/image/68/9/peugeot_traveller_galerie-1-2.88689.jpg
/image/68/9/peugeot_traveller_galerie-1-2.88689.jpg

PEUGEOT TRAVELLER STANDARD

Traveller Standard L2

Traveller je stelesnením výnimočne pohodlnej jazdy, ktorá pramení so skúseností značky Peugeot pri stavbe komfortných podvozkov. Atmosféra a komfort v kabíne poskytuje posádke skutočne oddychovú jazdu.

4 DÔVODY PREČO SI VYBRAŤ TRAVELLER

ODKRYJE NEBO NAD HLAVOU

/image/69/4/peugeot_traveller_galerie-6-2.88694.jpg

POZÝVA CESTOVAŤ

/image/69/0/peugeot_traveller_galerie-2-2.88690.jpg

NOVÝ ŠTANDARD VEĽKOPRIESTOROVÝCH OSOBNÝCH VOZIDIEL

/image/69/2/peugeot_traveller_galerie-4-2.88692.jpg

ODKRYJE NEBO NAD HLAVOU

/image/64/7/peugeot_traveller_layout6-1.88647.jpg
/image/64/8/peugeot_traveller_layout6-162.88648.jpg

Peugeot Traveller prichádza v troch dĺžkach karosérie, vrátane kompaktnej verzie s dĺžkou len 4,6 metra. Vďaka prijateľnej dĺžke a výške zníženej na 1,9 metra nemá Traveller žiadny problém s parkovaním v podzemných parkoviskách veľkomiest.

V Peugeot Traveller si užijete priestranný interiér s presklenou strechou nad hlavoui, ktorá umocňuje priestrannosť vnútorného priestoru. Spoznáte tiež nekonečné možnosti konfigurácie sedadiel uložených v systéme koľajničiek. Sedadlá sa nikdy pred tým nenastavovali tak jednoducho a bez zvýšenej námahy ako teraz. Život s Peugeot Traveller výrazne uľahčuje elektronický kľúč s hands – free funkciou, ktorá dovolí odomknúť a otvoriť elektrické posuvné dvere jednoduchým pohybom nohy bez toho, aby ste sa dotýkali dverí.

POZÝVA CESTOVAŤ

/image/69/0/peugeot_traveller_galerie-2-2.88690.jpg

Peugeot Traveller pôsobí novým dizajnom veľmi asertívne a mohutne.

Karoséria stelesňuje úplne iný a čerstvý pohľad na cestovanie. Čisté a jednoduché kontúry už navonok evokujú veľký vnútorný priestor a nová predná maska umiestnená pomerne vysoko, je dnes symbolom elegancie a sily. Na prednej časti našli svoje miesto svetelné pásy z LED diód v tvare bumerangu, ktoré vytvárajú na diaľku rozoznateľný svetelný podpis. Zapadajú tak do celkového konceptu čistých línií prednej časti Travelleru.

Peugeot Traveller má okrem head-up displeja ia množstva asistenčných systémovi, aj novú generáciu hlasovo ovládanej 3D navigáciei. Navigáciu môžete tiež ovládať prostredníctvom 7-palcového dotykového displejai, zahŕňajúci systém TomTom Traffic, ktorý aktualizuje informácie v reálnom časei.

NOVÝ ŠTANDARD VEĽKOPRIESTOROVÝCH OSOBNÝCH VOZIDIEL

/image/69/1/peugeot_traveller_galerie-3-2.88691.jpg
/image/69/2/peugeot_traveller_galerie-4-2.88692.jpg

Peugeot Traveller stojí na modulárnej platforme EMP2, ktorá zaisťuje jednak vysoký stupeň pohodlia ale tiež kvality a efektivity pri stavbe vozidla. Práve vďaka novej platforme získal Traveller veľký vnútorný priestor pri čo najmenších vonkajších rozmeroch a to s pohodlím typickým pre autá značky Peugeot. Nový Traveller poháňajú BlueHDi motory s výkonom od 95 do 180 koní a k dispozícii je nová automatická prevodovka EAT6. Peugeot Traveller udáva nové pravidlá v triede veľkopriestorových rodinných vozidiel a dosahuje najnižšiu spotrebu a emisie v triede.

FOTKY A VIDEÁ

VYHĽADAŤ PREDAJCU

Vyskytol sa problém s načítaním. Prosím skúste to neskôr. Ak by problém pretrvával, neváhajte nás kontaktovať.

Mohol by vás tiež zaujímať