SITUÁCIA (COVID-19) ROBÍME VŠETKO, ČO JE V NAŠICH SILÁCH, ABY SME CHRÁNILI VAŠE ZDRAVIE, VAŠU BEZPEČNOSŤ A VAŠU MOBILITU. PREČÍTAJTE SI VIAC

DIZAJN EXTERIÉRU

PEUGEOT Traveller MPV dáva úplne nový rozmer cestovaniu v podnikaní a voľno časových aktivitách. Auto tejto kategórie nebolo nikdy tak praktické, kompaktné, priestranné a zároveň elegantné. Verzia Traveller MPV prináša vysokú mieru komfortu a prepracovaný dizajn.

VÝRAZNÝ DIZAJN

/image/65/2/peugeot_traveller_layout6-3.88652.jpg
/image/65/3/peugeot_traveller_layout6-4.88653.jpg

Pohodlný a veľmi užitočný PEUGEOT Traveller MPV nastavuje nové meradlá v triede a sám sa stáva módnou značkou. Traveller MPV identifikujete na prvý pohľad vďaka nezameniteľnej prednej maske a štandardne dodávaným LED denným svetlám. V tejto kategórii nezvyčajne žiaria aj xenónové svetlomety (v štandarde alebo za príplatok v závislosti od modelu).

OSTÁVA VEĽMI OBRATNÝ

/image/65/4/peugeot_traveller_layout1-5.88654.jpg

PEUGEOT Traveller MPV prichádza  v troch dĺžkach, odvezie osem cestujúcich a zároveň ponúka v tejto triede nevídanú obratnosť. Verzia so zníženou výškou na 1,9 m prejde s rezervou cez vstupné brány podzemných parkovísk. Navyše kompaktné rozmery prinášajú neuveriteľnú výhodu v dovolenkových destináciách. Je dobré môcť veľa odviezť, ale ešte lepšie môcť zaparkovať. PEUGEOT Traveller MPV rešpektuje súčasné požiadavky na stiesnené parkovanie a pohodlný prístup k autu.

ĽAHKÝ PRÍSTUP DO VOZIDLA

/image/69/4/peugeot_traveller_galerie-6-2.88694.jpg

Konštruktéri počítali s tým, že k priestrannému a užitočnému autu často prichádzate s plnými rukami. Preto má PEUGEOT Traveller MPV bočné posuvné dvere s bezdotykovým ovládaním (štandardná výbava alebo príplatková v závislosti od modelu). Samotný spôsob bezdotykového otvárania dverí, ak máte elektronický kľúč vo vrecku, rešpektuje dnešné nároky na parkovanie. Preto stačí mávnuť nohou pod okrajom zadného nárazníka nárazníka. Dvere sa bezpečne odsunú a následne pohodlne prejdete do priestoru na nastupovanie.

/image/69/6/peugeot_traveller_galerie-7-2.88696.jpg

Jednou z najväčších výhod prístupu k PEUGEOTU Traveller MPV je samostatne otvárateľné okno zadných dverí. Zabudnite na to, že pre vyloženie drobnosti z batožinového priestoru musíte povytiahnuť auto s podzemného parkovacieho miesta a potom naspäť zacúvať. Otvárateľné zadné okno je veľká pomoc v podmienkach, kde sa nedajú zadné dvere otvoriť.

POCIT SLOBODY

/image/69/7/peugeot_traveller_galerie-8-2.88697.jpg
/image/69/8/peugeot_traveller_galerie-9-2.88698.jpg

PEUGEOT Traveller MPV je vybavený novou generáciou systému GRIP CONTROL®, ktorý otvára nové možnosti využitia jednej poháňanej nápravy na šmykľavom povrchu a mimo spevnených ciest. Systém GRIP CONTROL® dokáže zmenou programu riadiacej elektroniky ESP zlepšiť trakciu predných kolies na najvyššiu možnú úroveň. Vodič nemusí meniť štýl jazdy na danom povrchu, ale zmení program na ovládači GRIP CONTROL®. Okrem štandardného programu je k dispozícii režim Blato a Sneh, Terén, Piesok a vypnutie ESP.