a  treťom rade jednoduché alebo delené lavice v pomere 2/3 a 1/3 (i) s novým systémom vyklápania pre pohodlný prístup do zadného radu. Jednoduchým tlačidlom nakloníte sedadlo a dostanete široký prístup na zadné sedadlá.