SITUÁCIA (COVID-19) ROBÍME VŠETKO, ČO JE V NAŠICH SILÁCH, ABY SME CHRÁNILI VAŠE ZDRAVIE, VAŠU BEZPEČNOSŤ A VAŠU MOBILITU. PREČÍTAJTE SI VIAC
/image/68/9/peugeot_traveller_galerie-1-2.88689.jpg
/image/68/9/peugeot_traveller_galerie-1-2.88689.jpg

PEUGEOT e-TRAVELLER Standard

Od 35 400


138g i

5.2l i

Traveller Standard L2

TECHNOLÓGIE

Nové funkcie robia jazdu príjemnou.

POKOJNÉ CESTY S PRIPOJENÍM

/image/66/6/peugeot_traveller_layout6-11.88666.jpg
/image/66/7/peugeot_traveller_layout6-10.88667.jpg

PEUGEOT Traveller MPV má novú generáciu hlasovo ovládanej 3D navigácie. Navigáciu môžete ovládať tiež prostredníctvom 7-palcového dotykového displeja (štandardná výbava alebo za príplatok, v závislosti od modelu) s funkciou TomTom Traffic, ktorá aktualizuje informácie v reálnom čase (v závislosti od cieľa cesty).

Palubný systém s veľkým dotykovým displejom ponúka funkciu Mirror Screen, ktorá umožní používať aplikácie na vašom smartfóne kompatibilnom s rozhraním MirrorrLink, Apple Carplay. Viac informácií na http://www.peugeot.sk/technologie/p=technologia-konektivita/

 

 

HEAD-UP DISPLAY*

/image/66/8/peugeot_traveller_layout5-1.88668.jpg

Praktický HEAD-UP displej (v štandarde, za príplatok alebo nedostupný v závislosti na verzii) zobrazuje základné informácie ako rýchlosť, tempomat, obmedzovač rýchlosti a odstup medzi vozidlami. Informácie na farebnom HEAD-UP displeji  sú v zornom poli vodiča, ktorý nemusí počas jazdy preostrovať zrak na palubné prístroje.

* Ako štandartná výbava, voliteľná výbava alebo nedostupné, podľa zvolenej verzie

NOVÁ EFEKTÍVNA PLATFORMA

/image/66/9/peugeot_traveller_layout4-3.88669.jpg

PEUGEOT Traveller MPV stojí na úplne novej platforme EMP2 (Efficient Modular Platform2), ktorá prináša výhody vo viacerých oblastiach. Okrem efektivity vo vývoji a výrobe je to tiež robustná konštrukcia a v tejto kategórii vozidiel extrémne nízke ťažisko. Vďaka modulárnej platforme mohli konštruktéri použiť technické riešenia a motory, ktoré prinášajú nízku spotrebu paliva. Priestorovo veľký PEUGEOT Traveller MPV má rekordnú spotrebu v triede a prináša jazdné vlastnosti na úrovni osobného automobilu. V novej platforme nájdete tlmiče s variabilným nastavením pre rôznu veľkosť nákladu. Takto sa pohodlne odvezie osem cestujúcich aj s batožinou.

SVETELNÝ PODPIS

/image/67/0/peugeot_traveller_layout6-4.88670.jpg
/image/67/1/peugeot_traveller_layout6-17.88671.jpg

PEUGEOT Traveller spoznáte podľa vizuálneho podpisu LED svetiel (v štandarde). K výrazne lepšej viditeľnosti v noci prispievajú xenónové svetlomety (v štandarde alebo za príplatok podľa modelu).